Kumtel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Kumtel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kumtel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’de 1972 yılında kurulan Kumtel, elektrikli ev aletleri üreticisidir. Kumtel pişirici, ısıtıcı ve ev aletleri için; elektrikli ısıtıcı, mini ve tam boy fırın, tost makinası, ızgara ve su ısıtıcısı ürünlerini tasarlayıp üretmektedir. Kumtel her kesime ulaşabilmek amaçlı Luxell markasını bünyesi altında oluşturmuştur. Günlük 30 bini aşkın üretim yapan Kumtel kendi sektöründe 1. sırada yer almaktadır. Ürünlerinin büyük çoğunluğunun ihracını gerçekleştiren Kumtel 5 kıtada 105 ülkede ürünlerini satışa sunmaktadır.

Başarı merdivenlerini seri çıkan Kumtel Almanya, Güney Afrika, Meksika ve Avustralya’da adından çok bahsettirmenin verdiği gurur ile yeni hedefi yurt içi ve yurt dışında Türk Markası olarak lider olmaktır.
Kalitesi ile müşterilerini her zaman memnun eden Kumtel hayatınızı kolaylaştırmakla kalmıyor, hayatınıza sıcak dokunuşlarda bulunarak içinizi ısıtıyor. Hep daha iyisini yapmak için çabalayan Kumtel her gün büyümekte ve gelişmektedir. Önceliği müşteri memnuniyetini sağlamak olan Kumtel çağrı merkezi ile sorularınızı veya önerilerinizi dinlemektedir.

Kumtel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 56 85

Kumtel İletişim Formu

Arama Terimleri: kumtel iletişim bilgileri, kumtel telefon no, kumtel irtibat tel, kumtel canlı destek, kumtel müşteri temsilcisi, kumtel şikayet hattı, kumtel müşteri hizmetleri

53 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla