CK Enerji Boğaziçi Elektrik çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

CK Boğaziçi Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yılda 38 milyar kilovatsaatlik elektrik satış gücü ile bu alanda öncü CK enerji olmaktadır. Türkiye’nin üç bölgesinde, yedi ilde 7,6 milyon elektrik tüketicisine bu olanağı sunan CK enerji her geçen gün büyümesine devam etmektedir. İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Türkiye genelinin yüzde 8’ine denk gelen yaklaşık 4,5 milyon müşterisine  elektrik sunan ve bu alanda kendinden oldukça söz ettiren firma her geçen gün kullanıcı sayısını artırmaktadır. Ayrıca bölge sınırlaması olmaksızın serbest tüketici niteliğine sahip tüketicilerle ikili anlaşma yaparak indirimli tarife ve fayda kampanyalarıyla elektrik enerjisi satışı yaparak bu anlamda birçok müşteri kazanmakta ve en iyi hizmeti sunmayı çalışmaktadır.

Eski dönem fatura tahsilat noktalarını kurumsal dönüşümle birlikte Müşteri İşlem Merkezleri’ne dönüştüren firma bu ağını her geçen gün genişleterek müşterilerine en iyi şekilde hizmeti sunmaktadır. 300’e yakın müşteri işlem merkezi noktası ile Türkiye’nin en yaygın enerji perakende kanalı olarak çalışmalarına devam etmektedir. CK Enerji Boğaziçi Elektrik olarak perakende elektrik satışı ve sonrasındaki faaliyetleri ile daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla devamlı çalışarak değişim ve dönüşümünü sürdürmekte ve bu alanda kendinden oldukça söz ettirmektedir.

Bünyesinde binlerce çalışan bulunduran CK Enerji Boğaziçi Elektrik gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem veriyor. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla CK Enerji Boğaziçi Elektrik çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Elektrik dağıtım sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen CK Enerji Boğaziçi Elektrik her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletirken bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Durum böyle olunca geniş müşteri destek ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden CK Enerji Boğaziçi Elektrik ilerleyen zamanlarda kendini daha fazla geliştirerek en iyi hizmetleri sunacaktır.

CK Enerji Boğaziçi Elektrik amacı müşterilerine hitap eden enerji yelpazesini genişletirken en güzel şekilde sunumunu yapmaktır. Oluşturulan talepleri en kısa sürede ve güvenilir olarak sizlerle ulaştırmayı hedef edinmiştir. Hizmetlerinin arkasında duran CK Enerji Boğaziçi Elektrik aynı zamanda da müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap edecek imkanları sunmaktadır.

CK Enerji Boğaziçi Elektrik Müşteri Hizmetleri Numarası

Gün gün büyümesine ve gelişimine devam eden CK Enerji Boğaziçi Elektrik , özellikle elektrik dağıtım sektöründe kendinden söz ettirmektedir. Gün geçtikçe müşterilerine hitap eden CK Enerji Boğaziçi Elektrik enerji çeşitliliğini ve güvenilir tercihleri arttırarak kendini geliştirmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için CK Enerji Boğaziçi Elektrik müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen CK Enerji Boğaziçi Elektrik ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi CK Enerji Boğaziçi Elektrik çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

 

CK Enerji Boğaziçi Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Numarası

444 6 255

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren CK Enerji Boğaziçi Elektrik sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi CK Enerji Boğaziçi Elektrik iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: CK Enerji Boğaziçi Elektrik iletişim bilgileri, CK Enerji Boğaziçi Elektrik telefon no, CK Enerji Boğaziçi Elektrik irtibat tel, CK Enerji Boğaziçi Elektrik canlı destek, CK Enerji Boğaziçi Elektrik müşteri temsilcisi, CK Enerji Boğaziçi Elektrik şikayet hattı, CK Enerji Boğaziçi Elektrik müşteri hizmetleri numarası, CK Enerji Boğaziçi Elektrik çağrı merkezi numarası

One Response

  1. Nüvid Alanbay 20 Şubat 2024

Yorum Yap