Cosmo home çağrı merkezi numarası

Cosmo Home Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

Başlıklar

Cosmo Home Müşteri Hizmetleri Numarası

1998 yılında kurulan Cosmo Home indirimli fiyatlarıyla kaliteli ürünleri satışa çıkararak müşterilere uygun şekilde hitap etmektedir. Cosmo Home firmasının amacı, bugüne kadar gerçekleştirdiği doğru büyüme stratejisi ile uluslararası pazarda boy göstermek, kaliteli ürün ve iyi bir hizmet anlayışıyla tüketiciye ulaşmaktır. Bu amaçla bir çok ülke ve şehirde mağazalar açarak geniş kitlelere hitap etmeye çalışmaktadır. Cosmo home müşteri hizmetleri numarası ve ağıyla firmanın müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmeye çalışmaktadır. Cosmo Home müşterilerine hitap edebilecek Maybeline New York, Max Factor, Olay, Alix Avien, Nivea, Innova, Golden Rose, Flormar, Schwarzkopf ve birçok kozmetik ürünlerini bünyesinde bulundurur. Dünya pazarında büyük hacime erişmek için her ülkede ve ülkelerin bir çok şehirlerinde hizmet sunmayı amaçlamaktadır. İnternet üzerinde alış verişlere gereken önemi göstermeye çalışan Cosmo Home birbirinden güzel kampanyaları müşterilerine sunmaya özen göstermektedir.

Cosmo Home Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Cosmo Home Türkiye pazarında öncelikli İstanbul Asya ve Avrupa yakasında şuan için 22 şubesi ile ağını büyütmektedir. Cosmo Home İstanbul dışında İzmit, Antalya, Konya ve Adana gibi şehirlerde şubeleri açarak yer edinmeye çalışmaktadır.

Cosmo Home internet üzerinden yapılan alış verişlerde 50 lira üzerine ücretsiz kargo (alış verişinizi yapacağınız zaman aralığında farklılık gösterebilmektedir, siteyi ve ilgili kampanyaları siparişlerinizden önce mutlaka gözden geçiriniz ve 14 gün iade garantisi sunmaktadır. İnternet üzerinden yapacağınız alış verişlerinizi ağız bakımı, bebek bakımı, cilt bakımı, elektronik, erkek bakımı, ev dekorasyon, giyim, güneş, kişisel bakım, makyaj, parfüm, saç bakımı gibi kategorilerde birbirinden farklı binlerce ürün arasından yapabilmektesiniz.

Cosmo Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
02163406709 (İnternet Sipariş)

Cosmo Home Çağrı Merkezi İletişim Adresi
Acıbadem Mah Fatih sok no:18 Kadıköy

Arama Terimleri: Cosmo Home müşteri hizmetleri numarası, Cosmo Home çağrı merkezi numarası, Cosmo home iletişim numarası, Cosmo Home şikayet numarası, Cosmo Home

Yorum Yap