Carrefour SA Şikayet

Carrefour SA Şikayet

Carrefour SA şikayet, Carrefour SA şikayet hattı, Carrefour SA şikayet telefonu var mı? Carrefour SA şikayetim var nasıl iletebilirim? Carrefour SA şikayet yazma gibi konular hakkında bilgi sahibi olacağınız bu makalemizi okuyabilir ve şikayetlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Carrefour SA Şikayet

Fransa merkezli Carrefour şirketi ile Türkiye’ de ortaklık gerçekleştirdiği Sabancı Holding tarafından kurulan Carrefour SA mağazacılık zinciri, 1993 yılından bu yana kesintisiz olarak faaliyet gösteriyor. Uluslararası market zinciri deneyimi ve altyapısı ile Türkiye’ de son derece dinamik bir hizmet yapısına sahip olan Carrefour SA, tüketici tarafından da oldukça yoğun şekilde tercih ediliyor. Türkiye’ nin her bölgesindeki mağazaları ile tüketicilere kaliteli ve profesyonel hizmet sunumu gerçekleştiren Carrefour SA mağazalarında yaşanan sorunlara istinaden ise tüketicilere Carrefour SA şikayet bildirimleri gerçekleştirilebiliyor. Tüketiciler son derece hızlı ve kolay bir şekilde mağaza hizmetleri veya ürünleri ile ilgili olarak yaşadıkları sorunlara yönelik şikayetlerini ilgili birimlere iletebiliyor.

Carrefour SA, uluslararası mağazacılık zinciri deneyimiyle hizmet vermekte olduğu Türkiye’de son derece önemli bir hizmet altyapısına sahiptir. Zengin ürün yelpazesi, yaygın mağaza sayısı ve tabii ki kaliteli hizmet anlayışı ile dikkat çeken Carrefour SA’ nın hizmetlerine ilişkin yaşanan sorunlar içinde etkin bir müşteri hizmetleri servisi bulunuyor. Bu sayede de tüketicilerin Carrefour SA şikayet bildirimlerini oldukça basit şekilde ilgili birimlere ulaştırabilmeleri sağlanıyor. Böylelikle de çok daha kısa zaman dilimleri içerisinde sorunların giderilmesi ve tüketici mağduriyetinin sona erdirilmesi sağlanabiliyor:

Tüm mağazalarında tüketicilerin hem ürün hem de hizmet yönünden karşı karşıya kalabileceği sorunlara istinaden Carrefour SA şikayet bildirimleri farklı kanallar aracılığı ile alınıyor. Vatandaşlar Carrefour SA müşteri hizmetleri numarası dışında aynı zamanda da resmi sitesi üzerinde yer alan İletişim Formu sayfasındaki formu doldurarak da şikayet bildirimlerini gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Bunun yanı sıra mağazalarda yer alan “İstek, Öneri ve Şikayet Kutusu” aracılığı ile de genel şikayet bildirimlerini iletebilmek mümkündür. Ayrıca şikayet bildirimleri için “bilgi@carrefoursa.com” e-posta servisi aracılığı ile de gerçekleştirilebiliyor. Son olarak ise “0216 655 00 50” faks numarası üzerinden yapılacak faks gönderimleriyle de şiakyet başvurularında bulunulabiliyor.

Carrefour SA Şikayet Hattı

Türkiye’ deki en popüler mağazacılık zincirlerinden birisi olan Carrefour SA’ da alınan hizmetlere ilişkin yaşanan sorunlar için deneyimli personelleri ile hızlı geri dönüş gerçekleştiriyor. Yapılacak şikayet bildirimleri, tecrübeli ve uzman personeller tarafından en hızlı şekilde değerlendirmeden geçirildikten sonra tüketici mağduriyetini giderecek biçimde geri dönüşler sağlanmaktadır. Carrefour SA şikayet hattı 7/24 kesintisiz olarak faaliyet gösteriyor.

Carrefour SA müşteri hizmetleri numarası ile ulaşılabilen şikayet hattında deneyimli personeller ile her türlü soruna ilişkin olarak işlem gerçekleştirilebiliyor. Ürün sorunları, mağaza personeli ilgisizliği, kötü hizmet yaklaşımı, mağaza hijyen koşulları ve diğer hizmet sorunları ile ilgili olarak müşteri temsilcileriyle direkt görüşme gerçekleştirerek, şikayet işlemleri gerçekleştirilebilir.

Carrefour SA Şikayet Telefonu

Carrefour SA müşteri hizmetleri servisi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak faaliyet gösteriyor. Bu kapsamda da tüketiciler her türlü işlemde olduğu gibi Carrefour SA şikayet telefonu doğrultusunda da Carrefour SA müşteri hizmetleri servisine başvuru gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Bu şekilde şikayet bildirimlerini daha kolay şekilde yapabiliyor ve daha kısa süreler içerisinde geri dönüş yapılmasını sağlayabiliyor.

Carrefour SA şikayet işlemlerinde kullanılabilen telefon numarası ise 444 10 00 şeklindedir. Tüm tüketiciler sabit ve mobil telefonlar aracılığı ile kolay bir şekilde bu telefon numarasından Carrefour SA müşteri hizmetleri servisine ulaşabiliyor. Sesli yanıt sistemindeki tuşlama yönlendirmeleri ile şikayet bildirimiyle yetkili olan müşteri temsilcilerine kolayca ulaşılabiliyor. Bu şekilde müşteri temsilcilerinin yaşanan sorunlar için en hızlı şekilde yardımcı olmaları sağlanarak, mağduriyetlerin sona erdirilmesi mümkün oluyor.

Arama Terimleri: carrefour sa şikayet, carrefour sa şikayet var, carrefour sa şikayet hattı, carrefour sa şikayet telefonu, carrefour sa şikayetim var

One Response

  1. burhan sarı 28 Haziran 2021

Yorum Yap