Mentalup Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mentalup Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mentalup çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mentalup müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mentalup şikayet hattına erişebilirsiniz. Mentalup müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mentalup Çağrı Merkezi Numarası

Oldukça eğlenceli vakit geçirmek ve aynı zamanda hafızasını, dikkatini ve odağını geliştirmek isteyen oyun severler için geliştirilen zeka oyunu Mentalup, zihinsel egzersizler yapmayı sağlıyor oluşu da sıklıkla tercih edilen satın alınan bir oyundur. Özel kurumlar tarafından da onaylanmış olan oyun, 4-13 yaş arası çocuklar için ve hatta yetişkinler için uygun olacak şekilde günlük planlar hazırlayarak zihinsel gelişime, sözel bilgiye, hafızaya ve daha pek çok şeye katkı sağlamaktadır. Özel sınavları, seviye atladıkça zorlaşan egzersizleri ve zihinsel becerileri geliştirici soruları ile oyunun kişisel gelişime katkısı oldukça büyüktür.

Her bir kullanıcının becerilerine ve seviyesine göre özel egzersiz planları hazırlayan oyun ekibi, kullanıcılara özel detaylı raporları da belirli aralıklarla oyun severler ile buluşturmaktadır. Firma ile irtibata geçmek isteyen kişiler firmaya ait bir sabit hat bulunmuyor olsa da firmanın kendisine ait olan info@mentalup.net adlı e-mail adresine mail atarak firma ile irtibata geçebilirler. Ayrıca firmaya ait sosyal medya hesaplarından da firma ile iletişim kurmak mümkündür.

Mentalup çağrı merkezi numarası info@mentalup.net nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Mentalup Müşteri Hizmetleri Numarası

Hem eğlenmek hem de zihinsel olarak kendisini ve çocuğunu geliştirmek kişiler için oldukça ideal bir uygulama olan oyun, firma tarafından günden güne geliştirilerek kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Çeşitli güncellemeler ile içerisine her gün farklı sorular, bilmeceler, egzersizler ekleyen uygulama için belirli bir süre için geçerli ücretsiz deneme hakkı da kullanıcılara sunulmaktadır. Oldukça zevkli ve eğitici seviyelere sahip olan bu uygulama yıllardır hizmet vermektedir. Farklı yaş grubundaki ve meslekteki, farklı kesimlerden pek çok insana ulaşan ve onların ortak noktaları hâline gelen bu uygulama eğlendirirken öğreterek gelişime büyük katkı sağlamaktadır. Firmaya ait bir müşteri hizmetleri numarası yani sabit hat bulunmasa da yukarıda da belirtilen info@mentalup.net adlı mail adresinden firma ile iletişime geçmek ve uygulamanın içeriğine dair bilgi almak ve sorular sormak mümkündür. Ayrıca firmanın online web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden de uygulama geliştiricileri ile irtibat kurulabilmektedir.

Mentalup müşteri hizmetleri numarası info@mentalup.net nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Mentalup Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Uygulamayı kullanırken oluşan hatalar, merak edilen soruların cevaplandırılması, uygulamaya hemen sahip olmak ve uygulama hakkında geniş bilgi sahibi olmak için uygulamaya ait mentalup.net adlı online web sitesi üzerinden direkt olarak bağlanmak mümkündür. Kullanıcılar herhangi bir aksilikte, uygulamaya ait kapsamlı bilgi almak istediklerinde ya da gerekli görüşlerini bildirmek istediklerinde hem firmaya ait web sitesinden hem e-mail adresi üzerinden hem de çeşitli sosyal medya platformları üzerinden gerekli irtibatı kolaylıkla kurabilirler.

Mentalup müşteri hizmetlerine direk bağlanma info@mentalup.net nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Mentalup Şikayet Hattı

Uygulama kullanımı sırasında karşılaşılabilecek bir arızalanma, kişisel verilerin depolanmasında sorun yaşama ve diğer pek çok sorunda şikâyette bulunmak isteyen; ya da yalnızca uygulama hakkındaki görüş ve sorularını iletmek isteyen kullanıcılar firmanın web sitesi üzerinden veya e-mail adresinden gerekli görüşlerini uygulama sahiplerine iletebilirler. Firma için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple müşteri mağduriyetini önleyecek şekilde hizmet vermeyi hedefleyen ve uygulamayı buna göre güncelleştirip şekillendiren firma çalışanları, en kısa süre içerisinde gerekli şikâyetleri ve görüşleri değerlendirmeye alarak e-mail yoluyla kullanıcılarına dönüş sağlamaktadır. Yukarıda belirtilen adresler üzerinden firma ile iletişime geçmek oldukça kolaydır. Firma bu çok yönlü ve kullanıcıyla birebir iletişime geçmeyi hedefleyen tutumuyla da takdir ve beğeni toplamaktadır. Herhangi bir şikâyette bulunulmaması ve her kullanıcının hak ettiği hizmeti alması için çaba gösteren uygulama, gelen her şikâyeti büyük bir titizlikle inceleyerek gerekli işlemleri en kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir.

Mentalup şikayet hattı info@mentalup.net nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mentalup müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mentalup şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mentalup Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

info@mentalup.net

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mentalup çağrı merkezi numarasına info@mentalup.net numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Ayasis Bilişim
Adres : Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark D2 Blok No:1B06 Esenler / İstanbul
E-Posta : info@mentalup.net

Arama Terimleri: Mentalup iletişim bilgileri, Mentalup telefon no, Mentalup irtibat tel, Mentalup canlı destek, Mentalup müşteri temsilcisi

Yorum Yap