Elogo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elogo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elogo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Elogo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Elogo şikayet hattına erişebilirsiniz. Elogo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Elogo Çağrı Merkezi Numarası

Elogo, bir malın ya da belgenin farklı adrese gönderilmesini dijitalleştirir. İnsanların iş hayatında yaşadığı karmaşaları daha kolaylaştırmak için oluşturulan bu firma dijitali tercih edilir kılıyor. E-irsaliye yoluyla çalışan bu site kağıt ile yazılan belgeleri dijitalden göndererek daha kolay uygular. Dijital ortamın kolaylığı sayesinde hem pratik hem de güvenli ortam sağlayan E irsaliye her çalışanın ilk tercihidir. Ülkenin dört bir yanına da hizmet verebilmektedir. Tüm fatura sistemlerine uyum sağlayabilen bu firma yazılımlara çözüm olmaktadır.

E fatura, e irsaliye, e defter ve e arşiv fatura gibi belgeleri kolay bir şekilde tek tık ile halledilmektedir. Temassız ödeme ile hem güven sağlarken hem de pratiklik sağlar. Firmayı tercih edebilmek için mükellef olmaya bile gerek kalmamaktadır. İş hayatından bireysel hayata kadar uzanan faturaların dijital hali bu sitede mevcuttur. Hem bireysel işlemleri hem de kurumsal işlemleri kolay bir şekilde çözümlenmektedir. Firma hakkında daha fazla bilgi alabilmek için 0 262 679 80 00 numarası üzerinde çağrı yapılabilir.

Elogo çağrı merkezi numarası 0850 281 61 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elogo Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağın getirdiği hizmetler ve istekler üzerine her şey internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bireysel ve kurumsal faturaların işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirildiği bu firma her yaştan insanın kolay bir şekilde anlayabileceği bir sitedir. Bu sistem tam olarak sanatkârlara ve esnaflara yönelik kurulmuştur. Yoğun iş hayatı olan insanların işini aksatmaması bu site sayesinde daha kolaylaşır.

Firma hizmet vermiş olduğu tüm müşterilerinin merak ettiği her soruya cevap verebilmek adına her yolu sunmuştur. İnsanlar bu firma hakkında soru sorması ve araştırması en doğal haklarıdır. Firmanın sosyal medya hesaplarına göz atarak bilgi sahibi olunabilir ya da iletişime geçilebilir. destek@elogo.com.tr mail adresi ile de daha detaylı açıklamaya ulaşılabilir. Oluşan şikâyetleri ya da herhangi bir isteği hızlı bir şekilde dile getirmek için 0 262 679 80 00 numarasına çağrı yapmak yeterli olacaktır.

Elogo müşteri hizmetleri numarası 0850 281 61 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elogo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bir iş fikri oluşturulduğunda ilk akla takılan problem evraklar ya da faturalardır. İş kurma hayallerinin yoğunluğu arasında tek tek bu faturalara vakit ayırmak oldukça yorucudur. Bu firma sayesinde fatura ve evrakları dijital ekranda pratik bir şekilde halletmek mümkündür. Müşteri memnuniyetinde oldukça hassas ve dikkatli davranan çağrı merkezi temsilcileri her seferinde kendilerini daha iyi geliştirmektedir. Müşterilerde oluşan herhangi bir şikayeti özenle dinler ve çözüm yolları bulmaya çalışır. Bu sayede her geçen gün müşteri ve site sayısı artmaktadır. Firma hakkında akılda kalan her sorunun cevabını çağrı merkezi numarası ile çözmek mümkün.

Elogo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 281 61 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elogo Şikayet Hattı

Tüm yazılım sistemlerine karşı entegre olabilen bu sistem ile fatura ve evrak işleri artık daha kolay. Ödenmiş faturalar güvenlik ve garanti açısından her iki tarafın rahat etmesi için mail ya da sms yolu ile mesaj olarak gelir. Aksi takdirde oluşan her hatada ya da eksik işlemde şikâyet hattı ile iletişim kurulabilir. Firma baskı, kağıt, arşivleme ve dağıtım maliyetlerini sıfıra indirmektedir ayrıca zamanda da tasarruf sağlamaktadır. Kayıtlar güvenle saklanmaktadır ve oluşabilecek herhangi bir problemde müşterinin güvenliğini en iyi şekilde garantide tutmaktadır. Kağıtların kullanımını azalttığı için on binlerce ağacında kurtarılmasına vesile olmuştur. Önceden ödenen evrak ya da vergiler arşivde saklandığı için kolaylıkla tekrar ulaşılabilir. Değişmiş olan mevzuatların sorumluğu sadece firmanın üstündedir. Müşterilerin mükellef olmasına bile gerek kalmadan işlemlerini gerçekleştirebilir.

Elogo şikayet hattı 0850 281 61 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Elogo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Elogo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Elogo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 281 61 21

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Elogo çağrı merkezi numarasına 0850 281 61 21 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adres : Aydınevler Mah. Siteler yolu Sok, No: 1 A / 2 Kat:4, Küçükyalı/Maltepe/İstanbul
E-Posta : destek@elogo.com.tr
Telefon : 0850 281 61 21

Arama Terimleri: Elogo iletişim bilgileri, Elogo telefon no, Elogo irtibat tel, Elogo canlı destek, Elogo müşteri temsilcisi

Yorum Yap