Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Numarası 2019

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Numarası 2019

Bu makalemizde Gittigidiyor müşteri hizmetleri numarası 2019, Gittigidiyor telefon numarası, Gittigidiyor iletişim, Gittigidiyor müşteri temsilcisi gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Numarası 2019

Türkiye’ de e-ticaret’ in en büyük markalarından birisi haline gelen Gittigidiyor, alıcı ve satıcıların dijital platformda kolayca bir araya getirildiği ve güvenli ticaret yapabilmelerine ortam sağlandığı bir platformdur. Milenyumun hemen sonraki senesinde Türkiye’ de e-ticaret sektörünün gelişimi ve kullanıcılara güvenli ve kaliteli bir alışveriş platformu sunabilmek amacı ile hizmete başlamıştır. Kendisine has sistemleri ve hizmet yapısıyla da kısa süre içerisinde sektörde fark yaratarak, Türkiye’ nin en büyük ve en önemli e-ticaret platformlarından birisi haline geldi. Gittigidiyor, günümüz Türkiye’sinde ise e-ticaret sektörünün öncü markalarından birisi olarak, sadece bir gün içerisinde binlerce işlem hacmine sahiptir. Sürekli büyümeye devam eden Pazar hacminin önemli kaynaklarından birisi olan kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamak adına müşteri desteği de ileri seviyededir. Gittigidiyor müşteri hizmetleri numarası 2019 güncel bilgileriyle hem alıcılar hem satıcılar anında yetkililerle görüşme gerçekleştirebiliyor.

Alıcı ve satıcıların işlemlerinde yaşadıkları sorunlara istinaden kolayca çözüm için Gittigidiyor müşteri hizmetleri numarası 2019 güncel bilgisiyle başvuru gerçekleştirebiliyor. Özellikle 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermekte olan müşteri hizmetleri ile her konuda, ihtiyaç duyulan her an destek alınabiliyor. 4 binden fazla ürün kategorisi, yüz binlerce farklı ürün çeşidinin bir arada bulunduğu Türkiye’ nin en büyük e-ticaret sitesinde kullanıcıların yaşayabilecekleri her türlü sorunda müşteri hizmetlerinin dinamik yapısı çözümlere kolay ulaşılmasını sağlıyor. Böylelikle de hem alıcı hem de satıcı cephesinde müşteri memnuniyetini oluşturabiliyor. Gittigidiyor, özellikle 2007 yılında uluslararası düzeyde faaliyet gösteren en büyük e-ticaret sitesi e-Bay ile ortaklığa başladı. 2011 yılındaysa eBay, Gittigidiyor’ u 93% hissesini satın alarak, tamamen kendi bünyesine kattı.

2001 yılında kurularak, Türkiye’de e-ticaret sektöründe büyük bir Pazar hacmini yakalamayı başaran Gittigidiyor.com, 2011 yılında eBay ailesine katıldığından hizmet yapısı da gelişti. Uluslararası deneyim ve imkanları bulunan eBay, Gittigidiyor’ un hizmet yapısına önemli bir değer kazandırdı. Özellikle müşteri ilişkilerinde en başından beri çok iyi olan Gittigidiyor müşteri hizmetleri numarası 2019 ile günümüzde de bu kalitesini etkin bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Gittigidiyor Çağrı Merkezi Numarası

Uluslararası hizmet alanlarına ulaşma gibi bir başarı hikayesine sahip olan Gittigidiyor’ un iletişim numaralarından destek çözümlerini kolayca alabilmek mümkündür. Gittigidiyor çağrı merkezi numarası bilgisini kolayca bulabilir ve arayarak, her türlü konuya ilişkin olarak destek alınabilir. Gittigidiyor’ un müşteri hizmetleri dahilinde “444” sisteminde bir müşteri destek hattı bulunmuyor. Ancak platform müşterilerine “0850” sisteminde oluşturduğu numarası üzerinden hizmet veriyor. Buna göre Gittigidiyor çağrı merkezi numarası 0850 252 32 29 olarak belirlenmiştir. Sektörde sağladığı yenilikler ile sürekli adından söz ettirmeyi başaran Gittigidiyor’ un müşteri hizmetleri yapısında da sektörün en farklı yapısı kullanılıyor. Buna göre sektörde faaliyet gösteren diğer şirket ve kuruluşlarda sunulan müşteri hizmetlerine göre farklı şekilde sunulmaktadır.

Gittigidiyor çağrı merkezi numarası ile müşteri hizmetlerine bağlanabilmek ve herhangi bir konuya ilişkin olarak destek alabilmek için “Gittigidiyor.com hesabı” sahibi olunması gerekiyor. Aksi halde Gittigidiyor’ un çağrı merkezi servisine bağlanarak, destek alınabilmesi mümkün olmuyor.  Çağrı merkezinde ise Gittigidiyor müşterisi olup, olmadığının anlaşılması amacıyla da özel bir kod sistemi geliştirilmiştir. Kullanıcıların Gittigidiyor “Yardım” sayfasında müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için sadece o kullanıcıya özel bir “kod” oluşturur. Kullanıcılar Gittigidiyor müşteri hizmetlerini aradığında, yetkili temsilciyle görüşebilmek için söz konusu olan bu tanımlanmış “VIP kodu” tuşlanmalıdır. Bu şekilde Gittigidiyor.com’ un müşteri temsilcisiyle görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Gittigidiyor hizmetlerinin kullanımı, yapılabilecek işlemler, karşılaşılan sorunlar, belirli bir alanda bilgi almak veya öneride bulunmak için müşteri hizmetleriyle görüşmeler gerçekleştirilebiliyor. Ancak Gittigidiyor çağrı merkezi numarası güncel bilgisiyle yapılacak görüşmelerin, direkt olarak temsilciyle olması istendiğinde hizmet saatleri arasında aranması gerekiyor. Hizmet saatleri dışındaki aramalarda çağrı merkezinin otomatik yanıtlama servisiyle işlem yapılabilir. Gittigidiyor’ un müşteri hizmetleri çalışma saatleri ise hafta içi her gün 08.30 ile 17.00 saatleri arasındadır. Haftasonu veya bu çalışma saatleri haricindeki zamanlarda yapılan aramalarda müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için Gittigidiyor üyelerinin sistemde kendilerine özel olarak oluşturulan “VIP kodu” bilgisini çağrı merkezini aradıktan sonra tuşlaması gerekiyor. Söz konusu VIP kodu almak isteyen kullanıcılar ise kodu kolay bir şekilde alabiliyor.

