EasyCep Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

EasyCep Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

EasyCep çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde EasyCep müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden EasyCep şikayet hattına erişebilirsiniz. EasyCep müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

EasyCep Çağrı Merkezi Numarası

Elektronik cihazlar hayatımızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Telefon, tablet, akıllı saat gibi teknolojik cihazlar edinerek hayat kalitemiz de gün geçtikçe artmaktadır. Her ay yeni modeller çıktığı için, insanların devamlı kullandığı teknoloji aletlerinin hızına yetişmek de mümkün olmamaktadır. Yeni modeller çıktıkça kişiler ellerindeki ürünleri satma ve yenisini alma çabası içine girmektedir. Önemli olan kullandığınız cihazınızı ederinde satmanızdır. EasyCep hem elektronik cihaz satışınızda hem de alışınızda başvuracağınız bir adres konumundadır. Elinizdeki telefonu satmak ve yeni model bir telefon mu almak istiyorsunuz? Telefonunu ikinci el alan bir yere satarak içindeki verilerin kötü amaçlarla kullanılacağını düşünenler de olabilir. O yüzden güvenilir bir yer olarak bilinen firma telefonları alınca bütün verileri silmekte ve öyle satmaktadır. Çağrı merkezleri numaralarını arayarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

EasyCep çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

EasyCep Müşteri Hizmetleri Numarası

Telefon ya da tabletinizi nasıl ederinde satacaksınız? EasyCep sistemi nasıl çalışıyor diye merak ediyor olabilirsiniz. Öncelikle sisteme üye oluyorsunuz. Hemen al ve hemen sat bölümlerinden hemen satı tıklıyorsunuz. Cihazınız için fiyat teklifi alıyorsunuz. Anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile cihazı kargoluyorsunuz. Ödemenizi de nakit ya da hediye çekiyle alıyorsunuz. Gördüğünüz gibi sistemin çalışması oldukça kolay. Telefon ya da tablet almak isteyenler de sitedeki birçok marka arasında araştırma yaparak dilediği modeli alabiliyorlar. Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi gibi ünlü markaların ürünlerinin satışı internet sitesinde mevcuttur. Aldığınız cihaz 12 ay boyunca firmanın garantisi altında olmaktadır. Hatta bozuk ve çalışmayan telefonlarınızı da geri dönüşüm için firmaya gönderebiliyorsunuz. Sistemle ve firmayla ilgili soru ve sorunlarınızı müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi EasyCep müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

EasyCep Direkt Bağlanma

EasyCep direkt bağlanmak isteyenler whatsapp üzerinden iletişim sağlayabilirler. Firmanın müşteri hizmetleri numarası 0 850 888 32 79’dur. Ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden de iletişim kurmanız mümkündür. Mail ile iletişime geçecek olanlar info@easycep.com mail adresini kullanabilirler. Telefon ve tabletinizi ister nakit ister takas yöntemi ile sitede satabilme ihtimaliniz söz konusudur.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için EasyCep müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

EasyCep Şikayet Hattı

Almış olduğunuz cihazlarla ilgili sıkıntılar, kargoda karşılaşılan gecikmeler ya da ürünlerin yanlış gelmesi gibi sorunlarla karşılaşanlar müşteri hizmetlerini arayarak sorunlarına çözüm bulabilirler. EasyCep yenilenen telefonlar için pazar yeri uygulaması olmakla birlikte müşterilerinin her türlü şikayetinde de yanındadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen EasyCep müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri EasyCep şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

EasyCep Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 888 32 79

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. EasyCep çağrı merkezi numarasına 0850 888 32 79 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Easycep Bilişim ve Ticaret Anonim Şirketi
Adres : İstanbul
E-Posta : bo3@hs01.kep.tr
Telefon : 0850 888 32 79

Arama Terimleri: EasyCep iletişim bilgileri, EasyCep telefon no, EasyCep irtibat tel, EasyCep canlı destek, EasyCep müşteri temsilcisi, EasyCep şikayet hattı, EasyCep müşteri hizmetleri numarası, EasyCep çağrı merkezi numarası, EasyCep iletişim numarası, EasyCep çağrı merkezi, EasyCep müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap