Öncü Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Öncü Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Öncü Seyahat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Öncü Seyahat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Öncü Seyahat şikayet hattına erişebilirsiniz. Öncü Seyahat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Öncü Seyahat Çağrı Merkezi Numarası

Öncü seyahat, Nizam Turizm Otomotiv Akaryakıt Gıd. İnş. Hay. Tic. ve San. Ltd. Şti.’ye ait bir seyahat firmasıdır. “Seyahatin Öncüsü” sloganıyla yola çıkan firma, bir otobüs firmasıdır. Merkezleri Nevşehir ilinde bulunan firmanın birçok bayisi bulunur. Otobüs bileti satın alınmak istendiğinde firmanın internet sitesi üzerinden alımlar yapılabilir. Bunun yanı sıra firmanın birçok şehirde bulunan bayilerine gidilerek de bilet alınabilir. Firmanın her bayisinin farklı iletişim numarası bulunmasıyla birlikte, çağrı merkezi numarası mevcut değildir. Çağrı merkezlerinde yapılan her işlem, firmanın müşteri hizmetleri aranarak da yapılabilir. Böylelikle firmayla ilgili akıllarda herhangi bir soru işareti kalmayacaktır.

Nevşehir merkezli bu firmanın pek çok farklı bayisi bulunmaktadır. Seyahat etmek istediğiniz rotayı belirlendikten sonra, firmanın bayileriyle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Firmayla iletişimin farklı ve pek çok yolu vardır. Bilet almak istenirse firmanın internet sitesi üzerinden online bir şekilde alınabilir. Ya da firmanın bayilerine gidilerek otobüs biletleri kolaylıkla alınabilir. Rezervasyon ve diğer işlemler için müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilir.

Öncü Seyahat çağrı merkezi numarası 0384 213 55 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öncü Seyahat Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin dört bir yanına seyahat düzenleyen bu firmayla iletişim oldukça kolaydır. 0(384) 213 55 37’yi arayarak müşteri hizmetleri vb. konularda yardım alabilirsiniz. Firmanın Nevşehir’deki merkezi arandığında müşterilere çeşitli yardımlar sunuluyor.

Bu numara aranarak istek, talep ya da şikayetler bildirilebilir. Firma çalışma saatleri içerisinde müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılamak için hattın diğer ucunda. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren bu firma ile keyifli yolculuk sağlanabilir.

Bunun dışında bayilikle ilgili bilgi almak isteyen kişiler de bu numara üzerinden firmayla iletişime geçebilir. Firmanın genel merkezi numarası olan bu numara, her türlü geri bildirim için açıktır. Firma yetkililerinin sizi yönlendirmesiyle birlikte talebiniz kısa sürede iletilir. Bu sayede firma, hızlı ve pratik dönüşleri sayesinde müşteri memnuniyeti günden güne arttırır.

Öncü Seyahat müşteri hizmetleri numarası 0384 213 55 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öncü Seyahat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın pek çok şehirde bayisi bulunmaktadır. Firmanın bayilerine direkt bağlanılmak istenirse ilgili bayinin numarası aranmalıdır. Bunun yanı sıra merkez ile direkt iletişime geçilmez istenirse de yukarıda verilen numara aranmalıdır.

Firmanın internet sitesi üzerindeki form doldurularak da geri bildirimler gönderilebilir. Bu form direkt olarak firmanın merkez yetkililerine gönderilir. Bu sayede talep, kısa sürede firma tarafından alınır.

Diğer bir iletişim kanalı olan mail ile de firmayla iletişime geçilebilir. bilgi@oncuseyahat.com adresi firmanın resmi mail adresidir. Bu mail adresine göndereceğiniz mail yine aynı şekilde, direkt olarak firmadaki yetkililere iletilir.

Öncü Seyahat müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0384 213 55 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öncü Seyahat Şikayet Hattı

Firmayla alakalı şikayetler genellikle bilet ve seyahat içindir. Bu şikayetler seyahat öncesi ve ya seyahat sonrası olabilir. Firmanın merkez numarası aranılarak şikayetler kolaylıkla bildirilebilir.

İnternet sitesi üzerindeki formdan da şikayet bildirimi gerçekleştirilebilir. Bu formda müşterilerden çeşitli kişisel bilgileri istenir. Ardından müşteriler, iletişime geçmek istediği konuyu mesaj bölümüne yazarlar. Bu sayede şikayetler de kolaylıkla bildirilebilir.

En profesyonel şikayet bildirim yolu ise mail ile bildirimdir. Şikayetin açık şekilde belirtildiği mailler firmanın mail adresine yollanabilir. Diğer iletişim kanallarından daha yavaş ilerleyen mail ile iletişim, daha kesin ve profesyonel çözüm sunar. Eğer daha profesyonel ve kesin bir çözüm alınmak isteniliyorsa firmayla mail yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Şikayet mailine cevap ortalama olarak bir gün ile bir hafta arasında gelmektedir.

Yukarıda görüldüğü gibi firma ile iletişimin pek çok farklı yolu vardır. Müşteriler kendilerine en uygun iletişim kanalını seçerek firma ile iletişime geçebilirler.

Öncü Seyahat şikayet hattı 0384 213 55 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Öncü Seyahat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Öncü Seyahat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Öncü Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0384 213 55 37

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Öncü Seyahat çağrı merkezi numarasına 0384 213 55 37 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Öncü Seyahat – Nizam Turizm Otomotiv Akaryakıt Gıd. İnş. Hay. Tic. ve San. Ltd. Şti.
Adres : Adnan Menderes Otobüs Terminali No:2-7 Nevşehir/TÜRKİYE
E-Posta : bilgi@oncuseyahat.com
Telefon : 0384 213 55 37

Arama Terimleri: Öncü Seyahat iletişim bilgileri, Öncü Seyahat telefon no, Öncü Seyahat irtibat tel, Öncü Seyahat canlı destek, Öncü Seyahat müşteri temsilcisi, Öncü Seyahat şikayet hattı, Öncü Seyahat müşteri hizmetleri numarası, Öncü Seyahat çağrı merkezi numarası, Öncü Seyahat iletişim numarası, Öncü Seyahat çağrı merkezi, Öncü Seyahat müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap