goodyear-cagri-merkezi-numarasi

Goodyear Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Goodyear çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Goodyear müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Goodyear şikayet hattına erişebilirsiniz. Goodyear müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dünyaca ünlü Goodyear lastik markası, 1961 yılında ülkemizde Goodyear Lastikleri Türk A.Ş. olarak kurulmuştur. Goodyear’ın İzmit ve Adapazarı’nda üretim tesisleri bulunmakta, bu tesislerde çalışan toplam 1600 çalışanı bulunmaktadır. Goodyear; üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Goodyear; otomobil lastikleri, hafif ticari araç lastikleri, 4×4 lastikleri, tüm otomobil grupları lastiklerinin üretimlerini ve satışını gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve bütçe dostu fiyatlarıyla ülkemizdeki lastik sektöründe önemli yer edinmiş ve gözde markalardan birisidir.

Goodyear Çağrı Merkezi Numarası

Goodyear, dünyanın en büyük lastik şirketlerinden biridir. The Goodyear Tire & Rubber Company’nin kurulduğu günden bu zamana kadar artan kalitesi ve müşterilerine değer veren yapısı sayesinde müşteri sayısında artış olmaktadır. 21 ülkede 47 fabrikası olan ve aynı zamanda ABD ile Lüksemburg’da 2 inovasyon merkezi, 63.000 çalışanı ile hizmet vermektedir. The Goodyear Tire & Rubber Company’nin Türkiye iştiraki olarak bilinen Goodyear Lastikleri Türk A.Ş 1961 yılında kurulmuş ve 2000 kişiye yaklaşan çalışan sayısı ile hizmet vermektedir. Adapazarı ve İzmit’te bulunan fabrikalarında Sava, Debica, Kelly ve Fulda markalarının bünyesinde ticari lastikler ve bununla birlikte tüketici lastikleri de üretmektedir. İstanbul Sanayi odası bir çalışma yapmıştır ve bu çalışma sonucuna göre Goodyear, Türkiye’nin en büyük ilk 100 şirketi arasında yerini almıştır. Bununla birlikte, Türkiye’nin en büyük ihracatçıları arasında da gösterilmektedir. Hisseleri piyasada “GOODY” sembolü ile işlem görmektedir. Goodyear çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Goodyear Müşteri Hizmetleri Numarası

Goodyear, müşterilerine değer veren, kaliteli içerikler üretmeyi ve bu içerikleri müşterilerine uygun fiyatlar ile sunmayı prensip halime getiren bir şirkettir. Müşterilerin firma ile ilgili bir problem yaşaması şirket tarafından en son istenilecek durumlardan biridir. Ancak bu olasılık da göz önünde bulundurularak müşteri hizmetleri kurulmuş ve müşterilerinin sorunlarına bu hat üzerinden çözüm aranmıştır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Goodyear müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Goodyear Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşterilerinin ürünler ya da sunulan hizmetler ile ilgili bir sorun yaşaması halinde ya da danışmak istediği bir konu bulunması durumunda arayıp ulaşabilmeleri amacıyla Goodyear Müşteri Hizmetleri alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir. Müşteri Hizmetlerine 0212 329 50 50 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerine değer veren ve onları kaybetmek istemeyen, aynı zamanda potansiyel müşterilerine ulaşmak için de çeşitli tanıtım faaliyetleri ve kampanyalar yürüten firma, sektörün ileri gelen lastik üreticileri arasında yer almaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Goodyear müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Goodyear Şikayet Hattı

Goodyear, müşterilerinin aldığı ürün ya da sunulan hizmet ile ilgili geri dönüşlerine çok önem veren bir firmadır. Bu bağlamda Şikayet Hattı oluşturulmuş ve müşterilerin ürün ya da hizmetler ile ilgili sunacakları şikayet, istek, görüş ve önerilerine bu hat üzerinden ulaşılmaya çalışılmıştır. Müşteriler bu hat üzerinden şikayetlerini şirkete iletebilir, görüş ve önerilerini sunabilir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Goodyear müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Goodyear şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Goodyear Lastikleri T.A.Ş.

Adres: Maslak Mahallesi, Sümer Sokak MOB Binası, No:4 Kat 10-11 Maslak / Sarıyer TÜRKİYE

Santral: + 90 212 329 50 00

Müşteri Hizmetleri : + 90 212 329 50 50

E-posta: musteri_hizmetleri@goodyear.com

Faks: + 90 212 329 50 55

Goodyear’ 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Goodyear ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, yol yardım aracını çağırabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Goodyear Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 329 50 00

Arama Terimleri: goodyear iletişim bilgileri, goodyear telefon no, goodyear irtibat tel, goodyear canlı destek, goodyear müşteri temsilcisi, goodyear şikayet hattı, goodyear müşteri hizmetleri numarası, goodyear çağrı merkezi numarası, goodyear iletişim numarası, goodyear çağrı merkezi, goodyear müşteri hizmetleri direk bağlanma

5 Yorum

  1. Emin Tunahanlı Çavdar 8 Haziran 2017
  2. Mustafa Aykaç 19 Haziran 2017
  3. Ali onur 14 Ağustos 2017
  4. Muhsin Bağcı 9 Kasım 2017
  5. Sinan 8 Mart 2019

Yorum Yap