Casper Nirvana Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Casper Nirvana Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Casper Nirvana Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Casper Nirvana müşteri hizmetleri direk bağlanma, Casper Nirvana müşteri temsilcisi direk bağlanma, Casper Nirvana müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Casper Nirvana Müşteri Hizmetleri

Türkiye’ ni en büyük ve en öenmli teknoloji üreticilerinden Casper, bilgisayar ve akıllı cep telefonu teknolojisi alanında lider durumda bulunuyor. Cihazlarında kullanmış olduğu ileri nesil teknolojiyle Türkiye’ de bilgisayar donanımı, akıllı telefon ve tüketici elektroniği alanında gelişimine önemli bir katkı sağlıyor. 1991 yılında kurulan Casper, üniversiteden yeni mezun olan 3 bilgisayar mühendisinin eseridir. Çok hızlı bir şekilde büyüyerek, Türkiye’ nin bilişim sektöründeki en önemli markası haline gelen Casper hem ülke genelindeki Ar-Ge merkezleri hem de satış merkezleriyle oldukça geniş bir bilişim ve teknoloji ürünleri zincirine sahiptir. Türkiye’ nin en çok kullanılan yerli üretim bilgisayar ve akıllı telefonlarını piyasaya sunan Casper, özellikle Nirvana serisiyle birlikte en yeni teknolojik donanım performansının en verimli şekilde sağlanabilmesine yardımcı oluyor. Tüketici cephesinde yoğun talep gören Nirvana serisine ilişkin olarak kullanıcılarına da Casper Nirvana müşteri hizmetleri ile destek sağlıyor.

Türkiye’ deki ilk yerli üretim bilgisayarı üreten marka olma özelliğine sahip olduğu gibi IT sektöründe de büyük bir zincir mağazacılık hizmetine sahip olan ilk marka olan Aidata’ yı 2009 yılında satın aldı. Bu şekilde aynı sektörde faaliyet gösteren önemli bir rakibini bünyesine katmasının etkisiyle, gelişimini ve popülaritesinin yaygınlaşmasını ciddi düzeyde arttırmayı başarmıştır. 2014 yılından bu yana akıllı cep telefonu pazarında da kendi ürettiği cihazları ile kendisine yer bulan Casper’ ın Nirvana bilgisayar serisi ise teknik donanımı ve stabil performansları ile dikkat çekiyor. Casper Nirvana müşteri hizmetleri ise tüketicilerin karşı karşıya kalabilecekleri her türlü problemde profesyonel çözümler sağlıyor.

Casper Nirvana Şikayet

Casper, Nirvana serisi ile hem masaüstü bilgisayar hem de dizüstü bilgisayar teknolojisine Türkiye’ de seviye atlatmayı başarmıştır. Bu sebeple de oldukça yoğun şekilde talep gören Nirvana serisi masaüstü ve dizüstü bilgisayar modellerinde yoğun bir kullanım standardı bulunuyor. Bu doğrultuda da günümüzde Casper Nirvana kullanıcıları tarafından her türlü probleme ilişkin olarak çağrı merkezi numaraları aracılığıyla kolay bir şekilde Casper Nirvana şikayet hattına başvuru gerçekleştirebiliyor. Casper Nirvana serisi bilgisayarların kullanımı ve diğer konular ile ilgili olarak her türlü şikayeti son derece pratik ve kolay bir şekilde genel Casper çağrı merkezi numarası üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Casper Nirvana Telefon Numarası

Casper Nirvana serisi cihaz kullanıcıları, günümüzde son derece pratik ve kolay bir şekilde Casper Nirvana telefon numarası ile müşteri temsilcilerine bağlanabiliyor. 7/24 kesintisiz olarak müşteri hizmetleri destek çözümlerinin sunulduğu da “0850” sistemli yapısı ile tüketicilerinin mağduriyetini gideriyor. Bu kapsamda da Casper Nirvana kullanıcıları veya ürün hakkında bilgi almak isteyen diğer tüketiciler, 7/24 kesintisiz olarak 0850 250 77 77 numaralı telefonu hem mobil hatlardan hem de sabit hatlardan arayarak, kolay bir şekilde başvuru ve diğer işlemlerini gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Casper Nirvana telefon numarası ile kolayca her türlü sorun hakkında destek alabilir, merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Casper Nirvana kullanıcıları tarafından Casper Nirvana telefon numarası dışında günümüzde kullanabilecekleri diğer iletişim kanalları arasında online resmi site üzerinden başvuru ve aynı zamanda da en yakın Casper Servisi numaraları şeklindedir. Bu üç farklı kanalı da kullanarak, her türlü sorun, istek, şikayet ve öneri ile ilgili olarak gerekli olan işlemleri direkt olarak müşteri temsilcileriyle görüşmede bulunarak, gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Resmi site üzerinden yetkili Casper Servisi bilgilerine de ayrıntılı olarak, kolay bir şekilde ulaşabilme şansına sahip olunabiliyor.

Casper Nirvana Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
(0850) 250 77 77

Casper Nirvana İletişim Adresi
Casper
Fatih Sultan Mehmet Mah.
Balkan Cad. No:47 , Casper  Plaza
Ümraniye / İstanbul Türkiye

Arama Terimleri: casper nirvana şikayet, casper nirvana müşteri hizmetleri, casper nirvana müşteri temsilcisi, casper nirvana telefon numarası, casper nirvana irtibat tel

Yorum Yap