calvin-klein-iletisim

Calvin Klein Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Calvin Klein çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Calvin Klein müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Calvin Klein şikayet hattına erişebilirsiniz. Calvin Klein müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ünlü marka adını kurucusu olan Calvin Richard Klein’den almıştır. Calvin Klein 1942’de Amerika’da doğdu. Lise eğitimini endüstriyel tasarım alanında yaptıktan sonra Newyork’ta moda okuluna gitti. Moda okulundan mezun olduktan sonra eski bir kaban ve takım elbise üreticisinin yanında çıraklık yapmaya başladı. 5 yıllık süre boyunca bazı dükkanlar için tasarımcılık faaliyetlerini yürüttü. Bir süre sonra ise çocukluk arkadaşı olan Barry Schwartz’la 1968’de Calvin Klein Ltd.yi 10.000$ sermayeyle kurdu. Kaban üretimine devam eden iki arkadaş dönemin ünlü moda şirketlerinden biri olan Bonwit Teller’in bir çalışanının asansörde yanlış katta inmesi sonucu keşfedilme fırsatı buldu. Yanlış katta inen çalışan Calvin Klein’in dükkanını görerek 50.000$’lık sipariş verdi. Fırsatı iyi değerlendirerek iyi bir iş çıkaran Calvin Klein ilk erkek ve bayan kabanları koleksiyonunu oluşturdu.

Calvin Klein Çağrı Merkezi Numarası

Günümüz eğilimleri içerisinde moda çok önemli bir yer tutmaktadır. Sosyal ve iş hayatımız içerisinde giyim ve aksesuarlara karşı ilgimiz bir hayli yüksektir. İnsanlar üzerinde bıraktığımız ilk izlenim bizler için önemli bir hale gelmiştir. Bu izlenimin birçoğunu kısacası giydiklerimiz ve taktıklarımız olmaktadır. Bu noktada birçok firma etrafımızda bizlere tekstil ve aksesuar sektöründe hizmet sağlamaktadır. Calvin Klein firması olarak müşterilerimize elit düzeyde bu ürünleri sağlamaktayız. Şıklık ve tasarım konusunda oldukça gelişmiş bir firma olarak ürünlerimizin üretimini üstlenmekteyiz. Dünya çapında oldukça popüler bir marka olarak müşterilerimizin ilk tercihlerinin arasındayız. Bu durum hem ürünlerimizin kalitesinden hem de tasarımından ortaya çıkmaktadır. Ürün çeşitliliğimiz oldukça geniş ölçüdedir ve genel manada her zevke ve beğeniye uygun ürünler ortaya koymaktayız.

Calvin Klein çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak birincil hedefimizdir. Bu yönde oldukça titiz çalışmalar yapmaktayız. Müşterilerimizin hayatının her noktasında olabilmek adına çağrı merkezi hizmetimiz aktif bir şekilde çalışmaktadır. Bu alan içerisinde uzman ekibimizle profesyonel bir şekilde hizmetimizi vermekteyiz. Müşteri hizmetlerine bağlanarak bizlerle ürünlerimiz hakkındaki deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizi taleplerinizi ve isteklerini bizlerle paylaşmak için 0212 345 58 04 numaralı telefon hattına bağlanmanız yeterli olacaktır.

Calvin Klein Müşteri Hizmetleri Numarası

Teknolojik gelişmelerin tekstil sektörü içerisinde etkisi oldukça büyüktür. Biz firma olarak ürünlerimizi sürekli aktif bir şekilde günümüzün eğilimlerine göre geliştirmekteyiz. Bu noktada teknolojinin bizlere getirdiği tüm imkanlardan yararlanmaktayız. Ürünlerimiz hakkında geri bildirimlerinizi bizlere iletmeniz ürünlerimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için oldukça önemlidir. İstek, talep ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanız ilerleyen süreçte memnuniyetinizi üst seviyelere taşıyacaktır. Sizlerin düşünceleriniz üzerinde doğru incelemeler yaparak ürün gelişim ekibimiz bu yönde çalışmalar gerçekleştirecektir. Müşteri hizmetlerine yukarıda belirtilen telefon numaraları ile bağlanabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Calvin Klein müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Calvin Klein Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmamız müşteri hizmetleri servisi içerisinde ürünler üzerinde, satın alım süreçleri içerisinde ve mağazalar hakkında kısımlar bulundurmaktadır. Bunun yanında müşteri temsilcileriyle de direkt görüşmeler sağlayabilirsiniz. 0212 345 58 04 numaralı telefon hattını arayarak müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Calvin Klein müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Calvin Klein 1971 yılında envanterini geliştirerek spor giyim ve iç giyim, 1977 yılında ise artan ciroyla birlikte atkı, ayakkabı, kemer, kürk ve güneş gözlüğü üretimine de yönelmiştir. Ürünlerine iç çamaşırı da ekleyerek uzun bir süre bu şekilde devam ettiler. Ardından yaşanan aksaklıklar ve de Calvin Klein’in hayatına artık moda danışmanı olarak devam etmek istemesinden dolayı şirket 2002 yılında Phillips Van Heusen şirketine satıldı. 1997’den beri Swatch grubu Calvin Klein markası altında takı ve saat üretimi yapmaktadır. Calvin Klein mağazaları kaliteli ve lüks ürünler üretmekte olup orta-üst düzey gelirdeki insanlara hitap etmektedir. Büyük merkezlerde mağazası bulunan Calvin Klein’in İstanbul’da da mağazaları bulunmaktadır.

Calvin Klein Şikayet Hattı

Firmamızın sizlere sağladığı ürünler hakkında oluşacak olumsuzluklar için en hızlı ve kolay çözümleri edinebilmek adına şikayet hattına bağlanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen telefon numarasını arayarak şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Calvin Klein’in İstanbul Avrupa yakasında 4, Anadolu yakasında 1 adet mağazası bulunmaktadır. Mağazalar için verilen numaralardan ürün hakkında bilgi alabilir, istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Calvin Klein Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstinye Park Calvin Klein İletişim
0212 345 5804

City’s Calvin Klein İletişim
0212 373 1690

Metrocity Calvin Klein İletişim
0212 344 0474

Bağdat Caddesi Calvin Klein İletişim
0216 355 7670

Akmerkez Calvin Klein İletişim
0212 282 2206

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Calvin Klein müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Calvin Klein şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Calvin Klein Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

00800-74636499

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Calvin Klein çağrı merkezi numarasına 00800-74636499 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Calvin Klein iletişim bilgileri, Calvin Klein telefon no, Calvin Klein irtibat tel, Calvin Klein canlı destek, Calvin Klein müşteri temsilcisi, Calvin Klein şikayet hattı, Calvin Klein müşteri hizmetleri numarası, Calvin Klein çağrı merkezi numarası, Calvin Klein iletişim numarası, Calvin Klein çağrı merkezi, Calvin Klein müşteri hizmetleri direk bağlanma

7 Yorum

  1. ATTİLA YILDIRIM 15 Mart 2018
    • Yönetici 15 Mart 2018
      • ATTİLA YILDIRIM 20 Mart 2018
  2. tülin gönül 27 Haziran 2018
  3. Dilek seven 8 Ağustos 2018
  4. gökçen 2 Temmuz 2019
  5. Tayfun 31 Aralık 2019

Yorum Yap