Fisher-Price Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fisher-Price Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fisher-Price çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fisher-Price müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1930 yılında Herm Fisher tarafından ilk adımlar atılarak günümüze kadar uzanan bir sürece girişilmiştir. Hayal gücünü harekete geçiren ve yeni oyunlar düşünülmekteydi. Ayrıca şaşırtıcı ve eğlenceli şeyler yapan oyuncaklar tasarlama düşüncesi ile hareket ederek bu günlere kadar gelmiştir.

Okul öncesi dönemindeki çocuğa düşündüren ve eğitsel özelliği olan aynı zamanda da eğlenceli bir oyuncak üretme çabası ile hareket edilmektedir. Oyunun çocuk gelişimi için taşıdığı önemi göz önünde bulundurarak üretilen ürünler büyük beğeni toplamaktadır. Bunu yaparken eğiten, öğreten, ilgi çeken, teşvik eden ve mutlu eden oyuncaklar düşüncesi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Fisher-Price Çağrı Merkezi Numarası

1961 yılında üretim merkezinde çocukların oyun oynadığı bir test merkezi bulunan ilk oyuncak üreticisi olarak karşımıza çıkan firma süreç boyunca kendini sürekli geliştirmiştir. Her yıl 1200 oyuncak fikrini test eden ayrıca ayrıca yıl içinde oyuncak testlerine 3500 çocuk katan firma bu alanda adından sıklıkla söz ettirmektedir. Tüm bunları yaparken ebeveyn görüş ve geri bildirimleri ile kendini sektöründe oldukça önemli bir yere getiren bir firmadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Fisher-Price müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Fisher-Price ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Fisher-Price çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Fisher-Price Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 216 570 75 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Fisher-Price çağrı merkezi numarasına 0216 570 75 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Türkiye Mattel Oyuncakçilik Tic. Ltd. Sti.
Eski Üsküdar Yolu, Erkut Sokak,Üner Plaza Kat:10 İçerenköy İstanbul
Telefon: +90 216 570 75 00

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Fisher-Price sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Fisher-Price iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Fisher-Price iletişim bilgileri, Fisher-Price telefon no, Fisher-Price irtibat tel, Fisher-Price canlı destek, Fisher-Price müşteri temsilcisi, Fisher-Price şikayet hattı, Fisher-Price müşteri hizmetleri numarası, Fisher-Price çağrı merkezi numarası, Fisher-Price iletişim numarası

3 Yorum

  1. Çiğdem yıldırım 4 Haziran 2022
  2. İbrahim etem Sönmez 5 Nisan 2023
    • Ayşenur 25 Nisan 2023

Yorum Yap