Ferre Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ferre Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ferre çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ferre müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Fırın alanında faaliyet gösteren Ferre markası yarım aşıra yakın bir tecrübeye sahiptir. Bu tecrübesini üretmiş olduğu ürünlerde de görebilmemiz mümkündür. Öyle ki 100’den fazla ülke de bu durumu fark etmiş olmalı ki Türkiye’den sipariş vermektedirler. Birçok ürün çeşitliliğine sahip olan Ferre, ürünlerinde teknolojiyi son derece iyi bir şekilde kullanmaktadır. Bu sayede de ortaya bir hayli kaliteli ürünler çıkmaktadır.

Başlıklar

Ferre Çağrı Merkezi Numarası

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere Ferre fırın alanında 45 yıldan fazla bir süredir hizmet vermektedir. Bu kapsamda midi fırın, ocak, tamboy fırın, ankastre fırın ve davlumbaz hizmetleri bulunmaktadır. Tüm bu ürünler Kayseri’de bulunan fabrikalarında üretilmektedir. En üstün teknolojiler kullanılarak üretilen bu ürünler 100’den fazla ülkeye de ihraç edilmektedir.

İstanbul’da merkez şubesi bulunan bu şirket her geçen gün kendisini daha da çok geliştirmektedir. Öyle ki 100 bin ve 170 bin metrekarelik üretim tesislerinde her geçen gün daha da kaliteli hizmetler ortaya çıkarmaktadır.

Ferre sadece ürün satışı ile değil servis hizmetleri ile de bilinmektedir. Birçok ilimizde servisinin bulunması herhangi bir arıza durumunda garanti kapsamında tamir edilmesini olanaklı kılmaktadır. İşte bu da firmanın kalitesini göstermektedir.

Özellikle yeni evlenecek kişiler için de birçok ürün çeşidinin olduğunu ifade edebiliriz. Öyle ki ister kiracı isterseniz ev sahibi olun ya da kurumlara fırın alacak olun aradığınız her şeyi bu firmada bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Ferre fırınları ve markası uluslararası alanda da kalitesini tescillemiş bir markadır. Öyle ki birçok kalite kurumundan kalite belgesi almayı başaran Ferre ülkemizde de TSE’den kalite standartlarını sağladığına dair belge edinmiştir.

Ferre Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün daha da çok gelişen ve büyümeye devam eden Ferre araştırmalarına da ara vermemektedir. Böylelikle yeni teknolojileri de fırınlara entegre etme çalışmaları son sürat devam etmektedir. Sizler de kaliteli ve şık olan bu ürünleri inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Yerli mallardan şaşmayan birisi iseniz bu durumda Ferre’nin sizin için iyi bir alternatif olacağını vurgulamak isteriz. Dolayısıyla son karar sizlere aittir.

Ferre çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından  Ferre ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Ferre hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ferre Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 85 38

Ferre Mail Adresi
info@ferre.com.tr

Arama Terimleri: ferre çağrı merkezi, ferre iletişim, ferre müşteri hizmetleri, ferre müşteri hizmetleri numarası, ferre telefon numarası, ferre irtibat tel, ferre şikayet, ferre şikayet var, ferre mail adresi, ferre çağrı merkezi numarası

Yorum Yap