bogazici-universitesi-ogrenci-isleri-iletisim-telefon-numarasi

Boğaziçi Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Ülkemizde yükseköğretim olarak tabir edilen kurumlara üniversite denilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminden sonra bireyler eğer kazanırlarsa veya isterlerse üniversite eğitimi görebilmektedir. Üniversitelerde sadece 4 yıllık lisans eğitimi değil; ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora gibi birçok akademik olarak kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Ülkemizde bulunan tüm şehirlerde en az bir adet üniversite bulunmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi, 1863 yılında İstanbul’da kurulmuş olan bir üniversitedir. İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde ana yerleşkisi bulunan üniversite birçok bölümde öğrencilerine eğitim vermektedir. Bu fakülteleri ve bölümleri sıralayacak olursak şöyledir;

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü; Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık dalında dersler görülen Eğitim Bilimleri Bölümü; Fen Bilgisi Öğretmenliği, İlköğretim Matematik Öğretmenliği ve Okul Öncesi Öğretmenliği dallarında dersler verilen İlköğretim Bölümü; Fizik Öğretmenliği, Kimya Öğretmenliği ve Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği, Yabancı Diller Eğitimi Bölümü, Batı Dilleri ve Edebiyatları, Çeviribilim, Dilbilim, Felsefe, Fizik, Kimya, Matematik, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Psikoloji, Sosyoloji, Tarih ile Türk Dili ve Edebiyatı, Ekonomi, İşletme, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Kimya Mühendisliği ile Makine Mühendisliği.

Boğaziçi Üniversitesi’nin 0212’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve 4 farklı öğrenci işleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Boğaziçi Üniversitesi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir; tüm öğrencilik işlemleriniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 359 54 00

Boğaziçi Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası
0212 359 54 00 (4543 Dahili)

Arama Terimleri: boğaziçi üniversitesi iletişim bilgileri, boğaziçi üniversitesi telefon no, boğaziçi üniversitesi irtibat tel, boğaziçi üniversitesi canlı destek, boğaziçi üniversitesi müşteri temsilcisi, boğaziçi üniversitesi şikayet hattı

Yorum Yap