Eureko Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eureko Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eureko Sigorta Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Eureko Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma, Eureko Sigorta müşteri temsilcisi direk bağlanma, Eureko Sigorta müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eureko Sigorta Müşteri Hizmetleri

Risk değerlendirme uzmanlığı ve banka sigortacılığı sektörlerinde Türkiye’ nin lider kuruluşları arasında kendisine yer bulan Eureko Sigorta şirketi, uzun hizmet süresiyle tüketicilerine sigorta hizmetleri sağlıyor. İlk kuruluşu 1989 yılında “Garanti Sigorta” adı altında olan Eureko Sigorta, 2007 yılında yenilenen yapısıyla bu isimle faaliyet sigortacılık hizmetleri sunmaya başladı. Türkiye genelinde bulunan Garanti Bankası şubeleri ve ayrıca yine ülke genelinde bulunan acente ve broker ağı aracılığı ile tüketicilere sigortacılık hizmetlerini ulaştırmayı başarıyor. Türkiye’ nin en büyük sigortacılık şirketlerinden birisi olarak Eureko Sigorta, uluslararası pazarda da faaliyet gösteriyor. Özellikle dünya genelinde 5 farklı ülkede faaliyet göstermekte olan Eureko Sigorta müşteri hizmetleri aracılığıyla da tüketicilerine ürün ve hizmetlerine ilişkin destek çözümleri sağlıyor.

Türkiye genelinde yaygın şube ağına sahip olan Garanti Bankası ile sağlamış olduğu işbirliği sayesinde en geniş sigortacılık hizmet ağına sahip olmayı başarmıştır. Bununla birlikte dünyanın en önemli uluslararası reasürörleri olan Everest Re, Japan Re, Korean Re, Mapfre Re, Munich Re, Odyssey Re ve Swiss Re gibi şirketler ile köklü bir işbirliğine sahiptir. Bu şekilde bireysel ve kurumsal müşterilerine güvenilir ve garantili sigortacılık hizmetleri vermektedir. Eureko Sigorta, “Bireysel Poliçe”, “Kurumsal Poliçe” üst başlıkları altında hem bireysel hem de kurumsal tüketicilerine zengin ürün çeşitliliği sunuyor. Bunun yanı sıra “Eureko Vale”, “Eureko Mini Hasar” şeklinde farklı ürün ve hizmetleriyle de tüketicilerin ihtiyaç duydukları her alanda faaliyet gösteriyor. Eureko Sigorta müşteri hizmetleri ile de tüketicilerin her konuda işlemlerini, doğrudan müşteri temsilcileriyle gerçekleştirebilmesine yardımcı oluyor.

Eureko Sigorta Şikayet

Dinamik müşteri destek hizmetleri çerçevesinde Eureko Sigorta şikayet işlemleri, müşteri hizmetleri aracılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Eureko Sigorta poliçelerinde yaşanan sorunlar, acentelerde alınan kötü hizmet ve çok daha fazlası ile ilgili olarak 7 gün 24 saat müşteri destek hattı üzerinden şikayet başvurularını gerçekleştirebilme imkanı bulunuyor. Bu şekilde her türlü mağduriyet durumunda, tüketici dostu hizmet standartlarından faydalanabilme şansına sahip olunabiliyor.

Eureko Sigorta Telefon Numarası

Günümüz Türkiye’ sinin en önemli sigortacılık şirketlerinden birisi olan Eureko Sigorta telefon numarası aracılığı ile tüketicilerine 7/24 kesintisiz destek veriyor. Özellikle de müşterilerinin “Hasar Hizmet Noktası” aracılığıyla ihtiyaç duydukları desteği alabilmelerini sağlıyor. Bunun içinde kurulmuş olan dinamik ve teknolojik altyapıya sahip olan “0850” sistemli çağrı merkeziyle yanıt veriyor. Eureko Sigorta çağrı merkezi olan 0850 222 66 60 telefon numarasıyla 7 gün 24 saat Türkiye’ nin neresinde olunursa olunsun fark etmeksizin müşteri hizmetlerinden destek alabilme şansına sahip olunabiliyor. Genel Merkezi İstanbul’da bulunan Eureko Sigorta, geniş ağıyla en acil ihtiyaçlarda dahi müşterilerine Türkiye’ nin her noktasında destek sağlayabiliyor.

Tüketiciler Eureko Sigorta telefon numarası ile kolay bir şekilde görüşme gerçekleştirebildiği müşteri hizmetlerinde poliçe alımı, poliçe yenileme, diğer poliçe işlemleri, istek, öneri ve şikayet bildirimleri, ürünlere ilişkin kapsamlı bilgi talebi ve diğer konularda destek alabiliyor. Üstelik çağrı merkezi numaraları 7 gün 24 saat kesintisiz olarak faaliyet gösterdiğinden, günün hangi saatinde olursa olsun Eureko Sigorta müşteri hizmetlerinin aranmasıyla, direkt olarak deneyimli ve uzman müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Eureko Sigorta şirketi tarafından sunulan çağrı merkezi numarası dışında herhangi bir numara bildirim bulunmuyor. Bu sebeple yapılacak tüm işlemler için müşteri hizmetleri numarasının aranması gerekliliği bulunuyor. Bu numara üzerinden tüketiciler şirketin tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü işlemi gerçekleştirebilme imkanına sahip olabiliyor.

Eureko Sigorta Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 66 60

Eureko Sigorta İletişim Formu
iletisim

Arama Terimleri: eureko sigorta şikayet, eureko sigorta müşteri hizmetleri, eureko sigorta müşteri temsilcisi, eureko sigorta telefon numarası, eureko sigorta irtibat tel

Yorum Yap