clinique-iletişim

Clinique Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Clinique çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Clinique müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Clinique şikayet hattına erişebilirsiniz. Clinique müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

1968 yılında Amerika, New York’ta Esteé Lauder ve Carol Philips tarafından kuruldu.  Esteé Lauder Şirketlerinden birisi olarak sektöre giriş yaptı. Şirketin kuruluş misyonu bireylerin yüzlerinde karşılaştığı sorunlara çözüm olarak cilt bakım ürünleri tasarlamayı ve pazarlamayı amaçladı. Her cilt tipine, yaş kategorisine ve bunun gibi insanların ciltlerini birbirinden ayıran farklı nitelikleri göz önüne alarak her cilt tipi ve her yaş skalası için farklı ürünler tasarlamaya başladılar. Bu yeni fikir, Kozmetik dünyasında Clinique’nin hızla ilerlemesine ve yükselmesine olanak tanıdı. Eskiden tüm cilt tipleri için ortak bir çözüm üreten kozmetik firmaları, Clinique’nin bu öncü fikrinden ilham alarak yeni ürünler geliştirmeye başladılar.

Clinique, ürünlerini tasarlarken işin ehli insanlarla birlikte çalışıyor. Dermatolojist ve Kimyagerler ile çalışarak, 3 Aşamalı Sistemi tasarladılar. 3 Aşamalı sistem; cilt temizleme, nemlendirme ve tonikten meydana gelen 3 farklı aşamadan oluşuyor.  Clinique, gösteriş ve estetikten ziyade cilt bakımı konusunda iddialı. Ürünleri kokusuz olmakla birlikte alerji testlerinden geçiriliyor. Farklı niteliklere göre hazırlanan yüz ürünleri, dudak şekilleri ve büyüklükleri, ciltteki yağ oranı, göz renkleri ve gözaltı kırışıklıkları gibi birçok detay göz önüne alınarak kişiye özel bakım sunuyor. Clinique, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve Esteé Lauder kimliği ile birlikte 100’ü aşkın ülkede hizmet sunuyor.

Clinique Çağrı Merkezi Numarası

Clinique dünyaca ünlü bir kozmetik firmasıdır. Günümüzde cilt bakımında temizlik, peeling ve nemlendirme üçlemesini başlatan markadır diyebiliriz. Ürünleri cildiye uzmanlarının kontrolünden geçmiş doğal içerikli ürünlerdir. Ürünlerinin çok tercih edilme sebeplerinden biri parfümsüz olmasıdır. Bu durum markanın en önemli özelliklerinden biridir. Markanın kadın ve erkek için ürünleri mevcuttur. Erkekler için ilk kez kozmetik ürün geliştiren firma bu konuda da bayrağı elinden bırakmamıştır.

Clinique çağrı merkezi numarası 0850 250 17 93 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Her cilt tipine uygun ürünleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Hangi cilt tipinin neye ihtiyacı olduğunu iyi tespit eden marka her cildin yapısına uygun formüllere sahiptir. Marka cilt bakım ürünlerinden makyaj malzemelerine, güneş kreminde parfümlere kadar birçok ürüne üretiminde yer vererek çeşitliliğini arttırmaktadır.  Tüm bu ürünlerin içerikleri hakkında detaylı bilgileri 0850 250 17 93 numaralı çağrı merkezinden alabilirsiniz. Alanında uzman personeli sizlere tüm ürünleri hakkında detaylı bilgi verecektir.

Clinique Müşteri Hizmetleri Numarası

Markanın ürünleri %100 alerji testinden geçmiş olup parfümsüzdür. Alerjik rahatsızlığı olan kullanıcıları gönül rahatlığıyla ürünleri tercih edebilir. Cilt temizliğini oluşturan temizleme, peeling ve nemlendirme aşamaları için her aşamada özel dokuya zarar vermemek için özenli bir çalışma sergilenir. Temiz içerikli bu ürünlerin fiyatları da bir o kadar uygundur. Hem maddi hem manevi açıdan kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan ürünler hakkında bilgi edinmek çok kolay. 0850 250 17 93 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak yetkili personelden bilgi alabilirsiniz.

Clinique müşteri hizmetleri numarası 0850 250 17 93 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Clinique Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İyi bir cilt kaliteli ürün kullanımıyla gerçekleşir. Bu konuda genetik faktör önem arz etse de kaliteli ürünlerle gerekli bakımı yapılmayan cilt zamanla iyi görüntüsünü kaybedecektir. Tam da bu nedenle markanın cilt bakımı, makyaj ürünleri ve parfümleri cilt dostu olarak üretilmiştir. Düzenli kullanımlarda aradaki farkı sizlerde fark edeceksiniz. Marka cilt ile ilgili her alanda uzmanlaşmıştır. Bu nedenle çok sayıda ürünü mevcuttur. Ürünleriyle ilgili detayları çağrı merkezine direkt bağlanarak elde edebilirsiniz.

Clinique müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 250 17 93 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Clinique Şikayet Hattı

Firma müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassastır.  Üretimlerinde önceliği her zaman müşterilerinin mutluluğu olmuştur. Kullanıcılarının istek ve arzularını merak edip araştırıp ve bunu ürünlerine yansıtmaktadır. Siz de istek ve varsa şikayetlerinizi çağrı merkezini arayarak iletebilirsiniz.

Clinique’nin müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Bu numaradan haftanın yedi günü saat 09:00-22:00 arasında arayarak istek, şikayet, öneri ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Clinique Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Clinique Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 250 17 93

Clinique şikayet hattı 0850 250 17 93 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Clinique müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Clinique şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Clinique Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 250 17 93

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Clinique çağrı merkezi numarasına 0850 250 17 93 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Clinique iletişim bilgileri, Clinique telefon no, Clinique irtibat tel, Clinique canlı destek, Clinique müşteri temsilcisi, Clinique şikayet hattı, Clinique müşteri hizmetleri numarası, Clinique çağrı merkezi numarası, Clinique iletişim numarası, Clinique çağrı merkezi, Clinique müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap