Cossta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cossta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cossta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Cossta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Fatih Kozmetik temelleri, kurucusu Hamza Kul ve kardeşi Ahmet Kul tarafından 1989 yılına denk gelmektedir. Hamza Kul başlangıç noktası olarak Toptan Satış kanalını kullanmıştır. Fatih Pazarlama olarak aynı yıl İstanbul’dan Anadolu’ya toptan satış faaliyetine ile gelişmesine devam etmiştir.

6 yıl süren toptan satış faaliyetleri, bu kanaldaki aracı firmaları kullanmak yerine, direkt olarak tüketiciye hizmet vermek arzusu ile harekete geçilerek yeni bir gelişme göstermiştir. 1995 yılında, Fatih Kozmetik logolu tabelası altında büyüklüğü sadece 45m² olan Pendik’ deki ilk mağazası açılarak aslında büyük bir adıma küçük bir giriş ile başlamış oldu.

Pendik mağazanın açılışından üç yıl sonra toptan kanalı üzerinden yapılan ticaret sonlandırılarak bu alanda gelişime devam etmiştir. Bu tarih itibariyle ticari hayatına kozmetik perakendecisi olarak devam etmiştir. O günlerde göz ardı edilemeyecek bir potansiyele sahip olan Pendik ilçesinde kozmetik perakendeciliğinde gayet başarı göstermiştir. Sadece 12 aylık bir süreç sonrasında Gebze’de 2. şube ile gelişimine devam eden firma günden güne büyümesine devam ederken müşterilerine de en iyiyi sunmaya çalışmıştır.

Cossta Müşteri Hizmetleri Numarası

2015 yılında yönetimin aldığı bir karar ile mağaza tabelalarını COSSTA Cosmetic Station olarak değiştirmek suretiyle innovasyon projesine geçiş yapmış ve bu anlamda oldukça başarılı olmuştur.

Merkez ofisi ve tüm şubelerin lojistiğinin gerçekleştirildiği ana depo Küçükyalı semtinde bulunmaktadır. Fatih Kozmetik, 2018 yılında yatırımlarını büyüterek bu alanda ilerlemiştir. Açılışını gerçekleştirdiği 10 yeni mağaza ile büyüme trendine geçiş yapan firma günden güne büyümesine devam etmiştir. Bugün 31 şube ve 5 franchising olmak üzere toplam 36 şube ile oldukça genişleyen bir firma haline gelmiştir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Cossta müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Cossta ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Cossta çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Cossta Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0542 662 80 60

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Cossta çağrı merkezi numarasına 0542 662 80 60 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

destek@cossta.com.tr e posta adresi olarak sizlere destek olabilmektedir.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Cossta sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Cossta iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Cossta  iletişim bilgileri, Cossta telefon no, Cossta irtibat tel, Cossta canlı destek, Cossta müşteri temsilcisi, Cossta şikayet hattı, Cossta müşteri hizmetleri numarası, Cossta çağrı merkezi numarası, Cossta iletişim numarası

Yorum Yap