Pilsan Oyuncak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pilsan Oyuncak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pilsan Oyuncak çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Pilsan Oyuncak müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Pilsan Oyuncak şikayet hattına erişebilirsiniz. Pilsan Oyuncak müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pilsan Oyuncak Çağrı Merkezi Numarası

Taş plakların dinlendiği, eğitim için Avrupa’ya gitmenin moda olduğu 1940’lı yıllarda kurulan Pilsan Oyuncak, ilk zamanlarda kurşun askerler üretmiş ve zamanla bu kurşun askerlerin yerini plastik askerler almıştır. Günümüzde artık her yaş grubu için yüzlerce çeşit oyuncak üretimi yapılan oyuncak fabrikasında kaliteli, sağlıklı hammadde kullanımı ve eğlenceli oyuncaklar sayesinde üretim yapılmaktadır. Her yıl oyuncak üretip üretilen bu oyuncakları dünyanın her bir yerine ulaştırarak sektörün öncüleri arasına girmişlerdir. Oyuncaklar ile büyümenin her çocuğun hakkı olduğunu düşünüyor ve hayal gücü ile teknolojinin birleşimi oyuncakları her yaşta insana ulaştırmaktan gurur duyuyoruz.

Pilsan Oyuncak çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Pilsan Oyuncak Müşteri Hizmetleri Numarası

Pilsan Oyuncak Müşteri Hizmetleri, oyuncaklarımızın kalitesiyle eş değer olarak siz değerli oyuncak severlerimize hizmet sunmaktayız. Oluşabilecek her türlü sorununuzda ya da Satış Sonrası Teknik Destek almak ve Servis talebinde bulunmak için 0850 360 1745 telefon numarasından işinin ehli uzman kadromuzla iletişime geçebilir, oluşan sıkıntınızı hemen çözüme ulaştırabilirsiniz.  Ayrıca sadece web sitemiz üzerinden değil telefon ile de sipariş verebilirsiniz. 0850 811 1940 numarasını aradığınız takdirde istediğiniz siparişi telefon ile de verebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Pilsan Oyuncak müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Pilsan Oyuncak Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Pilsan Oyuncak’tan yapmış olduğunuz alışveriş ile ilgili yaşayacağınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilir ve uzman kadromuz ile görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Sadece sipariş ile ilgili sorununuz olduğunda değil yanıtlanmaya bekleyen sorularını da müşteri temsilcilerimize sorabilir kafanızdaki soru işaretlerinin giderilmesine yardımcı olmamıza izin verebilirsiniz. Tüm bunlar için müşteri hizmetlerini aradığınızda sesli yanıt sistemi ile talebinizi belirtebilir ve sonrasında sizinle daha iyi bir birimde ilgilenecek birime aktarılmayı bekleyebilirsiniz. Sizi mağdur etmeden sorunlarına çözüm bulmak için var gücümüzle çalışmakta ve bundan dolayı mutluluk duymaktayız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Pilsan Oyuncak müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Pilsan Oyuncak Şikayet Hattı

Pilsan Oyuncak olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz ve bunun için işinin ehli çalışanlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Eğer sizde bizim için talep edip önerebileceğiniz ürün modelleri olması halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şikayet hattı ile birlikte istek, talep, şikayet ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Pilsan Oyuncak müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Pilsan Oyuncak şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Pilsan Oyuncak Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 850 0 767

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Pilsan Oyuncak çağrı merkezi numarasına 0850 850 0 767 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Çağrı Merkezi Numarası : 0 850 850 0 767
E Posta Adresi : info@pilsan.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Pilsan Oyuncak iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Pilsan Oyuncak sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Pilsan Oyuncak iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Pilsan Oyuncak iletişim bilgileri, Pilsan Oyuncak telefon no, Pilsan Oyuncak irtibat tel, Pilsan Oyuncak canlı destek, Pilsan Oyuncak müşteri temsilcisi, Pilsan Oyuncak şikayet hattı, Pilsan Oyuncak müşteri hizmetleri numarası, Pilsan Oyuncak çağrı merkezi numarası, Pilsan Oyuncak iletişim numarası, Pilsan Oyuncak çağrı merkezi, Pilsan Oyuncak müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap