cepteteb-cagri-merkezi-numarasi

CepteTEB Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

CepteTEB çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde CepteTEB müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden CepteTEB şikayet hattına erişebilirsiniz. CepteTEB müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

CEPTETEB, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) öncülüğünde kurulan dijital bankacılık sektöründe hizmet veren bankacılık ürünüdür.

Cepteteb Çağrı Merkezi Numarası

Banka deyince akla gelen TEB’in açılımı Türk Ekonomi Bankası olmaktadır. Her müşterisinin yanında olmakta ve en iyi imkanları sağlamaktadır. Çiftçiden esnafa, ev alandan araba alana her türlü ihtiyaç sahibini doğru şekilde yönlendirmektedir. Bankanın  uygulaması olan cepteteb, aynı imkanları dijital ortamda sağlamaktadır. Her anınızda her yerde yanınızda bulunan bu bankacılık aracılığıyla ihtiyaçlarınızı karşılamanız daha kısa sürmektedir. Her ihtiyaca yönelik sunulan kampanyalarla da müşterilerinin gönlünü kazanmaktadır. Kullanıcılarının her türlü sorununda ya da sorularında ulaşabilecekleri çağrı merkezi bulunmaktadır. CepteTEB çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Cepteteb Müşteri Hizmetleri Numarası

İhtiyaç kredisi başvurusu, kredi kartı başvurusu, hesap açma, diğer yatırım araçları, faiz oranları gibi pek çok imkanın yer aldığı bu dijital bankacılıkta müşterilerin memnuniyeti her zaman önemli olmaktadır. Bu ve daha pek çok konu hakkında bilgi alabileceğiniz müşteri hizmetleri de bulunmaktadır. Her türlü hizmet, ürün ve işlemlerinşz hakkında Cepteteb müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Bunun için 0850 222 09 29 nolu numarayı arayarak müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Size hizmet edecek olan müşteri temsilcilerinin güleryüz ve desteklerinden memnun kalacaksınız. Öneri, istek ve şikayetlerinizi CepteTEB müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Cepteteb Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Yapacağınız bankacılık işlemlerini kolaylaştıran Cepteteb uygulaması sizlerin memnuniyetini düşünmektedir. Bunun için alacağınız hizmetlerin standartını artırmak amacıyla müşteri temsilcilerini 7 – 24 hizmet vermektedir. Bu hizmetten faydalanmak, öğrenmek istediğiniz konularda bilgi sahibi olmak için yukarıda verilen numarayı arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerine direkt bağlanmak için yukarıdaki numarayı arayıp hiç bir işlem yapmadan beklemeniz yeterli olmaktadır. Müşteri kitlesi büyüdüğü için CepteTEB müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

CEPTETEB’in 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz çağrı merkezi bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi sizlere sesli yanıt sistemiyle cevap veriyor. Her bankada bulunan bu özelliği kullanmak istemeyen çok müşteri mevcut. Sizlerde sesli yanıt sistemine yanıt vermeden direk müşteri temsilcisine bağlanmak isterseniz çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra 0‘ı tuşlayınız.

Cepteteb Şikayet Hattı

Müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmak isteyen Cepteteb dijital bankacılık uygulaması her türlü geri dönüşü açık bulunmaktadır. Bunu hem müşteri hizmetleri numarası hem sitede ve uygulamada bulunan “form dolduralım var” butonuna tıklayarak hem de telepati canlı destek hattı ile yapmaktadır. Bu alanlar aracılığı ile dilek, istek, şikayet ve teşekkürlerinizi iletebilirsiniz. Tüm bunları yapmanız için uygulamayı indirmeniz ya da www.cepteteb.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. Banka her türlü sorununuza çözüm bulmaya, her türlü isteğinizi en kısa sürede yerine getirmeye özen göstermektedir. Bunun için bizimle iletişim halinde olmanız ve geri dönüşlerde bulunmanız yeterlidir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen CepteTEB müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri CepteTEB şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ayrıca CEPTETEB’e Facebook ve Twitter aracılığıyla da iletişim kurabilirsiniz. Eğer web sitelerinde bulunan iletişim formunu kullanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İstek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca yetkililere iletebilir, hızlı sonuç alabilirsiniz.

CEPTETEB Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 09 29

CEPTETEB Destek Merkezi

Arama Terimleri: cepteteb tel iletişim bilgileri, cepteteb telefon no, cepteteb irtibat tel, cepteteb canlı destek, cepteteb müşteri temsilcisi, cepteteb şikayet hattı, cepteteb müşteri hizmetleri numarası, cepteteb çağrı merkezi numarası, cepteteb iletişim numarası, cepteteb çağrı merkezi, cepteteb müşteri hizmetleri direk bağlanma

7 Yorum

  1. Nimet 5 Haziran 2017
    • Yönetici 5 Haziran 2017
  2. ayhan 22 Ağustos 2017
    • Yönetici 22 Ağustos 2017
  3. cagrimerkezimizyazar 30 Kasım 2017
  4. Adem 8 Aralık 2017
    • cagrimerkezimizyazar 8 Aralık 2017

Yorum Yap