Despec Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Despec Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Despec Bilgisayar çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Despec Bilgisayar müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Despec Bilgisayar şikayet hattına erişebilirsiniz. Despec Bilgisayar müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Despec Bilgisayar Çağrı Merkezi Numarası

Yaklaşık 24 yıldır sektörde başarıyla varlığını devam ettiren Despec Bilgisayar, Türkiye’nin en önde gelen güçlü ve öncü  teknoloji distribütörlerindendir. Bünyesinde çok sayıda ürün bulunduran firma, 1998 yılından itibaren her gün yukarıya yönelen bir büyüme ivmesiyle ilerlemesini, sürekli olarak yeniledikleri ürün yelpazelerine ve sektörün en iyileriyle çalışmalarına borçludur. HP, Samsung, IBM, Realme, Canon, Lexmark, Steelseries, Philips, Targus, Trust, Jabra ve Hikvision gibi dünyaca ünlü markalara distribütörlük yapan marka, yeni global markalarla birlikte büyümeye ve güçlenme kaygısı içinde olduğunu da her fırsatta dile getirmekte. Durum böyleyken markanın yükselişini sürdüreceğini söylemek de bir sürpriz olmaz. 8000’den fazla iş ortağı, 3.500’den fazla ürün ve 30’u aşkın uzman çalışanı ile piyasanın en önde gelen ve saygın markalarından birisi olan marka, vizyon olarak bilişim teknolojileri kulvarında ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürünü müşterilerine ve iş ortaklarına sunmayı, sunabilmeyi kabul etmiştir.

Despec Bilgisayar çağrı merkezi numarası 0850 200 2 888 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Despec Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Numarası

Bilişim ürünlerinin, her iş ortağına ve müşterisine ulaşmasını hedefleyen, kendisini sürekli en son teknoloji ile yenileyen firma, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktadır. Müşterilerinin her daim en iyiye ulaşmasını isteyen firma yatırımlarını da hep bu yönde yapmıştır. En son teknolojileri en uygun fiyata müşterilerine sunma gayesi güden firma bu noktada pek çok insanın sevgi ve saygısını da kazanmıştır.

Müşterileri ile gerek satın alma sürecinin öncesinde gerek satın alma sürecinde gerekse satın alma sürecinden sonra her daim iletişim halinde kalan firma, müşterilerinin bu süreç içerisinde her sorusuna cevap vermek, her kaygısını gidermek ve her sorununu çözmek adına çok güçlü bir iletişim ağına sahiptir. Sahip olduğu iletişim ağını her geçen gün daha da ileriye taşıyan ve çeşitlendiren firma, bu politikasında ısrarcı da olacak gibi gözüküyor. Müşteriler ise firmanın bu üstün müşteri memnuniyeti anlayışından memnun olacak ki firmayı 24 yıldır zirvede tutmaya devam ediyorlar. Saygınlığı ile sağladığı güven ortamına sıkı sıkı tutunan firma, bu güzel atmosferi bozmamak adına iletişim için yaptığı yatırımları daha da ileri bir seviyeye taşıyacağa benziyor.

Despec Bilgisayar müşteri hizmetleri numarası 0850 200 2 888 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Despec Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya ulaşmanın birçok yolu var. Bunlardan ilki tabi ki de Ayazağa Mahallesi, Mimar Sinan Sokak No:21 Seba Office Boulevard, D Blok Kat: 1 Bölüm No: 9 Sarıyer, 34485 İstanbul adlı adrese gidip firmanın merkez şubesini ziyaret etmek. Bu şubeye yapacağınız ziyaret sayesinde her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yine aynı merkez şubenin ulaşabileceğiniz bir telefon numarası ve faks numarası da mevcut. Firmaya 0850 200 2 888 adlı numaradan telefonla, 0 (212) 289 13 91 adlı numaradan ise faksla ulaşabilirsiniz. Firmanın lojistik merkezine ulaşmak için Cumhuriyet Mahallesi Yahyakaptan Caddesi No:10A D:2 Çayırova / Kocaeli adresine gidebilir ya da 0850 200 2 888 numarası üzerinden arama gerçekleştirebilirsiniz.

Despec Bilgisayar müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 200 2 888 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Despec Bilgisayar Şikayet Hattı

Firmanın Ankara şubesine ulaşmak isterseniz, Çetin Emeç Bulvarı, Kabil Caddesi No: 4/9 Dikmen, 06460 Ankara adresini ziyaret edebilirsiniz. Bizzat şubeyi ziyaret ederek her türlü işleminizi gerçekleştirebilir ve her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra yine Ankara şubesine ait olan 0850 200 2 888 adlı numarayı arayabilir ya da 0 (212) 289 13 91 numarası üzerinden firmaya faks çekebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra firmanın her şube için geçerli ortak bir mail adresi de mevcut. Dilerseniz info@despec.com.tr adlı mail adresine mail atabilirsiniz. Bunun yanı sıra firmanın internet sitesi üzerinde bir iletişim formu da mevcut.

Despec Bilgisayar şikayet hattı 0850 200 2 888 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Despec Bilgisayar müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Despec Bilgisayar şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Despec Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 200 2 888

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Despec Bilgisayar çağrı merkezi numarasına 0850 200 2 888 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Despec Bilgisayar
Adres : Ayazağa Mahallesi, Mimar Sinan Sokak No:21 Seba Office Boulevard, D Blok Kat: 1 Bölüm No: 9 Sarıyer, 34485 İstanbul
E-Posta : info@despec.com.tr
Telefon : 0850 200 2 888
Telefon numarası : 0 (212) 331 24 24
Faks Numarası : 0 (212) 289 13 91

Arama Terimleri: Despec Bilgisayar iletişim bilgileri, Despec Bilgisayar telefon no, Despec Bilgisayar irtibat tel, Despec Bilgisayar canlı destek, Despec Bilgisayar müşteri temsilcisi, Despec Bilgisayar şikayet hattı, Despec Bilgisayar müşteri hizmetleri numarası, Despec Bilgisayar çağrı merkezi numarası, Despec Bilgisayar iletişim numarası, Despec Bilgisayar çağrı merkezi, Despec Bilgisayar müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap