Cappy çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası şikayet hattı

Cappy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1886 yılında Eczacı Dr. John Pemberton hazırladığı içeceği bir kaç sokak ötede bulunan Jacobs Eczanesi’ne götürmesiyle başlayan bir süreç coca colanın daha sonrasında da Cappy’e kadar uzanan gelişimin başlangıcı oldu. Jacobs Eczanesi’nde bardağı beş sentten satışa çıkarıldı. Dr. John Pemberton’ın muhasebecisi olan Frank Robinson içeceğe “Coca-Cola” adını verdi ve bu adı kendi el yazısıyla yazıya dökerek bu şekilde bir yazı ortaya çıktı. Bugüne kadar Coca-Cola adı hiç değişmeden aynı şekilde yazılarak günümüze kadar uzandı.

Pemberton’ın ölümününün ardından Atlantalı işadamı Asa Griggs Candler, yaklaşık 2.300 dolara işin haklarını satın almasıyla birlikte yeni bir serüvene çıkan firmadır. Candler, şirketin ilk başkanı ve markaya gerçek vizyonunu kazandıran kişi olarak tarihe geçmiştir.

Ülkemizde 1964 yılında tanıtılan ve yerini alan Coca Cola daha sonrasında yıllar 1994’ü gösterdiğinde Cappy markasını piyasaya sundu. Meyve suyu üretiminde oldukça mesafe kateten Cappy günümüzde hala gelişimine devam etmektedir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Cappy gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem vermektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Cappy çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek olmaktadır.

İçecek sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen Cappy her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletirken bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Durum böyle olunca geniş müşteri destek ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden Cappy ilerleyen zamanlarda kendini içecek sektöründe daha fazla geliştirerek en iyi hizmetleri sunacaktır.

Cappy amacı müşterilerine hitap eden ürün yelpazesini genişletirken en güzel şekilde sunumunu yaparken oluşturulan talepleri en kısa sürede ve güvenilir olarak sizlerle ulaştırmaktadır. Hizmetlerinin arkasında duran Cappy aynı zamanda da müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap edecek imkanları sunmaktadır.

Cappy Müşteri Hizmetleri Numarası

Gün gün büyümesine ve gelişimine devam eden Cappy , özellikle içecek sektöründe kendinden söz ettirmektedir. Gün geçtikçe müşterilerine hitap eden Cappy ürün çeşitliliğini ve kaliteli tercihleri arttırarak kendini yenilemektedir. Kendi alanında birbirinden farklı ürünlerin yanı sıra gelişmiş müşteri hizmetleri temsilcisi ile varlığını büyütüyor.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Cappy müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Cappy ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Cappy çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Cappy Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 201 30 70

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Cappy çağrı merkezi numarasına 0 850 201 30 70 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

iletisimmerkezi@cappy.com.tr e posta adresi olarak sizlere destek olabilmektedir.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Cappy sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Cappy iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Cappy iletişim bilgileri, Cappy telefon no, Cappy irtibat tel, Cappy canlı destek, Cappy müşteri temsilcisi, Cappy şikayet hattı, Cappy müşteri hizmetleri numarası, Cappy çağrı merkezi numarası

One Response

  1. SABRİYE BEYAZOVA 13 Şubat 2024

Yorum Yap