Carwax Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Carwax Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Carwax çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından 0216 540 03 48 Carwax ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Carwax Müşteri Hizmetleri Numarası

Carwax şuan 70’i aşkın istasyonu ile çeşitli türdeki araçlar boya yüzeyi koruma ve temizlik anlamında hizmet göstermektedir. Kara ve deniz taşıtlarında boya yüzeyini koruma sistemleri, detaylı iç ve dış temizli, döşeme, halı ve vinil koruma sistemleri, oto pas önleme sistemleri ve ses yalıtım sistemlerini uygulamak, küçük alan kaporta ve boya tamir işlemleri, cam filmi ve kaput koruyucu filmi, su itici cam kaplaması uygulamaları ve aksesuar montajları yapmak suretiyle hizmet faaliyetlerinde bulunmaktadır. Amerikan menşeili formülleri bulunan otomobiller için bakım ürünleri kimyasal tedarikçisi olarak bilinmektedir. İstasyonlarında kullanılan bütün kimyasal maddelerin özel formüller ve denemeler ile üretilmiş Car Wax patentine sahip kaliteli ürünleri lojistik olarak sunabilme imkânı mevcuttur. İstanbul, Ankara, Antalya, Nevşehir, Çanakkale, Gebze, Kocaeli, Tokat, Batman, Mersin, Bolu, Zonguldak, Muğla, Kırıkkale, Amasya, KKTC ve yurt dışında Kazakistan Almata, Nijerya Lagos’da Carwax olarak hizmet sunulduğu da bilinmektedir. İlk Franchise açılış tarihi 2002 olarak bilinen Carwax, kurumsal anlamda profesyonel olarak çalışabilmek ve hizmet verebilmek için, makine ve kimyasal teçhizat eksiklerini de bünyesine katarak, profesyonel personeli ile standart hizmet kalitesi için Franchise sistemi ile büyümeyi odak noktası almıştır.

2017 yılı itibari ile sayısı 70 Carwax şubelerinin bir sonraki hedef sayı olan 150 istasyon sayısına çıkarmak ve Carwax hizmetlerini tüm Türkiye’ye ve yurt dışına da taşıma planı olan Carwax, Türkiye’de bölgeleri bütçe ve gelir oranları temel alınarak C, CC ve CCC istasyon tipi olarak bölgelere ayırmış ve her bölgeye uygun bir Franchise ücreti belirlemiştir. Carwax istasyonun açılış anından başlanarak, yine aynı şekilde sonrasında da gerekli teknik yardım ve desteğin sağlanacağı garantisini verilmektedir. İstasyondaki çalışan personele gerekli teknik ve pazarlama eğitimi verilmektedir. Carwax istasyonun ilgili coğrafya üzerinde tanıtımlarının yapılabilmesi için broşür, poster, gazete çalışmaları gibi reklam hizmetleri ile destek geleceği belirtilmektedir. İstenildiği zaman istenilen yerden girebilecek bir network şifresi ile bayilik alan kişinin istasyona ait portföy girme, müşteri bilgilerine ulaşma, resim ekleme gibi pek çok imkâna sahip olacağı da Franchise fikri konusunda düşünen bireylere tanınacak ayrıcalıklar arasında gösterilmektedir.

Carwax Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0216 540 03 48
0216 540 03 49

Carwax WhatsApp Numarası
0543 811 22 78

Carwax Mail Adresi
info@carwax.com.tr

Carwax Adres
Yenişehir Mahallesi, Turgut Özal Buvarı
Çağatay Plaza No: 46/3
Ataşehir, İSTANBUL / TÜRKİYE

Arama Terimleri: carwax çağrı merkezi, carwax iletişim, Carwax müşteri hizmetleri, carwax telefon numarası, carwax şikayet hattı, carwax müşteri hizmetleri numarası, carwax şikayet

Yorum Yap