xiaomi-cagri-merkezi-numarasi

Xiaomi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Xiaomi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Xiaomi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Xiaomi şikayet hattına erişebilirsiniz. Xiaomi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Xiaomi, 2010 yılında Çin merkezli olarak kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Dünyanın en büyük dördüncü akıllı cihaz üreticisidir. İlk ürününü 2011 yılında piyasaya süren Xiaomi, kalitesi ve bütçe dostu fiyatıyla dünya üzerinde oldukça fazla ilgi görmüş, kısa sürede büyük bir ilerleme kaydetmiştir.

Xiaomi Çağrı Merkezi Numarası

Xiaomi şu ürün gruplarında üretimler yapıp satışını yapmaktadır; akıllı telefonlar, mobil uygulamalar, powerbank, dizüstü bilgisayarlar. Xiaomi, ürettiği piyasanın en kaliteli denilebilecek ürünlerini uygun fiyatlarla halkla buluşturunca oldukça sevilmiştir. Xiaomi; Global Mainland Çin Hong Kong Tayvan Singapor Malezya Filipinler Hindistan Endonezya Brezilya ülkelerinde resmi olarak satış gerçekleştirmekte, diğer ülkelerde distribütörler aracılığıyla satışlarını sürdürmektedir.

Xiaomi çağrı merkezi numarası 0800 621 22 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Xiaomi’nin Türkiye için herhangi bir xioami çağrı merkezi numarası iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan İngilizce Xiaomi Destek sayfasından destek alabilirsiniz.

Xiaomi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Xiaomi iki bin on yılında “herkes için yenilik” vizyonuyla girişimci Lei Jun tarafından kurularak günümüze kadar uzanan serüveninde asla kaliteden taviz vermemiştir. Firma, son teknoloji ile üretilmiş yüksek kaliteli ürünlerin herkes tarafından ulaşılabilir olması gerektiğine inanarak hareket ettiği için kaliteyi uygun fiyata sunmaktadır. Mi hayranlarının yardımları ile ve onlar için fevkalade donanım, yazılım ve internet hizmetleri üretirken müşterilerinin  geri bildirimlerini önemseyerek bu alanda en iyi olma amacıyla çalışmaktadır. Mi ve Redmi akıllı telefonlar, Mi Televiyonlar ve set üstü kutular, Mi yönlendiriciler, ve akıllı ev ürünleri, giyilebilir ürünler ve diğer aksesuarları da içeren Mi Ekosistem ürünlerinden oluşan ürünleri geliştirerek ürün yelpazesini genişletmeye ve bu işlemleri yaparken de müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Xiaomi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0800 621 22 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Xioami müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Xioami Müşteri Hizmetleri Numarası

Otuzdan fazla ülke ve bölgede bulunan Xiaomi, bir dünya markası haline gelmek için tüm dünyadaki varlığını attırarak devam ederken kalitesini göstermekte ve her zaman geliştirmektedir. Dünyada en iyi üretici konumuna gelirken aynı zamanda da müşteri memnuniyetine ve geri dönüşlerine önem veren firmanın geniş servis ağı ve oldukça yüksek sayıda kullanıcı kitlesi mevcuttur.

Xiaomi müşteri hizmetleri numarası 0800 621 22 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sadece hayranlarımız için prensibiyle yola çıkan bu anlamda kendini sürekli yenileyen bir firma olan xioami günden güne gelişime devam ederken müşterilerine de önem gösterebilmek adına xioami müşteri hizmetleri numarası nı aktif olarak bulundurmayı amaçlamaktadır. Mi takipçileri, tüm süreçlerimize önderlik ederken bir yandan da bir çok çalışanları da ekibe katılmadan önce bunu deneyimleyen insanlar arasındandır. Bir ekip olarak, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini yaratmak için ürünlerini sürekli olarak geliştirip geliştirerek aynı amansız mükemmellik arayışını sürdürmekte ve bu alanda öncü firmalardan biri haline gelmeyi amaçlamaktadır.

Xioami Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Xioami müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Xioami şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Xiaomi şikayet hattı 0800 621 22 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Xioami destek merkezi üzerinden aklınıza takılan konularda destek talebinde bulunabileceğiniz gibi önceden yaşanan olası sorunların da çözümlerine erişebilirsiniz. Müşterilerine önem verdiği için her gün kendini bu anlamda ilerleterek en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firmaya sizlerde görüş, öneri, şikayet ve isteklerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz.

Xiaomi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0800 621 22 26

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Xiaomi çağrı merkezi numarasına 0800 621 22 26 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta İrtibat Adres Bilgisi : service.global@xiaomi.com

Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası : 0800 621 22 26

Xiaomi Destek Merkezi

Arama Terimleri: Xioami iletişim bilgileri, Xioami telefon no, Xioami irtibat tel, Xioami canlı destek, Xioami müşteri temsilcisi, Xioami şikayet hattı, Xioami müşteri hizmetleri numarası, Xioami çağrı merkezi numarası, Xioami iletişim numarası, Xioami çağrı merkezi, Xioami müşteri hizmetleri direk bağlanma

270 Yorum

 1. Atilla 7 Şubat 2022
 2. Ayşe Öztürk 13 Şubat 2022
 3. Sevil 18 Mart 2022
 4. Mesut 27 Mart 2022
 5. Davut 4 Haziran 2022
 6. İrem 14 Haziran 2022
 7. Emre Dalbastı 3 Temmuz 2022
 8. Cumali Demir 10 Temmuz 2022
 9. Omer 30 Temmuz 2022
 10. Volkan 4 Eylül 2022
 11. Necati 24 Ekim 2022
 12. AYŞEGÜL DEMİR 7 Kasım 2022
 13. Fatmagül 18 Kasım 2022
 14. Burak 30 Kasım 2022
 15. Kemal Yaylacık 20 Aralık 2022
 16. Taşkın Aydın 20 Aralık 2022
 17. Veysel 14 Ocak 2023
  • Murad Yazıcı 2 Mayıs 2023
 18. İrfan Gönüllü 9 Nisan 2023

Yorum Yap