incehesapcom-cagri-merkezi-numarasi

İncehesap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İncehesap çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İncehesap müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İncehesap şikayet hattına erişebilirsiniz. İncehesap müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İncehesap.com, 2007 yılında kurulmuş olan internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz bir online alışveriş sitesidir. İncehesap.com’da genel olarak elektronik ürünlerin satışı yapılmaktadır. 1998 yılından bu yana edindikleri tecrübe ile birlikte her geçen gün müşterilerine daha iyi hizmet vermektedir. İncehesap.com, piyasadaki en kaliteli ve en güncel teknolojideki ürünleri piyasanın en ucuz fiyatlarını müşterileriyle buluşturmaktadır.

İncehesap.com, onlarca kategoride bulunan binlerce ürün yelpazesi ile müşterilerine bol seçenek sunmaktadır. Bu ürün kategorilerinden bahsedecek olursak; Telefon, Ses ve Görüntü Sistemi, Bilgisayar ve Tablet, Bilgisayar Bileşenleri, Gaming, Çevre Birimleri, Isıtma ve Soğutma, Ev Aletleri ve Kişisel Bakım, Mutfak Aletleri, Yazıcı ve Tüketim.

İncehesap Çağrı Merkezi Numarası

Hizmet politikası olarak büyük teknoloji firmaların fiyat belirleme, hizmet koşulları gibi birçok etkilerine karşı çıkarak daha kaliteli bir servisi seçmişlerdir. Kuruluş yılından bu yana kadar sitesi üzerinden İncehesap firması 2005 yılında teknolojik ürünleri müşterilere sunmak amacıyla kurulan bir firmadır. Satım işlemi yaptığı tüm ürünleri olabildiğince piyasa fiyatları içerisinde satmaya çalışmaktadır. Yıllar içerisinde kurduğu sistem ile teknolojik ürün sektöründe oldukça kaliteli ve profesyonel hizmeti müşterilerine sunmuştur. Bünyesindeki çalışma ekibi ile müşterilerin memnuniyetini en üst düzeylere çekmeyi amaçlamışlardır. Birçok farklı teknoloji markalarının onlarca ürününü müşterilerimize kolay ve hızlı bir şekilde ulaştırmak için çalışmalarınızı devam ettirmekteyiz.

Firmamız tarafından sağlanan tüm ürünleri uygun fiyatlar içerisinde sizlere sunabilmek için kesintisiz bir şekilde çalışmaktayız. Tüm hizmetlerimizi ve servislerimizi müşterilerimizi olabildiğince memnun edebilmek amacıyla sağlamaktayız. Müşterilerimiz tarafından bizlere iletilecek talepler ve istekler verdiğimiz hizmetlerin gelişmesi ve ilerlemesi için oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Bu sebeple kullanıcılarımızın alışverişlerinin sonrasında da yanında olmak için birçok hizmet vermekteyiz. Bunlardan biri de çağrı merkezi servisidir. Müşterilerimiz tarafından bizlere iletilecek olan geri bildirimler hizmetlerimiz için oldukça önem sahibidir.  0850 800 46 23 numarası ile firmamızın çağrı merkezine bağlanarak alanında uzman ve profesyonel çalışma ekibimizin sizlere yardımcı olması sağlayabilirsiniz. Verdiğimiz hizmeti daha iyi yerlere getirebilmek amacıyla sizlerin fikirleri bizim için oldukça önemlidir.

İncehesap Müşteri Hizmetleri Numarası

Çözüm odaklı ve kolay ulaşabilen bir müşteri hizmetleri ilkesini benimseyen İncehesap firması, müşteriler tarafından bildirilecek olan talep, istek ve önerileri oldukça önemsemektedir. Verdikleri hizmeti ve çalışmaları her zaman müşteri odaklı geliştiren bir firma olmuşlardır.  Müşteri hizmetleri servisi mesai saatleri içerisinde müşterilerin kullanımındadır. Yukarıda belirttiğimiz numara ile müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

İncehesap Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri birçok hizmeti kullanıcılarına sunmaktadır. Hızlı bir şekilde karşınızda çağrı merkezi çalışanı ile görüşmek istiyorsanız yapmanız gereken 0850 800 46 23 numarasını tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanmanızdır.

İncehesap Şikayet Hattı

İncehesap verdikleri hizmetlerin arkasında her zaman durmaktadır. Müşterilerin bu hizmetleri kullanırken veya sonrasında karşılaşabileceği sorunları hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmak adına şikayet hattını müşterilerin kullanımına sunmuştur. Yukarıda belirttiğimiz numaralar ile ulaşabilirsiniz.

İncehesap.com’un 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla İncehesap.com’dan satın almış olduğunuz ürünlerin sipariş durumu hakkında bilgi alabilir, iade ve değişim hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

İncehesap Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 800 46 23

Arama Terimleri: incehesap iletişim bilgileri, incehesap telefon no, incehesap irtibat tel, incehesap canlı destek, incehesap müşteri temsilcisi, incehesap şikayet hattı, incehesap müşteri hizmetleri numarası, incehesap çağrı merkezi numarası, incehesap iletişim numarası, incehesap çağrı merkezi, incehesap müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. ilhan 12 Haziran 2017
    • Yönetici 12 Haziran 2017
  2. Hatice Avluklu 4 Ağustos 2017

Yorum Yap