Sakarya VİB Çağrı Merkezi iletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sakarya VİB Çağrı Merkezi iletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sakarya VİB çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sakarya VİB müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sakarya VİB şikayet hattına erişebilirsiniz. Sakarya VİB müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sakarya VİB Çağrı Merkezi Numarası

Sakarya ile Türkiye’nin diğer birçok şehri arasında karayolu taşımacılığının önemli bir ismi olan Sakarya VİB Kooperatifi hizmet kalitesini yükseltmeye devam ediyor. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon ve Antalya olmak üzere farklı şehirlerde ofislerimiz bulunmaktadır. Merkezimiz Adapazarı-Sakarya’dır. Çağrı merkezi aracılığıyla kurumumuza ulaşabilirsiniz. Şehir veya ilçe ofislerimizden biriyle iletişime geçmek isteyenler ise, sitemizdeki listemizde yer alan adres ve telefon bilgileriyle istediği ofise ulaşabilir.

Sakarya VİB çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sakarya VİB Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezimize 0850 455 5454 numarası ile ulaşılabilmektedir. Çağrı merkezimiz dışında Whatsapp üzerinden 0530 602 7050 numarasıyla ulaşabilirsiniz. E-posta ile iletişim kurmak isteyenler bilgi@sakaryavib.com.tr adresine gönderebilir. Müsait değilseniz ya da bileti nasıl alacağınızı anlamadıysanız “Beni Ara” hizmetimizi kullanabilirsiniz. Sitemizdeki beni ara formunu doldurunuz ve gönderiniz. Form bize ulaştıktan sonra müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçecektir. Bir diğer iletişim yöntemi ise sitemizde yer alan iletişim formunu doldurarak bize göndermenizdir. Ayrıca Sakarya VİB mobil uygulamamızı indirebilir ve oradan da işlem yapabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sakarya VİB müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sakarya VİB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sakarya VİB çağrı merkezi, Whatsapp, mail ve iletişim formlarıyla siz değerli yolculara hizmet vermektedir. Çağrı merkezimiz hizmet verdiğimiz tüm şehirler için kullanılabilmektedir. Önceden de belirttiğimiz gibi isteyenler şehir ofislerinin kendi numaralarını arayarak da iletişime geçebilir. 0850 455 5454 numarasıyla müşteri hizmetlerimize doğrudan bağlanabilirsiniz. Çağrı merkezimizde biletinizi satın alabilir ya da diğer işlemleri yapabilirsiniz. Sitemiz ve mobil uygulamamız aracılığıyla da yine rezervasyon yapabilir ya da bilet satın alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sakarya VİB müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Sakarya VİB Şikayet Hattı

Sakarya VİB ile ilgili yaşadığınız sorunları şikayet hattımıza iletebilirsiniz. Şikayet hattımıza ulaşmak için 0532 775 0700, 0530 601 3232 veya 0850 455 5454 numaralarından birini arayabilirsiniz. E-posta adresimize de gerekli bilgileri vererek şikayetinizi iletebilirsiniz. Ayrıca genel müdürlüğümüzün 0264 276 9751 numarasına fax yollayabilirsiniz. Fax gönderilirken hat adı, tarihi, saati ve araç plakası gibi bilgileri girmeniz gerekmektedir. Kaybolan eşyalarınız için de yine 0850 455 5454 numarasıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bunların dışında size en yakın ofisimize gidebilir ve orada dilekçe ile şikayette bulunabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sakarya VİB müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sakarya VİB şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sakarya VİB Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sakarya VİB çağrı merkezi numarasına 0850 455 54 54 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma: S.S.37 Nolu Sakarya VİB Kooperatifi

İletişim Numaraları: 0850 455 54 54

E-posta: bilgi@sakaryavib.com.tr

Adres: İstiklal Mah. Aydın Sok No 1/B Adapazarı / SAKARYA

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Sakarya VİB iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Sakarya VİB sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Sakarya VİB iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Sakarya VİB iletişim bilgileri, Sakarya VİB telefon no, Sakarya VİB irtibat tel, Sakarya VİB canlı destek, Sakarya VİB müşteri temsilcisi, Sakarya VİB şikayet hattı, Sakarya VİB müşteri hizmetleri numarası, Sakarya VİB çağrı merkezi numarası, Sakarya VİB iletişim numarası, Sakarya VİB çağrı merkezi, Sakarya VİB müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap