İncehesap Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

İncehesap Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İncehesap Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İncehesap.com, 2007 yılında kurulmuş olan internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz bir online alışveriş sitesidir. İncehesap.com’da genel olarak elektronik ürünlerin satışı yapılmaktadır. 1998 yılından bu yana edindikleri tecrübe ile birlikte her geçen gün müşterilerine daha iyi hizmet vermektedir. İncehesap.com, piyasadaki en kaliteli ve en güncel teknolojideki ürünleri piyasanın en ucuz fiyatlarını müşterileriyle buluşturmaktadır.

İncehesap.com, onlarca kategoride bulunan binlerce ürün yelpazesi ile müşterilerine bol seçenek sunmaktadır. Bu ürün kategorilerinden bahsedecek olursak; Telefon, Ses ve Görüntü Sistemi, Bilgisayar ve Tablet, Bilgisayar Bileşenleri, Gaming, Çevre Birimleri, Isıtma ve Soğutma, Ev Aletleri ve Kişisel Bakım, Mutfak Aletleri, Yazıcı ve Tüketim.

İncehesap.com’un 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla İncehesap.com’dan satın almış olduğunuz ürünlerin sipariş durumu hakkında bilgi alabilir, iade ve değişim hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

İncehesap Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 800 46 23

Arama Terimleri: incehesap iletişim bilgileri, incehesap telefon no, incehesap irtibat tel, incehesap canlı destek, incehesap müşteri temsilcisi, incehesap şikayet hattı

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla