General Life Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

General Life Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

General Life çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde General Life müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden General Life şikayet hattına erişebilirsiniz. General Life müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

General Life Çağrı Merkezi Numarası

Firma, 2007 senesinde ticaret hayatına başlamış bulundu. Sektöründeki diğer firmaları doğru bir şekilde analiz ederek diğer tüm firmaların önüne geçmiş ve ürün portföyünü oluşturmuştur. Sektörünün öncü firmalarından olması ve birçok kişi tarafından tercih edilmesinden dolayı çok kısa bir süre içerisinde kendi sektöründe başarıyı yakalamıştır. Hem Türkiye’de hem de birçok farklı Avrupa ülkesinde uluslararası faaliyet yürüten tüm üretici firmalar için tedarikçi rolünü üstleniyor.

Yer aldığı sektörde üstün sıralara gelmeyi başarmış olan firma, pazara hakim olması, eğitimli ve profesyonel bir personel kadrosuna sahip olması, üretim gücünü ve faaliyetlerini günden güne artırması firmanın birçok başarılı projeye imza atmış bulunuyor. Tüm bunlar firmanın hızlı bir şekilde yükselmesinin en büyük özelliği olmuştur.

Firmanın yer aldığı coğrafi konumda firmalar arasında en geniş üretim kapasitesine sahiptir. Enerji konusunda geliştirdikleri birçok tasarruf yöntemleri, teknolojik gelişmeleri ve güncel olayları yakından takip etmesi, üstün teknolojiye sahip ve yüksek kaliteli malzemelerden ürünler üretmesi ve birçok farklı markalarla yaptıkları anlaşmalar sonucunda popülaritesini artırmış bulunuyor.

Firma ile iletişime geçmek için info@generallife.com.tr adresine elektronik posta gönderebilirsiniz. Facebook, Instagram, Youtube ve Linkedin gibi sosyal platformlar üzerinden de firmaya ulaşmanız mümkün.

General Life çağrı merkezi numarası info@isipark.com.tr nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

General Life Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma ticaret hayatına başlaması ile birlikte ilk yıllarda dijital oda termostatlarına yönelmiştir ve bu ürünleri portföyünde bulundurmuştur. Zaman içerisinde oluşturmuş olduğu ürün kapasitesini ve portföyünü büyütmüş ve akıllı oda termostatlarını portföyüne katmıştır.

Firma, 2010 senesinde ihracat politikasını genişleterek büyük bir ihracat ağı kurmayı başarmıştır. Firma, geliştirdiği bütün bu politikalar sonucunda hedeflerine başarılı adımlar atmaya devam etmiştir.

Peki oda termostatı nedir? Oda termostatı, bir odanın sıcaklığını otomatik olarak kontrol etmek için kullanılan bir cihazdır. Termostat, bir odadaki sıcaklığı sensörler aracılığıyla ölçer ve belirlenen sıcaklık değerine ulaşıldığında ısıtma veya soğutma sistemini açar veya kapatır. Bu sayede odadaki sıcaklık istenilen seviyede korunur ve enerji tasarrufu sağlanır.

Dijital oda termostatları kablolu ve kablosuz oda termostatları olacak şekilde ikiye ayrılır. Kablolu olan versiyonlarında kombi ile termostatın bağlantısı arada bulunan kablo ile sağlanır. Kablosuz versiyonlarında ise kablo ihtiyacı duyulmadan kombi ile kolay bir şekilde bağlantı sağlanır.

General Life müşteri hizmetleri numarası info@isipark.com.tr nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

General Life Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Peki oda termostatı kullanmak bize ne gibi avantajlar sağlar? Enerji tasarrufu sağlar. Termostat, sıcaklık değerlerini otomatik olarak kontrol eder ve istenilen sıcaklık değerine ulaşıldığında ısıtma veya soğutma sistemini kapatır. Bu sayede enerji tasarrufu sağlanır ve fatura maliyetleri azaltılır. Konfor sunar. Termostat ile sıcaklık değerleri istenilen seviyede korunur, bu sayede odada rahat ve konforlu bir ortam oluşur. Programlama seçenekleri bulunur. Termostatlar genellikle programlama seçeneklerine sahiptir. Bu sayede gün içi veya hafta içi sıcaklık değişimleri programlanabilir ve otomatik olarak yapılır.

Kontrol sağlar. Termostat ile odadaki sıcaklık değerleri kolayca kontrol edilebilir ve istenilen seviyede korunur. Esneklik sunar. Termostatlar genellikle kablosuz veya internet bağlantısı ile kontrol edilebilir. Bu sayede evin herhangi bir yerinden sıcaklık değerleri kontrol edilebilir ve değiştirilebilir. Sağlıklıdır. Termostat ile odadaki sıcaklık değerleri kontrol edildiğinde, özellikle soğutma sistemi ile soğuk hava akımının önlenebilir. Bu sayede sağlık açısından daha uygun bir ortam oluşur.

General Life müşteri hizmetlerine direk bağlanma info@isipark.com.tr nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

General Life Şikayet Hattı

Firmanın bünyesinde bulundurduğu ürünlerin kullanımı ve montajı oldukça basittir. Tek seferlik yapacağınız bir ödeme sizi cihaz sayesinde kısa bir süre içerisinde büyük tasarruflar katacak ve bütçenizi koruyacaktır. Herhangi bir şikayet durumunda https://www.generallife.com.tr/iletisim linkinde yer alan formu doldurabilirsiniz.

General Life şikayet hattı info@isipark.com.tr nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen General Life müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri General Life şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

General Life Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

info@isipark.com.tr

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. General Life çağrı merkezi numarasına info@isipark.com.tr numaralı e posta adresi üzerinden erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : ISIPARK İÇ VE DIŞ TİCARET İNŞAAT ISITMA SİSTEMLERİ OTOMOTİV SANAYİ A.Ş.
Adres : Fatih Mah. 1188 Sk. No:13/A Sarnıç Gaziemir / İzmir
E-Posta : info@isipark.com.tr

Arama Terimleri: General Life iletişim bilgileri, General Life telefon no, General Life irtibat tel, General Life canlı destek, General Life müşteri temsilcisi

Yorum Yap