Özdilekteyim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özdilekteyim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Özdilekteyim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özdilekteyim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özdilekteyim şikayet hattına erişebilirsiniz. Özdilekteyim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özdilekteyim Çağrı Merkezi Numarası

Özdilek market ve mağaza olarak iki kategoride hizmet vermektedir. Özdilek çağrı merkezi, markamızın ismi ve kalitesi gibi çağrı merkezi hizmetiyle de zengin bir içeriğe, kaliteli bir servise sahiptir. Antalya, Bursa, Kocaeli, Eskişehir, Uşak, İzmir ve Yalova’da bulunan mağazalarımızda size en iyi hizmeti sunmak için varız. Günden güne kendimizi daha da geliştiriyor, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Her türlü soru, önerileriniz, şikâyetleriniz için her türlü platformlar da olduğu gibi ( sosyal medya, facebook, instagram, Twitter, YouTube) çağrı merkezimizi doğrudan arayarak da ulaşabilirsiniz.

Özdilekteyim çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Özdilekteyim Müşteri Hizmetleri Numarası

Özdilek müşteri hizmetlerine 444 88 71 çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0 533 788 86 86 telefonundan bizi arayabilirsiniz. info@özdilekteyim.com adresinden bize e-mail gönderebilirsiniz. Özdilek müşteri hizmetlerine çok kolay ve çabuk bir şekilde ulaşılmasının sırrı sunduğu her hizmet için ayrı bir müşteri hizmetlerinin olmasıdır. Özdilek mağaza ve market olarak iki ayrı sektörde hizmet vermektedir. Bizlere Özdilekteyim.Com Web adresinden ulaşılabilir, sipariş verebilir, her türlü şikayet, öneri ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Sizin güvenliğinizin sağlandığı web adresimizde en son teknoloji ile güvenli alışveriş yapabilir ve sorunlarınızı bize iletebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Özdilekteyim müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Özdilekteyim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Özdilek müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. Size sunulan sesli arama sistemini atlayarak, doğrudan müşteri temsilcilerimize bağlanmak için, sesli yanıt sistemine müşteri temsilcisine bağlanmak istediğinizi ifade ederek bu hizmete çabuk bir şekilde ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimize direk bağlanarak talebinizi iletip istediğiniz hizmete cevap alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Özdilekteyim müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Özdilekteyim Şikayet Hattı

Değerli müşterilerimiz, öneriniz ya da bir şikayetiniz varsa sizin için oluşturduğumuz Özdilek şikayet hattı bu ihtiyacınıza cevap vermektedir. Yani satın alıp kullandığınız bir üründe sorun varsa ya da size sunulan hizmetlerimizde aksaklık tespit ettiyseniz, şikayet hattımızı arayabilirsiniz. Bizde şikayetinizi en hızlı ve düzgün bir şekilde inceler ve şikayet ettiğiniz konuyu çözmek için buradayız. Sizlere yardımcı olmak bize memnuniyet veriyor. Taleplerinizi en kısa sürede halletmek, cevaplamak ve sizin bize duyduğunun güveni boşa çıkarmamaktan gurur duyarız.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Özdilekteyim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Özdilekteyim şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Özdilekteyim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 88 71

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Özdilekteyim çağrı merkezi numarasına 444 88 71 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Özdilek Alışveriş Merkezi ve Tekstil Sanayi Anonim Şirketi

Adres: Soğanlı Mah. İstanbul Cad. No.343 / 345 Osmangazi / Bursa

E Posta Adresi: info@ozdilekteyim.com

Çağrı Merkezi Numarası: 444 88 71

Whatsapp Hattı: 0533 788 86 86

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Özdilekteyim iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Özdilekteyim sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Özdilekteyim iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Özdilekteyim iletişim bilgileri, Özdilekteyim telefon no, Özdilekteyim irtibat tel, Özdilekteyim canlı destek, Özdilekteyim müşteri temsilcisi, Özdilekteyim şikayet hattı, Özdilekteyim müşteri hizmetleri numarası, Özdilekteyim çağrı merkezi numarası, Özdilekteyim iletişim numarası, Özdilekteyim çağrı merkezi, Özdilekteyim müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap