derimod-cagri-merkezi-numarasi

Derimod Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Derimod çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Derimod müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Derimod şikayet hattına erişebilirsiniz. Derimod müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Deri ceket, ayakkabı ve çanta denilince akla şüphesiz ilk derimod geliyor. Deri modası estiren derimod kaliteden ödün vermeyen hakiki deri kullanarak kalitesini ortaya koyan bir firmadır. Derimod alıcılarının aklında hiç şüphe uyandırmıyor. Türkiye ve yurt dışında hizmet veren Türk asıllı marka dünyada da kalitesini ve tarzını konuşturuyor. Deri demek Derimod demek. Derinin adresi Derimod çağrı merkezi hizmetiyle her zaman yanınızda.

Derimod Çağrı Merkezi Numarası

Deri kullanılarak üretilen birçok giyim eşyaları ve ayakkabılar Derimod markası ile kişilere sunulmaktadır. Kadın ve erkek giyiminde yer alan; ceket, mont, ayakkabı, çizme, bot, terlik, çanta ve aksesuar çeşitleri oldukça sağlam ve güzel görüntüde üretilmiştir. Yaz ya da kış mevsimi denilince, her zaman mağazamızda zengin çeşide rastlayabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz birine onun özel günüde hediye tercihinde bulunmak için kaliteli ürünler tam da sizlere göredir. Derimod çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

1974 yılında kurulan firma derinin asaletini birçok ürüne yansıtmıştır. Modellerimizde uygulamış olduğumuz stil ve tarz birçok kişinin markamızı tercih etmesinde önemli bir etkendir. Bu denli rağbet gören ve beğenilen ürünlerimizde bazı sıkıntıların oluşması ihtimal dahilindedir. Bu sıkıntıların giderilmesi için çağrı merkezlerimiz oluşturulmuştur. Bu merkezlerde kişilerin her türlü sorunları değerlendirilmektedir.

Derimod Müşteri Hizmetleri Numarası

Yurt dışında moda çekimleri yapan ilk Türk markası Derimod’dur. Derinin asil duruşu ve şıklığı ürünlerde kendini göstermektedir. Yurtiçinde ve yurt dışında tercih edilen bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Türkiye’de 110 mağazaya sahiptir. Müşteri hizmetlerinde bulunan temsilciler de kişilerin her türlü istek, dilek ve şikayetleri için kişilere hizmet etmektedir. 0850 288 4 288 numaralı müşteri hizmetlerini hafta içi 09.00- 20.00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Ayrıca Derimod.com.tr internet sayfamızda yer alan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Değindiğiniz konu üzerine 3 gün içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Derimod müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerinde iade, değişim, iptal, kargo ve teslimat ile ilgili bilgiler konusunda görüşme yapabilirsiniz. Yapılan görüşmeler kayıt altına alınacaktır ve müşteri gizliliğine önem verilerek kişisel bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

Derimod Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Derimod müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmanız yukarıda bulunan numara ile mümkündür. Numarayı aradığınızda müşteri temsilcimize aramış olduğunuz konu ile ilgili bilgi verip görüşebilirsiniz. İnternet sayfamızda üyelik oluşturarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Facebook üzerinden da bağlantı kurabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Derimod müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Derimod Şikayet Hattı

Tarafımıza memnun kalmadığınız ürünlerle ile şikayet talebinde bulunabilirsiniz. Şikayetleriniz internet sitemizden, telefon ile aranarak ya da mail gönderilerek yapılabilir. Her türlü şikayet talepleriniz değerlendirilerek giderilmeye çalışılacak ve  sizlere konu ile ilgili bilgi verilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Derimod müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Derimod şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Derimod Çağrı Merkezi Hafta içi 09:00-18:00 arasında hizmet vermektedir.

Derimod Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 288 4 288

destek@derimod.com.tr adresinden dilediğiniz saat mail atarak müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıda vermiş olduğumuz linkten Derimod yetkilileri ile internet üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Derimod İletişim Formu

Arama Terimleri: derimod iletişim bilgileri, derimod telefon no, derimod irtibat tel, derimod canlı destek, derimod müşteri temsilcisi, derimod şikayet hattı, derimod müşteri hizmetleri, derimod müşteri hizmetleri numarası, derimod çağrı merkezi numarası, derimod iletişim numarası, derimod çağrı merkezi, derimod müşteri hizmetleri direk bağlanma

20 Yorum

 1. aziz güngör 5 Ocak 2018
 2. ALİ CAN 21 Şubat 2018
  • Yönetici 22 Şubat 2018
 3. adile ferda dağlı 2 Mart 2018
  • Yönetici 3 Mart 2018
 4. ismet baykal 26 Mart 2018
  • Yönetici 26 Mart 2018
 5. NEHİR EKİCİ 27 Nisan 2018
 6. yasemin 24 Mayıs 2018
 7. kamil 8 Haziran 2018
 8. Esra 18 Haziran 2018
 9. Sedat 5 Temmuz 2018
 10. Aydan Akmeşe 18 Temmuz 2019
 11. A 29 Ağustos 2019
 12. Burak acar 5 Eylül 2019
 13. kadir altunyollar 29 Ocak 2020
 14. M.TUNC 18 Şubat 2023
 15. Cengiz AKKAN 24 Şubat 2023
 16. Özkan 16 Ocak 2024
 17. Özkan 16 Ocak 2024

Yorum Yap