Favorim50ton Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Favorim50ton Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Favorim50ton çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Favorim50ton müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Favorim50ton şikayet hattına erişebilirsiniz. Favorim50ton müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Favorim50ton Çağrı Merkezi Numarası

Favorim50ton, giyimden dekorasyona kırtasiyeden aksesuara pek çok farklı ürünle hizmet veren bir e-ticaret mağazasıdır. Genç erkekler ve kızlar için dikkat çeken koleksiyonlara sahip mağaza Türkiye’nin her bir noktasına kargo göndermektedir. Çok sevilen anime karakterlerinin sezonluk giyim ürünlerini piyasaya süren mağazanın müşterilerine gösterdiği ilgi ve alaka firmanın ününü artırmaktadır. Firma giyim ürünlerinin yanı sıra kırtasiye ve dekorasyon ürünleri satışı ile geniş yelpazede hizmet sunmaktadır. Ayrıca her ay indirimli satış rakamlarına sahip fırsat ürünleri de firmanın satış hacminin artmasını sağlamaktadır. Siparişi kargoya verdikten sonraki süreçten teslimata kadar adım adım kargo takibi yapmak mümkündür. Her türlü konuda firma müşterilerin sorularını birebir yanıtlayarak çözüm odaklı yaklaşım sergilemektedir.

Firmaya ulaşmak dilek, istek, şikayet ve önerilerde bulunmak için farklı opsiyonlar bulunmaktadır. Firmanın Instagram adresinden sorularınızı yöneltebilirsiniz. Aynı zamanda 0(530) 123 52 70 Whatsapp telefon hattından hem sipariş oluşturmak hem de ürünler ya da alınan hizmetler hakkında soru yöneltmek mümkündür. Türkiye’nin her yerine yoğun bir şekilde kargo gönderen firmaya  aydinceviren28@gmail.com adresinden de mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan her şeyi sormak ya da eleştiride bulunmak için şirketin resmi web sitesinde yer alan formu doldurabilirsiniz. Kısacası mağazaya pek çok farklı iletişim adresinden ulaşmak mümkün olabilmektedir.

Favorim50ton çağrı merkezi numarası 0530 123 52 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Favorim50ton Müşteri Hizmetleri Numarası

Giyim, dekorasyon, kırtasiye, aksesuar gibi alanlarda aktif satış yapan firmaya 0(530) 123 52 70 dahili numarasından kargo takibi, ürün bilgisi gibi konular için ulaşabilirsiniz. Firma kurulduğu günden bugüne dek hizmet ağını genişletmiş giyim satışı yapmanın yanında farklı alanlarda da hizmet vermeye başlamıştır. Hatta Türkiye’nin en çok alışveriş yapılan sitelerinde de kendi mağaza ismiyle ürünleri mevcuttur. O sitelerde yer alan alıcıya mesaj gönderme bölümlerinden de mağazaya yöneltilen soruları cevaplamaktadır. Aynı zamanda ürün ile alakalı olan sorulara birebir yanıt vermektedir.

Giyim alanında hizmetlerine ek olarak dekorasyon ve kırtasiye gibi alanlarda da hizmet veren firmanın ürünlerine talep oldukça yoğundur. Firma 7 coğrafi bölgeye de kargo gönderdiğinden kargo takibi gibi konularda müşteriler çokça soru sormaktadır. Farklı iletişim yollarından firmaya ulaşan müşterilerin firmaya genel olarak olumlu geri bildirim verdikleri görülmektedir. Ayrıca firmanın ödeme seçeneklerinin geniş olması, iade ve değişim hakkı sunması müşterilerden gelen taleplerin çok olmasını sağlamaktadır. Müşterilerin sorduğu her soruya hızlı cevap vermesi de firmanın potansiyel müşteri ağını genişletmektedir.

Favorim50ton müşteri hizmetleri numarası 0530 123 52 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Favorim50ton Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Farklı kanallardan satış ve hizmet sunan mağazaya doğrudan sorularınızı yönelterek her konuda bilgi ve fikir edinebilirsiniz. İsterseniz e-mail adresinizden firma mail adresine mesaj atarak da ulaşabilirsiniz. Müşteri ilişkileri konusunda oldukça titiz davranan firmanın müşterileri ile karşılıklı iletişimi oldukça kuvvetlidir. Her geçen gün ürün koleksiyonuna bir yenisini ekleyen firmaya gençler oldukça fazla ilgi göstermektedir. Satın alınan herhangi bir ürün ile alakalı firmaya herhangi bir iletişim hattından soru sormak mümkündür. Söz konusu bu firma ilerleyen zaman zarfında müşteri ilişkilerine daha da önem göstererek müşteri portföyünü genişletmeyi hedeflemektedir.

Favorim50ton müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0530 123 52 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Favorim50ton Şikayet Hattı

Mağazadan hizmet alınan herhangi bir durum ile ilgili pek çok iletişim numaralarından şikayet ve önerilerde bulunabilirsiniz. Şikayet hattına yine yukarıda bahsedilen numaraları kullanarak ulaşmanız mümkün olmaktadır. Firmaya öneri, şikayet bildirmek ve soru sormak istediğinizde daha önce bahsedilen iletişim kanallarından birini kullanabilirsiniz. Firma yetkilileri siz onları aradığınızda ya da mail attığınızda mümkün olan en kısa sürede sizlere ulaşacak ve sizleri gerekli konularda bilgilendireceklerdir.

Favorim50ton şikayet hattı 0530 123 52 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Favorim50ton müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Favorim50ton şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Favorim50ton Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0530 123 52 70

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Favorim50ton çağrı merkezi numarasına 0530 123 52 70 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Favorim50ton Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Adres : Yüzüncüyıl mah. 85112 SK. NO:24 iç kapı no:27 ÇUKUROVA/ADANA
E-Posta : Favorim50ton@gmail.com
Telefon : 0530 123 52 70

Arama Terimleri: Favorim50ton iletişim bilgileri, Favorim50ton telefon no, Favorim50ton irtibat tel, Favorim50ton canlı destek, Favorim50ton müşteri temsilcisi

Yorum Yap