doğadan çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Doğadan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğadan

Doğadan, bitkilerin iyiliği prensibi ile hareket eder. Bu nedenle de oldukça fazla çeşit bikri çayları mevcuttur. Bitkiler her zaman toplumlarda şifa kaynağı olarak kullanılır. Bu sayede insanlar pek çok sorundan kurtulacağına inanır.

Alternatif tıp olarak ortaya çıkan bitkilerin şifa verdiği düşüncesi günümüzde doğruluğu kanıtlanmış bir bilgidir. Pek çok kişi bitkilerden yarar sağlamak peşindedir. Özellikle kilo problemi olan kişiler bitkisel çaylar ile zayıflamayı düşünür. Bu nedenle de bitkisel çaylara yoğun bir ilgi vardır.

Doğadan markası insanlara bitki çaylarının şifalarını sunar. İnsanlar bitki ve meyve çayları sayesinde gereken şifaya ve rahatlamaya kavuşabilir. Bu sayede de kişilerin ihtiyacı olan pek çok özellik de sağlanmış olur.

Doğadan Tarihçesi

Doğadan markası bize doğadan ürün sunalı oldukça uzun bir zaman geçmiştir. İlk kez 1975 yılında eczacı Nevzat Karpuzcu tarafından piyasaya sürülmüştür. Doğadan çayları ilk ortaya çıktığı andan itibaren paketlenmiş olarak müşterilerin karşısına çıkar. Bu nedenle de poşet çay denildiğinde akla ilk gelen çayların başında Doğadan markası gelir.

Eczacı Nevzat Karpuzcu, sürekli kendini yenileyen bir Doğadan markası yarattı. Pek çok karşımı Doğadan ürünleri içerisinde müşterilerine sundur. İnsanlara oldukça farklı gelen çeşitli bitki çaylarını, topluma kazandırdı. Türk toplumuna son derece uzak olan form çayları da Doğadan sayesinde insanların hayatlarına girmeyi başardı.

Doğadan Ürünleri

Doğadan firması hem bitki çayları hem de meyve çayları noktasında son derece iddialıdır. Siyah çayın yanında ürettiği bu şifalı bitki ve meyve çayları sayesinde piyasanın dev ismi haline gelmeyi başarmıştır. Bu özellikleri sayesinde firmanın hızlı gelişme göstermesi de kaçınılmaz olmuştur. İnsanlar Doğadan sayesinde, bitkilerin ve meyvelerin şifalarına ulaşmıştır. Doğadan çaylarını favori haline getiren de bu özelliktir.

Doğadan ürünlerinin sağladığı bitkisel şifa sayesinde insanlar sorunlarının çözümünde etkili bir yönteme ulaşma olanağını elde eder. Özellikle Doğadan ürünleri arasında form çayları bu açıdan önemli bir yere sahiptir. Kişiler bu form çayları sayesinde ideal kilolarına kavuşmada oldukça etkili bir formüle kavuşma olanağı elde eder. Bu nedenle de Doğadan ürünleri oldukça tercih edilir.

Doğadan’ın merkez şubesinin telefon numarası, faks numarası, mail adresi, adres bilgisi ve tüketici danışma hattı bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Doğadan müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Doğadan hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Doğadan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
(0312) 847 55 00

Doğadan Faks Numarası
(0312) 847 55 09

Doğadan Mail Adresi
dogadan@dogadan.com.tr

Doğadan Tüketici Danışma Hattı
(0800) 314 60 70 (Hafta içi 09:00 – 17:00 Ücretsiz)
Sadece sabit hatlardan aranmaktadır.

Doğadan Adres
Çınar Mahallesi, Duru Caddesi, No:11 06750, Akyurt/ANKARA

Arama Terimleri: doğadan çağrı merkezi, doğadan telefon numarası, doğadan iletişim, doğadan merkez şubesi adresi, doğadan tüketici danışma hattı, doğadan mail adresi, doğadan şikayet hattı, doğadan irtibat tel

One Response

  1. Mehmet 25 Ekim 2017

Yorum Yap