FreshScarfs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FreshScarfs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FreshScarfs çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde FreshScarfs müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden FreshScarfs şikayet hattına erişebilirsiniz. FreshScarfs müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

FreshScarfs Çağrı Merkezi Numarası

Eşarp ve şal tesettür kıyafetlerinin olmazsa olmazları arasındadır. Farklı renklerde ve türlerde olan giysilere uygun olan eşarplar şıklığınıza şıklık katmaktadır. Düz ya da desenli renkler yaz ya da kış aylarına göre farklı kumaş yapısında üretilmelidir. Yazları sizi terletmeyen kışları ise üşütmeyen eşarp ya da şal seçiminde bulunmanız gerekir. Yumuşak dokusuyla hemen kırışmayan, özellikle pamuktan üretilmiş olanlar bayanların tercihidir. Kaliteli markalara sahip olmak isteyen tesettürlü bayanlar FreshScarfs ürünlerine rağbet göstermektedir. Firmanın üretmiş olduğu yüzlerce model arasında kıyafetinizle kombine edeceğiniz seçeneklere rastlayacaksınız. Şallar penye, ipek, bambu, pamuk, viskon, çizgi dokuma olarak üretilmiştir. Desenli olanlar çiçekli ya da geometrik şekillerden oluşmaktadır. Çiçeklilerde yonca, gardenya, zambak, kasımpatı, papatya görsellerine rastlayabilirsiniz. Pastel renkleri seçebileceğiniz gibi canlı ya da sade renk seçeneklerinde de bulunabilirsiniz. Ürünlerle ilgili istek, dilek ve şikayetlerinizde çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

FreshScarfs çağrı merkezi numarası 0535 679 00 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

FreshScarfs Müşteri Hizmetleri Numarası

FreshScarfs ürünleri içinde desenli şallar, düz şal, eşarp şal, abiye modeller ve aksesuarlar bulunmaktadır. Eşarbınız için bone, iğne, topuz tokası da farklı güzellikte üretilmiştir. Alışveriş yapmak isteyenler firmanın internet sitesine giriş yaparak dilediklerini sepete ekleyebilirler. Günlük ya da özel gecelerde kullanmanız için ihtiyacınız olan ürünler sitede bulunmaktadır. Üstelik 200 liranın üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo avantajından faydalanabilirsiniz. Organik kumaşlardan üretilen şallar uygun fiyatlarda sizlere sunulmaktadır. Farklı renklerinden edinerek giydiğiniz kıyafetlere uyumlu olanlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca outlet ürünlerde indirim fırsatını da yakalayabilirsiniz. Uzun ömürlü, garantili ve kaliteli ürünler arayanlar firmanın internet sitesini ziyaret edebilir. Müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen kişiler 0 535 679 00 78 ya da 0 545 679 00 76 whatsapp numarasını kullanarak iletişime geçebilirler.

FreshScarfs müşteri hizmetleri numarası 0535 679 00 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

FreshScarfs Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

FreshScarfs ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler müşteri hizmetlerini arayabilecekleri gibi mail yolu ile de iletişim kurabilirler. iletisim@freshscarfs.com mail adresi müşteriler için oluşturulmuştur. Siteye üye olarak alışverişlerinizi gerçekleştirebilir ödemelerinizi kredi kartı ya da kapıda ödeme avantajı ile gerçekleştirebilirsiniz.

FreshScarfs müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0535 679 00 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

FreshScarfs Şikayet Hattı

FreshScarfs müşteri memnuniyetine verdiği önemden dolayı 14 gün içinde iade hakkını kişilere sunmaktadır. Firmayla, ürünlerle ya da siparişlerle ilgili şikayetlerinizi müşteri hizmetlerine iletebilir yazılı şikayetlerde mail gönderebilirsiniz.

FreshScarfs şikayet hattı 0535 679 00 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen FreshScarfs müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri FreshScarfs şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

FreshScarfs Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0535 679 00 78

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. FreshScarfs çağrı merkezi numarasına 0535 679 00 78 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim Bilgisi : Eski çırpıcı yolu sok. No:5 Merter İş Merkezi Zeytinburnu İSTANBUL

Whatsapp İrtibat Hattı : 0535 679 00 78 – 0545 679 00 76

E-posta Mail Adresi : iletisim@freshscarfs.com

İş Birliği Kurma E Posta : isbirligi.freshscarfs.com

Arama Terimleri: FreshScarfs iletişim bilgileri, FreshScarfs telefon no, FreshScarfs irtibat tel, FreshScarfs canlı destek, FreshScarfs müşteri temsilcisi, FreshScarfs şikayet hattı, FreshScarfs müşteri hizmetleri numarası, FreshScarfs çağrı merkezi numarası, FreshScarfs iletişim numarası, FreshScarfs çağrı merkezi, FreshScarfs müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap