Tuvid XXL Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tuvid XXL Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tuvid XXL çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tuvid XXL müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tuvid XXL şikayet hattına erişebilirsiniz. Tuvid XXL müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tuvid XXL Çağrı Merkezi Numarası

Kadınlar büyük beden kıyafet bulmakta bazen zorlanabilirler. İstedikleri, hoşuna giden ya da onların tarzına uygun kıyafet seçiminde hep küçük bedenlerin üretilmiş olması oldukça sinir bozucu bir durumdur. Bu durumdan mustarip olan kadınlar büyük beden kıyafet satan firma arayışına geçmektedirler. Bu firmanın hem zevklerine hitap etmesi hem de uygun fiyatlı olması gerekmektedir. Tuvid XXL tam da bu anda büyük beden kıyafet alışverişi yapacak kişiler için birçok ürün seçeneği ile sizlere çeşitlilik sunmaktadır. Dış giyim, üst giyim ve iç giyimde kaliteden yana olan kişiler firmanın internet sitesini ziyaret ederek indirimli ve kampanyalı ürünlerden faydalanabilirler. İsterseniz günlük kıyafetler isterseniz özel gün ve gecelerde abiye kıyafetler sizlere birçok çeşitlikte sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için çağrı merkezlerini aramanızı tavsiye ederiz.

Tuvid XXL çağrı merkezi numarası 0 850 441 0 883 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tuvid XXL Müşteri Hizmetleri Numarası

Tuvid XXL firmasının ürünleri arasında elbise, sweat, tunik, gömlek, bluz, yelek, ceket, hırka, kaban, mont, pantolon, etek, kapri, şort, ayakkabı, eşofman, ayakkabı, çanta gibi ürünler mükemmel güzelliklere sahiptir. 42 bedenden 54 bedene kadar beğeneceğiniz birçok ürünle karşılaşabilirsiniz. Fazla kilolarını gizlemek ve onların kendilerine kattığı güzelliği de görmek isteyen kişiler firmanın ürettiği elbiseleri tercih ederek güzelliklerine şıklık katabilirler. Her renk ve her model kıyafetleri gündüz ya da gece giyebileceksiniz. Spor kıyafet tarzından ya da klasik kıyafet tarzından hoşlanan kişilerin internet sitelerini ziyaret etmesini önermekteyiz. Online yapılacak alışverişler ayrıca iade hakkına da sahiptir. Kredi kartı ile ödeme kolaylığı sizlere sunulmuştur. Bursa Osmangazi’de bulunan firma Türkiye’nin her yerine gönderim yapmaktadır. Ürünlerle ilgili istek, dilek ve talepleriniz için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Tuvid XXL müşteri hizmetleri numarası 0 850 441 0 883 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tuvid XXL Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tuvid XXL firması ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler 0 850 441 08 83 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirler. Ayrıca internet sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak da iletişime geçebilirsiniz. İade başvurusu formunu doldurarak da geri iade edeceğiniz ürünle ilgili müracaatta bulunabilirsiniz. Firmaya sosyal medya hesaplarınız üzerinden ulaşabileceğiniz gibi info@tuvidxxl.com mail adresi ile yazılı iletişime geçebilirsiniz.

Tuvid XXL müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0 850 441 0 883 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tuvid XXL Şikayet Hattı

Tuvid XXL mağazasından online yaptığınız alışverişlerde karşılaştığınız zorluklar, yanlış ya da hatalı ürün gönderilmesi gibi konular müşteri hizmetlerine bildirilmektedir. Yapılan şikayetler değerlendirilecek ve hemen giderilecektir.

Tuvid XXL şikayet hattı 0 850 441 0 883 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tuvid XXL müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tuvid XXL şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tuvid XXL Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 850 441 0 883

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tuvid XXL çağrı merkezi numarasına 0 850 441 0 883 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Tuvid XXL Tekstil
Adres : Akpınar mah. 1. Kavaklı cad. No: 50-56/A Osmangazi/Bursa
E-Posta : info@tuvidxxl.com
Çağrı Merkezi Numarası : 0850 441 08 83
Telefon Numarası : 0224 222 44 16

Arama Terimleri: Tuvid XXL iletişim bilgileri, Tuvid XXL telefon no, Tuvid XXL irtibat tel, Tuvid XXL canlı destek, Tuvid XXL müşteri temsilcisi, Tuvid XXL şikayet hattı, Tuvid XXL müşteri hizmetleri numarası, Tuvid XXL çağrı merkezi numarası, Tuvid XXL iletişim numarası, Tuvid XXL çağrı merkezi, Tuvid XXL müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. RABİA 1 Nisan 2023
  2. Rabıa 1 Nisan 2023

Yorum Yap