Btcturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Btcturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Btcturk çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Btcturk müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Btcturk şikayet hattına erişebilirsiniz. Btcturk müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Btcturk Çağrı Merkezi Numarası

Sanal para piyasasının dünya piyasasına girmesiyle birlikte bir çok kişi sanal para alım satımı yaparak ticaret yapmaya başladı. Türk kullanıcılarda yabancı platformlarda TL’yi dolara çevirip dolar ile sanal para alım işlemlerini yapıyorlardı. Bu alandaki boşluğu fark eden Btcturk Türk Lirasıyla sanal para alım satın işlemleri için bir platform oluşturdu. 2013 Temmuz ayında faaliyete başlayan Btcturk 2016 yılı Ağustos ayında TL yatırma işlemlerine ara verdi. Mayıs 2017’de tekrardan faaliyete geçen Btcturk Bitcoin alım satım işlemlerine olanak sağladı.

Btcturk çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Btcturk Müşteri Hizmetleri Numarası

Btcturk Bitcoin alım satım işlemlerine ara verdiği zaman bir çok spekülasyon ortaya çıktı. Sitenin hacklendiği ile ilgili haberler dolaşmaya başladı. Btcturk bu iddiaları yalanlayarak ara verme sebebini bankalarla yaşanan anlaşmazlık olarak açıkladı ve şuan ki mevcut tüm üyelerin hesaplarını kapatabilecek kadar nakit paraya sahip olduğunu açıkladı. Bu doğrultuda yeniden aktif hale gelen Btcturk sanal para alım satım işlemlerinin Papara ile yapılmasını kararlaştırdı.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Btcturk müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Btcturk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sanal para son zamanlarda iyice değer kazandı ve her geçen gün değerine değer katmakta. Ard arda rekor kıran Bitcoin yakın hedefi olarak da altınla aynı seviyeye gelmeyi belirledi. Ekonomistlerin bir çoğu şuan ki paraların yerini yakın zamanda sanal paranın alacağını belirtmekte. Reel paraya göre bir çok avantaj sunan sanal para mevcut açıkları kapatıp tamamen güvenli ve daha stabil bir hale gelince bu öngörülerin gerçekleşmemesi için hiç bir sebep kalmamakta.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Btcturk müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Btcturk Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Btcturk müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Btcturk şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Btcturk Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

E posta adresi : destek@btcturk.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Btcturk çağrı merkezi numarasına destek@btcturk.com numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Nispetiye Caddesi Akmerkez E-Blok Kat: 9 34340 Beşiktaş/İstanbul

Btcturk’ün çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Fakat iletişim kurulabilmesi için mail gönder seçeneği bulunmaktadır. Bu iletişim bilgisinden mail göndererek yaşamış olduğunuz sorunları iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Btcturk hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Btcturk Mail Adresi

Btcturk Destek Sayfası

Arama Terimleri: Btcturk iletişim bilgileri, Btcturk telefon no, Btcturk irtibat tel, Btcturk canlı destek, Btcturk müşteri temsilcisi, Btcturk şikayet hattı, Btcturk müşteri hizmetleri numarası, Btcturk çağrı merkezi numarası, Btcturk iletişim numarası, Btcturk çağrı merkezi, Btcturk müşteri hizmetleri direk bağlanma

105 Yorum

 1. mesut yılmaz 7 Nisan 2018
  • Yönetici 10 Nisan 2018
 2. Emrullah 27 Temmuz 2018
  • Yönetici 29 Temmuz 2018
 3. Mehmet altay 11 Nisan 2019
 4. fatih 16 Nisan 2019
 5. Muhammed 15 Mayıs 2021
 6. Durmuş 24 Ağustos 2021
 7. mehmet davut 25 Aralık 2021
 8. Vedat 4 Nisan 2022
 9. Erkan 30 Ağustos 2022
 10. Erkan 30 Ağustos 2022
 11. Çoşkun kılıç 31 Mayıs 2023

Yorum Yap