Gittigidiyor çağrı merkezine bağlanabilmek amacı ile alınacak “Gittigidiyor VIP Kodu” sadece kişiye özel olduğu gibi süre sınırlaması bulunur. Yani Gittigidiyor VIP kodunun alınmasından sonra sadece üye tarafından 15 dakika içerisinde kullanılması gerekir. Aksi halde bu kod devre dışı kalacağından yeni bir kod alınması gerekliliği ortaya çıkabilir. Bu kodu alabilmek için ise Gittigidiyor hesabına alıcı veya satıcı olunması fark etmeksizin giriş yapılması gerekiyor. Sisteme girilmesinin ardından “Gittigidiyor Yardım ve Müşteri Hizmetleri” sayfasına girilmelidir. Bu ilgili sayfadaki “Sistemsel Problemler” seçeneğine giriş yapıldığında ise hem Gittigidiyor çağrı merkezi numarası 2019 bilgileri görülebiliyor hem de bu ekrandan kolayca “VIP kodu” oluşturulabiliyor. Böylelikle kolay bir şekilde istenen her zaman müşteri hizmetlerine bağlantı sağlayarak, sorunlara profesyonel standartlarda destek alınabiliyor.

Gittigidiyor Telefon Numarası

Kurumsal ve bireysel müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan bir e-ticaret platformu olan Gittigidiyor’ un müşteri destek hizmetleri ve ilişkileri de sektöre örnek teşkil edecek niteliktedir. Gelişmiş bir altyapıda sunduğu müşteri hizmetleri sayesinde kullanıcılarının tüm sorunlarına çözüm sağlarken, daha güvenli ve daha kaliteli bir e-ticaret platformu oluşturuyor. 7/24 müşteri hizmetleri aracılığıyla sunmuş olduğu destek çözümleri sayesinde tüketicilerin güvenle e-ticaret işlemlerini gerçekleştirebilmelerine yardımcı oluyor. Çağrı merkezi numarası dışlında Gittigidiyor telefon numarası ile de kullanıcılara yanıt veriyor.

Gittigidiyor kurumsal yapısı dahilinde genel merkez hizmetleri Gittigidiyor telefon numarası üzerinden sunuluyor. Gittigidiyor kurumsal yapısının tüm departmanlarının faaliyet gösterdiği ve en yetkili birimlerin görevli olduğu genel merkezi aramak isteyen kullanıcılar için ise 0212 687 02 99 numarası üzerinden hizmet veriliyor. Ancak genel ve standart müşteri hizmetleri işlemlerine ilişkin olarak çağrı merkezine yönlendirme gerçekleştiriliyor. Hukuki vb. nitelikli şikayetler, bilgi alımları ve öneriler ile ilgili olarak Gittigidiyor’ un telefon numarası üzerinden destek alınabiliyor. Telefon numarası aynı zamanda da şirketin genel merkezine ait faks numarası olarak da faaliyet gösteriyor. Dolayısıyla her türlü işleme ilişkin gerekli olan faks gönderimleri de 0212 687 02 99 numarasından yapılabiliyor.

Gittigidiyor İletişim

Türkiye’ nin en büyük ve en çok kullanılan e-ticaret portalı olması nedeniyle hem alıcılar açısından hem de satıcılar açısından çeşitli sorunların ortaya çıkma olasılığı yüksektir. Her ne kadar eBay desteğiyle birlikte de son derece modern ve dinamik bir hizmet altyapısına sahip olsa da yoğun ve geniş kullanım yapısı sorunların tamamen önlenebilmesine olanak vermez. Bu yüzden Gittigidiyor iletişim departmanıyla yaşanan sorunlarda tüketicilere dinamik destek vererek, çözümlerin oluşturulabilmesini hedefliyor. Özellikle de Gittigidiyor iletişim bilgileri üzerinden ister çağrı merkezine ister de genel merkeze telefon açabilme şansı bulunuyor. İletişim numaralarının yanı sıra Gittigidiyor’ a sitedeki “Bize Yazın” bölümünden veya Kayıtlı Elektronik Posta Adresi “gittigidiyor@hs05.kep.tr” adresinden e-posta yöntemiyle de başvuru gerçekleştirilebiliyor.

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 252 3229

GittiGidiyor Telefon Numarası
+90 (216) 687 02 99

GittiGidiyor Faks Numarası
+90 (216) 687 02 98

GittiGidiyor Adres Bilgileri
My Office İş Mrkz. Çiğdem Sk. No: 1/14 Pk: 34746 Barbaros Mah. Ataşehir/İstanbul

GittiGidiyor İletişim Formu

Gittigidiyor müşteri hizmetleri adlı konumuza da göz atabilirsiniz.

Arama Terimleri: gittigidiyor iletişim bilgileri, gittigidiyor telefon numarası, gittigidiyor müşteri hizmetleri 2019, gittigidiyor müşteri temsilcisi, gittigidiyor şikayet hattı

Yorum Yap