Goodyear Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Goodyear Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Goodyear Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dünyaca ünlü Goodyear lastik markası, 1961 yılında ülkemizde Goodyear Lastikleri Türk A.Ş. olarak kurulmuştur. Goodyear’ın İzmit ve Adapazarı’nda üretim tesisleri bulunmakta, bu tesislerde çalışan toplam 1600 çalışanı bulunmaktadır. Goodyear; üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Goodyear; otomobil lastikleri, hafif ticari araç lastikleri, 4×4 lastikleri, tüm otomobil grupları lastiklerinin üretimlerini ve satışını gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve bütçe dostu fiyatlarıyla ülkemizdeki lastik sektöründe önemli yer edinmiş ve gözde markalardan birisidir.

Goodyear’ 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Goodyear ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, yol yardım aracını çağırabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Goodyear Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 329 50 00

Arama Terimleri: goodyear iletişim bilgileri, goodyear telefon no, goodyear irtibat tel, goodyear canlı destek, goodyear müşteri temsilcisi, goodyear şikayet hattı

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla