GoDaddy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GoDaddy çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde GoDaddy müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden GoDaddy şikayet hattına erişebilirsiniz. GoDaddy müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

GoDaddy 1997 yılında kurulmuş domain firmasıdır. 2010 yılı itibariyle 45 milyondan fazla domain GoDaddy üzerinden kayıtlıdır. Dünyanın en büyük alan adı firmasıdır. Alan adının yanında sunucu, SSL, web tasarımı gibi hizmetler vermektedir.

Çok uygun fiyat politikası ve sürekli güncel fırsatlarıyla çoğu kullanıcının tercih sebebi GoDaddy oluyor. Yıllık 12 dolara alan adı ve sunucu hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Sipariş tutarınızı 1 dolara kadar indiren indirim kuponlarıyla meşhurdur.

GoDaddy Çağrı Merkezi Numarası

Uygulamaya geçireceğiniz ya da geçirdiğiniz bir projeniz varsa ve bu projeniz için bir internet sitesi kurmak istiyorsanız; GoDaddy ekibi olarak her daim yanınızda oluyoruz. Siteniz için düşündüğünüz tüm fikirlerinizi geliştiriyor, aklınıza dahi gelmeyen en uygun alan adını buluyor, sitenizin kurulumu aşamasında da destek oluyoruz. Tüm dünya çapında yer alan yaklaşık 19 milyon müşterimiz sayesinde her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Siz de aramızda yer almak ve işlerinizi bizimle büyütmek isterseniz, bize çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz. GoDaddy çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

GoDaddy Müşteri Hizmetleri Numarası

GoDaddy ismiyle yola çıktığımız bu yolda, dünyanın en büyük kuruluşu olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu bağlamda siz değerli müşterilerimiz bizim için oldukça önemli bir yere sahipsiniz. Sizleri memnun edebilmek, bizim bu yoldaki ilk hedefimizdir. Bizimle çalışmaya karar vermeden önce aklınıza takılan tüm sorularınıza yanıt veriyoruz. Türkiye müşteri hizmetlerimize 0850 390 7546 numaralı telefondan pazartesi-cuma günleri saat 09:00-19:00 aralığında ulaşabilir, her konuda ücretsiz danışabilirsiniz. Küresel anlamda da müşteri hizmetleri desteğimiz olup, ilgili numaralarımıza sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi GoDaddy müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

GoDaddy Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Siteniz için en iyi alan adını bulurken, sitenizin kurulumunu yaparken ve aynı zamanda sitenize müşteri çekerken; biz her daim yanınızdayız. Yanınızda olduğumuzu bilmeniz için de; destek hattımız sizlere ücretsiz hizmet vermektedir.  Aklınıza takılan herhangi bir konu hakkında bilgi almak için, GoDaddy Türkiye müşteri hizmetlerimize direk bağlanmak isterseniz, 0850 390 7546 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için GoDaddy müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

GoDaddy Şikayet Hattı

Alan adı kayıt ve web sitesi kurulum firması olarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem arz etmektedir. GoDaddy olarak vizyonumuz, memnuniyeti sağlanmış müşterilerle birlikte her zaman en iyiye ulaşmaktır. Dolayısıyla bizimle alakalı bir sorununuz olduğunda bize her zaman ulaşabilir, sorunlarınızı rahat bir şekilde dile getirebilirsiniz. Söz konusu sorunlarınızla alakalı şikayet hattımızı kullanabileceğiniz gibi, bize e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz. Şikayetleriniz haricinde; bizden istediklerinizi veya bize olan önerilerinizi de bize yine aynı numara veya e-posta adresiyle iletebilirsiniz. En kısa zamanda dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen GoDaddy müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri GoDaddy şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Türkiye
0 850 390 75 46
Ülke çapında: Pzt-Cu 9:00 – 19:00 arası

GoDaddy Türkiye’de etkin olarak hizmet vermeye 2016 yılında başlamıştır. Türkiye’ye özel çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezini pazartesiden cumaya saat 09.00-19.00 arasında arayabilir; teknik destek, sipariş öncesi ve sonrası sorunlar hakkında bilgi alabilir sorununuzun en kısa zamanda çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

GoDaddy Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 390 75 46

Arama Terimleri: godaddy iletişim bilgileri, godaddy telefon no, godaddy irtibat tel, godaddy canlı destek, godaddy müşteri temsilcisi, godaddy şikayet hattı, godaddy müşteri hizmetleri numarası, godaddy çağrı merkezi numarası, godaddy iletişim numarası, godaddy çağrı merkezi, godaddy müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. nurettin 18 Temmuz 2021

Yorum Yap