Evdemo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evdemo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evdemo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Evdemo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Evdemo şikayet hattına erişebilirsiniz. Evdemo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evdemo Çağrı Merkezi Numarası

Evdemo, her tarza hitap eden birbirinden farklı mobilyalar ile uzun süredir sektörde pek çok firmadan önde gelmektedir. Eşsiz tasarımlar ve kaliteli ürünleri ile dikkat çeken bu markaya ait ürünlere ulaşmak isteyen kişiler, firmanın kendisine ait web sitesine giriş yaparak her türlü kategorideki birbirinden farklı ürünlere kolaylıkla ulaşabilir.

Firmanın her türlü mobilya ürününe firmanın kendi sitesi üzerinden ulaşmak mümkündür. Bu site üzerinden sipariş oluşturmak ve alışveriş yapmak oldukça kolaydır. Siteyi kullanırken herhangi bir sorun ile karşılaşan bireyler ya da ürünler hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler firmanın iletişim kanalları üzerinden yetkili kişiler ile irtibata geçebilir ve böylece aklına takılan her türlü soruyu sorarak cevabını hızla alabilir.

Firmanın internet sitesinde iletişim bilgileri yazmaktadır. Çağrı merkezi numarası 0850 888 38 00’dır. Bu numara üzerinden çalışma saatleri içerisinde firmanın ilgili birimlerine bağlanarak her türlü konuda destek almanız mümkündür. Yine aynı şekilde ürünler hakkında da bilgi almak için bu numarayı kullanabilirsiniz.

Evdemo çağrı merkezi numarası 0850 888 38 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Evdemo Telefon Numarası

Mobilya satışı yapan bu firma yetkilileri ile görüşme yapmanız gereken durumlarda kullanabileceğiniz tek bir telefon numarası bulunmaktadır. Bu telefon numarası üzerinden her türlü şikayetinizi, sorunuzu, probleminizi iletebilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey 0850 888 38 00 numaralı telefon üzerinden arama yapmak ve firmanın sorumlu personellerine ulaşmaktır.

Yapmış olduğunuz görüşmeler sonucunda hem sorularınıza cevap bulabilirsiniz hem de meydana gelen problemlerin çözümü için destek sürecinin başlamasını talep edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren bu firma yapılan görüşmelerin tamamını önemsemekte ve pratik çözümler sunarak sizlere yardım olmaktadır.

Evdemo telefon numarası 0850 888 38 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Evdemo Müşteri Hizmetleri Numarası

Bir evi ya da iş yerini güzelleştirmenin yolu bu mekanlarda kullanılan mobilyalardan geçmektedir. Kişilerin kendi tarzlarını ortaya koyabilecekleri ve dikkat çekici dekorasyonlara imza atabileceği mobilya eşyalarının seçimine büyük özen gösterilmesi gerekmektedir. Uzun ömürlü olması açısından kaliteli malzemelerden üretilmiş mobilyaların tercih edilmesi gerekirken bu eşyalarda konfora da büyük önem verilmektedir.

Mobilya alanında farklı ürün kategorilerine ait pek çok ürün satışı yapan bu firma, Kayseri merkezli kurulmuştur. Bununla birlikte ülkenin dört bir yanından siparişler alarak satış yapan bu firma, müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Müşterilerin karşılaşacağı herhangi bir sorun halinde doğrudan arayarak irtibata geçebilecekleri müşteri hizmetleri, firmanın çalışma saatleri içerisinde müşteri memnuniyetinin sağlanmasına yönelik olarak hizmet vermektedir.

Satın aldığınız herhangi bir ürün hakkında sorunlarınızı iletebileceğiniz gibi satışı yapılan ürünler hakkında detay almak için de müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri, görüşlerinizi dinleyerek gerekli olan işlemleri yapmakta ve böylelikle sorununuzu çözmektedir. Aynı şekilde sorularınıza da kısa süre içerisinde yanıt almanızı sağlamaktadır.

Evdemo müşteri hizmetleri numarası 0850 888 38 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Evdemo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Mekanların tasarımlarında oldukça dikkat çekici olan mobilyaların tasarımları kadar kullanışlı ve rahat olmaları da önemlidir. Bu firma, müşterilerine pek çok özelliği barındıran mobilya takımlarını vadederken piyasadaki diğer firmalara göre uygun fiyatlar ile de müşterilerini cezbetmektedir.

Direkt bağlanma hatları sayesinde firmaların çağrı merkezi hatlarında olduğu gibi herhangi bir bekleme süresine maruz kalmadan arama yapmanız mümkündür. Bu firmanın internet sitesinde yer alan iletişim bölümünde direkt bağlanma hattı ile alakalı herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Fakat sitede yer alan çağrı merkezi numarası sizlerin en iyi şekilde hizmet alabilmeniz için çalışmaktadır ve arama yoğunluğuna bağlı olarak en kısa sürede aramalarınıza yanıt verilerek sorunlarınız çözülmektedir.

Evdemo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 888 38 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Evdemo Şikayet Hattı

Ülkenin dört bir yanına farklı kategorilerde ürün satışı yapan mobilya firmalarından biri olan bu firma ile alakalı şikayetleriniz için firmanın kendisine ait web sitesinde bir iletişim formu yer almaktadır. Bu formda adınız, soyadınız, mail adresiniz gibi kişisel bilgileriniz istenmektedir. Daha sonra mesajınızın konusu ve mesajınızı yazabilmeniz için bir alanı doldurmanız gerekmektedir.

Mesaj kutucuğuna firma, ürünleri, firma personelleri ve daha pek çok konu ile alakalı görüşlerinizi, şikayetlerinizi ve önerilerinizi yazabilirsiniz. İletişim formunu doldurduktan sonra gönder seçeneğine tıklayarak mesajınızı firmanın ilgili birimlerine iletmiş olursunuz. Gönderdiğiniz mesaj en kısa süre içerisinde değerlendirilmekte ve firma tarafından sizlere geri dönüş sağlanmaktadır. Geri dönüşler yapılırken iletişim formunda belirttiğiniz mail adresi kullanılmaktadır. Bu nedenle formu doldururken dikkatli olmanız gerekmektedir. Aksi halde mesajınız firma görevlilerine iletilse de tarafınıza geri dönüş sağlanamamaktadır.

Evdemo şikayet hattı 0850 888 38 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Evdemo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Evdemo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Evdemo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 888 38 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Evdemo çağrı merkezi numarasına 00850 888 38 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : OSB Mahallesi 29. Cadde 60/A Hacılar / Kayseri
Telefon : 0850 888 38 00

Arama Terimleri: Evdemo iletişim bilgileri, Evdemo telefon no, Evdemo irtibat tel, Evdemo canlı destek, Evdemo müşteri temsilcisi

Yorum Yap