İdeal Tur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İdeal Tur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İdeal Tur çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İdeal Tur müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İdeal Tur şikayet hattına erişebilirsiniz. İdeal Tur müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İdeal Tur Çağrı Merkezi Numarası

İdeal Tur 2014 yılından bu yana turizm alanında verdiği başarılı hizmetler ile adından sıkça söz ettirmektedir. Özellikle tatil sezonunu aktif biçimde geçirmek isteyen gezi severlerin ilk tercihi olan tur firması kısa süre içerisinde Türkiye’de pek çok kişi tarafından tercih edilir hale gelmiştir.  Yalnızca Türkiye’de değil dünya çapında hizmetler veren tur firması özellikle dünyanın görülmeye değer diğer pek çok ülkesine de müşterilerini ayrıcalıklı hizmetleri ile götürmektedir.

Anlaşmalı olduğu uçak firması ve otel rezervasyonu yapan internet siteleri sayesinde müşterilerine sunduğu hizmeti verimli ve sistematik bir hale getirmiştir. Firmaya ait iki farklı resmi şube bulunmaktadır. Şubelerden bir tanesi Ankara’da bir tanesi de İzmir’de bulunmaktadır. Ankara’da bulunan şube merkez adres olarak da geçmektedir. Şubelerin yanı sıra firmaya ait internet sitesi üzerinden de bilgi alabilmek oldukça mümkündür. Bunun için tek yapılması gereken https://www.idealturizm.com/ bağlantı adresine tıklamak olacaktır. Tur firmasının Türkiye’de geniş çaplı hizmet vermesi ile birlikte çağrı merkezi numarası edinmesi de şart hale gelmiştir. Bu kapsamda bilinmelidir ki Ankara ve İzmir için iki farklı çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Merkez şube olan Ankara şubesi ile iletişime geçmek isteyen müşterilerin 0312 441 50 10 telefon numarasını tuşlamaları yeterli olacaktır. İzmir şube ile görüşme gerçekleştirmek isteyen müşteriler ise 0850 811 55 22 numarasını arayabilmektedirler.

İdeal Tur çağrı merkezi numarası 0850 811 55 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İdeal Tur Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmaya ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden mesai gün ve saatleri içerisinde yetkili kişiler ile iletişime geçebilmek mümkündür. Merkez şube olan Ankara şube ile görüşme gerçekleştirmek isteyen müşteriler Pazar günü hariç diğer tüm günler saat 09:00- 21:00 saatleri arasında iletişime geçebilmektedirler. Bunun yanı sıra firmaya ait mail adresi de bulunmaktadır. Ankara için resmi mail adresi  info[at]idealturizm.com şeklindedir. Bu mail adresi üzerinden de çağrı merkezi müşteri temsilcileri yetkilileri ile görüşebilmek mümkündür. İzmir şubenin resmi çalışma saatleri haftanın her günü saat 09:00- 22:00 şeklindedir. Müşteriler bu saat aralıklarında çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirebilmektedirler. Aynı zamanda İzmir şubeye ait mail adresi ise  info[at]otelfiyat.com şeklindedir. Müşteriler mesai gün ve saatleri içerisinde bu iletişim kanallarını kullanarak çağrı merkezi müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebilmektedir.

İdeal Tur müşteri hizmetleri numarası 0850 811 55 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İdeal Tur Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirmek isteyen müşteriler çoğu zaman direkt bağlanma olanağından da faydalanmak ve görüşmelerini bir an evvel gerçekleştirmek isterler. Tur firması ile direkt bağlanma olanağı ile görüşebilmek için arama esnasında müşterilerin görüşmek istedikleri konular nezdinde onlara sunulan yönlendirmeleri tuşlamalar aracılığıyla yapmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra müşterilerden bilgi istenmesi durumunda eksiksiz ve doğru biçimde bilgileri iletmeleri de görüşme için oldukça önemlidir. Alanında oldukça deneyimli olan çağrı merkezi müşteri temsilcileri kısa süre içerisinde, görüşülmek istenilen konuyu bir sonuca bağlayacaklardır. Bunun yanı sıra direkt bağlanma için yapılabilecek herhangi bir işlem yoktur. Yoğunluk olması halinde çok kısa bir süre müşterilerin bekleme payı olabilmektedir.

İdeal Tur müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 811 55 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İdeal Tur Şikayet Hattı

Tur firmasına ait ayrı bir şikayet hattı bulunmasa da çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi üzerinden de şikayet talebini iletebilmek mümkündür. Şikayette bulunacak olan müşterilerin de yine aynı şekilde mesai gün ve saatlerine dikkat etmesi tavsiye edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra ikametgahı Ankara veya İzmir olan müşteriler doğrudan şubeye giderek de sorunlarını hızlıca çözebilmektedirler. Ankara merkez şubeye ait resmi adres; Necatibey Cad. No: 19/4 Kızılay / Çankaya – Ankara şeklindedir. İzmir için şube adresi ise; Gazi Bulvarı No:95 Münir Birsel Plaza A Blok Kat 6 Çankaya / Konak – İzmir şeklindedir.

İdeal Tur şikayet hattı 0850 811 55 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İdeal Tur müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İdeal Tur şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İdeal Tur Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 811 55 22

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İdeal Tur çağrı merkezi numarasına 0850 811 55 22 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : İdeal Tur Turizm Tic. A.Ş.
Adres : Necatibey Cad No: 19/4 Kızılay ANKARA
E-Posta : info@idealturizm.com
Telefon : 0850 811 55 22

Arama Terimleri: İdeal Tur iletişim bilgileri, İdeal Tur telefon no, İdeal Tur irtibat tel, İdeal Tur canlı destek, İdeal Tur müşteri temsilcisi

Yorum Yap