Buldumbuldum Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Buldumbuldum Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Buldumbuldum.com çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Buldumbuldum ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Buldumbuldum Müşteri Hizmetleri Numarası

Buldumbuldum.com birbirinden farklı ve şık ürün yelpazesi ile müşterilerine buldumbuldum.com adı altında hizmet vermektedir. Diğer taraftan online alışveriş haricinde işi reele de döken buldumbuldum.com Özdilek Park, Mall of İstanbul, Cevahir, Espark Alışveriş Merkezlerinde mağaza açarak müşterilerine perakende satış olanağı da sağlamıştır. Firma ismini Arşimet adındaki ünlü bilim adamının suyun kaldırma kuvvetini bulduktan sonraki “buldum buldum” şeklindeki sevinç çığlığından esinlenerek bulmuştur. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan buldumbuldum.com birbirinden şık ve kaliteli 10000’lerce ürünle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Buldumbuldum.com’un müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi ve whatsapp numarası bulunmaktadır. Bu iletişim numaralarından buldumbuldum.com ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz sorunlar hakkında görüşebilir ve istek, şikayet ve önerilerinizi firma çalışanları ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından firma hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Budumbuldum Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0551 728 1356

Buldumbuldum WhatsApp Numarası
0551 728 1356

Buldumbuldum İletişim Adresi
BuldumBuldum.com Plaza  Yeşilce Mahallesi Ulubaş Caddesi No 37/A 4.Levent İstanbul

Arama Terimleri: buldumbuldum çağrı merkezi, buldumbuldum iletişim, buldumbuldum müşteri hizmetleri, buldumbuldum müşteri hizmetleri numarası, buldumbuldum telefon numarası, buldumbuldum şikayet, buldumbuldum irtibat tel

Yorum Yap