Turna Çağrı Merkezi İletişim Müşteri hizmetleri Telefon Numarası

Turna Çağrı Merkezi İletişim Müşteri hizmetleri Telefon Numarası

Turna çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Turna müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Turna şikayet hattına erişebilirsiniz. Turna müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Turna Çağrı Merkezi Numarası

Şehirler arası ya da ülkeler arası yolculuk yapacak kişiler hem gezilerine hız kazandırmak hem de konforlu yolculuk yapmak için uçakla gitmeyi tercih ederler. Uçakla yolculuk yapacak kişilerin de uygun fiyata uçak bileti almış olmaları onlara büyük bir ekonomik rahatlık sağlamaktadır. Turna birçok farklı yere uçuşları bulunan değişik firmaların listelerini sizlere sunmaktadır. Sizler gideceğiniz yeri ve tarihi belirleyerek turna.com adresine giriş yaptığınızda uçuşu olan bütün uçakları görebilirsiniz. Pegasus, Turkısh Airlines, Sun Expres, Anadolu Jet, Onurair gibi firmalardan istediğiniz uçak yolu şirketini seçebilme avantajına sahipsiniz.

Kara yolu ile yolculuk yapacak kişiler de turna.com adresine giriş yaparak kendilerine uygun olan otobüs seferlerini ve fiyatlarını görebilirler. Farklı otobüs firmalarına ait olan liste önlerine çıktıklarında istedikleri firmadan biletlerini satın alabilirler. Kişilere indirimli ve kampanyalı olan bütün otobüs şirketleri arasında seçim yapabilme kolaylığını sunan bir firmadır. Kişilerin bilet satın alma, iptal etme, erteleme, istek ve dilekleri için çağrı hizmetleri de bulunmaktadır.

Turna çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Turna Müşteri Hizmetleri Numarası

Turna’dan bilet satın almak isteyenler oldukça kolay ve ekonomik bir şekilde bunu halletmektedir. Akıllı uçuş özelliği ile gitmek istediğiniz yer aktarmalı bir şekilde daha ucuzsa onu da değerlendirebilirsiniz. Kart bilgilerinizi ya da fatura bilgilerinizi sisteme bir kez kayıt etmeniz, sonraki bilet alımlarınız için sizlere kolaylık sağlamaktadır. İptal ya da bilet değişikliği işlemlerinizi online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşunuza 2 saat kala bilet iptal ettirmeniz durumunda paranızın % 90’ını geri alabilme şansına da sahipsiniz. Tüm kredi kartlarına 6 ay taksit imkanı da sizlere sunulmaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak her konuda yardım alabileceğiniz bir kuruluş olarak da yanınızdadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Turna müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Turna Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yolculuk yapmanın hem kolay hem de hızlı yolu Turna’dan geçmektedir. 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri ile de sizin yanınızda bulunmaktadır. Bütün sorularınıza ve sorunlarınıza çözüm bulabilmek için 0 850 222 66 00 numarayı direk arayabilirsiniz. Günümüzde yaşanılan korona virüs nedeni ile bu telefon numarası geçici olarak hizmet dışı bırakılmıştır. Günümüzde bütün işlemlerinizi internet sayfasından online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Turna müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Turna Şikayet Hattı

Siz değerli yolcuların her türlü sorununda yanında olan Turna, bütün şikayetleri de internet sitesi şikayet hattı üzerinden değerlendirmektedir. Yapılan bütün şikayetler dikkate alınacak ve en kısa sürede çözümlenecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Turna müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Turna şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Turna Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Turna çağrı merkezi numarasına 0850 222 66 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Telefon : 0850 222 66 00
Faks : 0 212 603 61 78
E-posta : info@turna.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Turna iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Turna sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Turna iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Turna iletişim bilgileri, Turna telefon no, Turna irtibat tel, Turna canlı destek, Turna müşteri temsilcisi, Turna şikayet hattı, Turna müşteri hizmetleri numarası, Turna çağrı merkezi numarası, Turna iletişim numarası, Turna çağrı merkezi, Turna müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Cemile dinç 19 Temmuz 2022

Yorum Yap