Hacıoğlu Restaurant Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hacıoğlu Restaurant Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Hacıoğlu Restaurant çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Hacıoğlu Restaurant ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Hacıoğlu Lahmacun Müşteri Hizmetleri Numarası

Hacıoğlu restaurant 1965 yılında Hacıoğlu ailesinin geleneksel tatlar sunan bu küçük dükkânında başladı. Hacıoğlu ailesi büyüklerinin başlattığı bu girişim bir kuşak sonra bu küçük dükkânın 100% Türk sermayeli bir gıda devi olmasına yol açtı.

Hacıoğlu Restaurant, ismini almış olduğu Hacıoğlu ailesinin kebap ve lahmacunda özel bir tarz ve damak zevki anlayışını benimsemesi ile kurulmuştur. 1965 yılında Bursa’dan çıkan bu damak zevki, bugün artık yarım asırlık deneyime sahip Hacıoğlu restaurant’ın, Türk hazır yiyecek sektöründe dev bir markaya dönüşmesini de desteklemiş durumdadır.

Kuruluşunun ilk zamanlarında temel olarak lahmacun ve kebap hizmetleri veren restoranları bulunan Hacıoğlu Restaurant, 1993 yılında yapmış olduğu girişimle, fast food olarak bilinen yemek türünü geleneksel Türk damak tadı ile bütünleştirmeyi başarmıştır. Hacıoğlu Restaurant, hali hazırda İstanbul, Ankara, Konya’dan Balıkesir, Antalya başta olmak üzere 11 farklı ilde onlarca restoranı ile geleneksel tatlardan yola çıktığı geniş lezzet yelpazesi ile müşterilerine hizmet veriyor. Türk mutfağının farklı damak tatlarını hızlı servis sistemine bütünleşmiş eden ve geleneksel Türk damak zevkini de işin içine katarak müşterilerine eşsiz bir yemek ziyafeti vermeyi başaran bir firma olarak zirveyi temsil etmektedir.

Sistematik ve detaylı bir şekilde sürdürdüğü çalışmaları ile bilinen Hacıoğlu Restaurant, mağaza tasarımı, restoranlarında bulunan teknik, makine ve ekipman miktarı konularına eğildiği gibi, ürün yelpazesini de zenginleştirmeyi unutmadı. İlk halka açıldığı zamanlarda lahmacun ayran ve içecekten oluşan ürün yelpazesi, ileriki zamanlarda; Peymacın, piliç döner, soslu kanat, lezzet topu, patates kızartması, ürünlerle çeşitlendirdi. Hacıoğlu restaurant’ta ayrıca; burma kadayıf, sütlaç, dondurma seçenekleri ve sabah saatlerinde poğaça, börek temin edebilmek mümkündür. .

100% Türk sermayeli bir fast food zinciri olan Hacıoğlu restaurant, sürekli büyüyen bir gıda devi olarak gösterilebilir. 1993 yılından itibaren aldığı olumlu ve memnuniyet belirtici müşteri deneyimleri kazanması ile hızlı ve sağlam bir şekilde gelişme yoluna gitmiştir. Hacıoğlu restaurant, kendisini büyük markalar arasında getiren ve bu markalaşmış olan isminin değerini zaman geçtikçe arttıran unsurlardan birinin ürünlerinin kalite ve hijyenine dikkat edilmesi olduğunun bilincindedir.

Hacıoğlu Restaurant Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0216 387 30 30

Hacıoğlu Restaurant Faks Numarası
0216 387 65 47

Hacıoğlu Restaurant Adres
Cevizli Mahallesi Denizer Caddesi 27A/1 Cevizli / Kartal – İstanbul

Arama Terimleri: hacıoğlu restaurant çağrı merkezi, hacıoğlu restaurant iletişim, hacıoğlu restaurant müşteri hizmetleri, hacıoğlu restaurant telefon numarası, hacıoğlu restaurant şikayet hattı, hacıoğlu restaurant müşteri hizmetleri numarası, hacıoğlu restaurant şikayet

One Response

  1. Emine 8 Nisan 2023

Yorum Yap