Getir Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Getir Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Getir Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Getir müşteri hizmetleri direk bağlanma, Getir müşteri temsilcisi direk bağlanma, Getir müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Getir Müşteri Hizmetleri

Son yılların en popüler dijital platform odaklı hizmet servislerinden birisi olan Getir markası, internet ve mobil teknolojinin avantajlarından yararlanarak, hem indirimli fırsatlardan yararlanabilme hem de alışverişi ayağına kadar getirebilme imkanına sahip olabiliyor. Getir marka adını doğrudan sunmuş olduğu alışveriş ürünlerinin kapıya kadar sadece tek bir telefon veya tıkla getirilmesi hizmet standardından alan marka, son derece yoğun şekilde talep görüyor. Bu nedenle de son dönemlerde oldukça yoğun talep görüyor. Sağlamış olduğu kolaylıkları ile birlikte sunduğu hizmet çerçevesinde Türkiye’ de bir ilk olma özelliğine sahiptir. Türkiye’de tek bir telefon ile market ürün grupları da dahil olacak şekilde eve kadar teslimat gerçekleştirilmesini sağlayan bir hizmet olan Getir, son yılların en önemli sanal yatırım projelerinden birisi konumunda bulunuyor. Hizmetlerinden yararlanmak, bilgi almak ve sorunlar için çözüm sağlamak amacı ile Getir müşteri hizmetleri servisi de bulunuyor.

2015 yılında kurulmuş olan Getir, mobil hizmet uygulaması olarak Türkiye genelindeki hizmet ağını her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Özellikle İos ve Androd mobil işletim sistemi bulunan mobil akıllı cihazlar üzerinden kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Her geçen gün ağını genişletmeye devam eden Getir markasının hizmet yelpazesi ve ağı şu an için İstanbul ili geneli ile sınırlı durumda bulunuyor. İlk kurulduğu tarihlerde sadece İstanbul’ un belirli önemli merkezlerinde hizmet verebilmek te olan Getir uygulamasının hizmet ağı, son yıllarda neredeyse İstanbul’ un tüm ilçelerini kapsamına almıştır. Bu şekilde çok hızlı bir büyüme kaydederek, en değerli sanal uygulamalardan birisi haline gelen Getir markası, müşteri hizmetleri konusunda da son derece yüksek kalite standartları sağlıyor. Özellikle de Getir müşteri hizmetleri numarası ile her türlü işlem için müşteri temsilcileriyle görüşme sağlanabiliyor.

Getir Şikayet

Günümüzde Getir uygulamasını kullananlar, uygulamanın kullanımında ya da aldıkları hizmetlerde yaşadıkları problemlere ilişkin olarak şikayetlerini ilgili birimlere ulaştırabilme şansına sahip olabiliyor. Son derece dinamik ekibi ile her türlü Getir şikayet konusu için çağrı merkezi aracılığı ile hizmet vermektedir. İstanbul merkezli Getir firmasının hizmetleri ve uygulama çözümleri konusunda profesyonel destek alabilme şansına sahip olunan bir çağrı merkezi numarası bulunuyor.

Getir Telefon Numarası

Son yılların en popüler dijital uygulamalarından birisi olarak öne çıkan Getir, özellikle sağladığı avantajları ve kolaylıkları nedeni ile yoğun talep görüyor. Her geçen gün hizmet ağını genişletmekte olan Getir uygulamasının hizmetlerine ilişkin olarak destek almak isteyen tüketiciler kolay bir şekilde “0850” sistemini kullanabiliyor. Getir telefon numarası olan 0850 532 50 50 numarası 7/24 kesintisiz olarak uygulama sorunları, hizmet ağı ve hizmet yelpazesi ile ilgili bilgi almak amacı ile aranabilmektedir. Tüm sabit hat ve mobil hat numaraları üzerinden mevcut tarifi ile ücretlendirilecek şekilde Getir müşteri hizmetlerine bağlantı sağlanabiliyor. Bu şekilde her konuda profesyonel müşteri temsilcilerinden yardım alınabiliyor.

Günümüzde mobil uygulama üzerinde bulunan iletişim ekranından teknik problemlerinde kolayca ilgili birimlere iletilebilmesi mümkündür. Bununla birlikte tüketiciler için müşteri hizmetleri departmanına ulaşabilmeleri için faaliyet gösteren Getir telefon numarası desteğinin yanı sıra e-posta ve online iletişim formu şeklinde 2 tane daha farklı iletişim kanalı bulunmaktadır. Bu çerçevede de tüketiciler son derece pratik bir şekilde “info@getir.com” e-posta adresi üzerinden diledikleri zaman e-posta kanalıyla başvuru gerçekleştirebiliyor. Bununla birlikte tüketiciler Getir resmi sitesinde bulunan “Bize Ulaşın” ekranını da kullanarak, her türlü konuya istinaden başvurularını gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor.

Getir Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 532 50 50

Getir İletişim Mail Adresi
info@getir.com

Arama Terimleri: getir şikayet, getir müşteri hizmetleri, getir müşteri temsilcisi, getir telefon numarası, getir irtibat tel

Yorum Yap