Bim Şikayet

Bim Şikayet

Bim şikayet, Bim şikayet hattı, Bim şikayet telefonu var mı? Bim şikayetim var nasıl iletebilirim? Bim şikayet yazma gibi konular hakkında bilgi sahibi olacağınız bu makalemizi okuyabilir ve şikayetlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Bim Şikayet

Türkiye’ nin en yaygın mağazacılık zincirlerinden birisi olan BİM, uygun fiyatları ve geniş ürün yelpazesi ile her alandaki ihtiyaca ekonomik çözüm oluşturabilme fırsatı sunuyor. Türkiye genelinde 6000’ i aşkın mağazası ile faaliyet göstermekte olan BİM, tüketicilerin son derece ekonomik bir şekilde alışverişlerini gerçekleştirebilmelerine yardımcı oluyor. Bu yüzden de günümüzde oldukça yoğun şekilde tercih ediliyor. Ancak BİM mağazalarında sunulan ürünlerden, verilen hizmetlere kadar her konuda karşı karşıya kalınabilen problemlere ilişkin olarak günümüzde BİM şikayet bildirimleri farklı kanallar aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir.

BİM mağazalarında yapılan alışverişlerde karşılaşılan sorunlara yönelik olarak şikayet bildirimlerini hızlı ve kolay bir şekilde farklı kanallar üzerinden yapabilme imkanı bulunuyor. Genel mağazacılık hizmetlerinin son derece kalitesiz olması, ilgisiz personel, hijyen kurallarına uygun olmayan mağaza yapısı gibi pek çok neden ile BİM şikayet bildirimleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bununla birlikte son kullanma tarihi geçmiş ürün, mağaza personellerinin olumsuz tavırları, kalitesi düşük hizmet yaklaşımı, arızalı ürünler ve kusurlu ürünler gibi konularda da kolay ve hızlı bir şekilde yetkili birimlere, şikayet bildirimlerini iletebilme şansına sahip olunabiliyor. Bu şekilde yetkili birimler tarafından en kısa zaman dilimleri içerisinde gerekli olan geri dönüşlerin sağlanması sorunların giderilmesi ve mağduriyetlerin giderilmesi sağlanabilmektedir.

BİM şikayet bildirimleri ile ilgili olarak BİM müşteri hizmetleri tarafından sağlanan geri dönüşlerde yüksek oranda olumlu yapı bulunuyor. Yani tüketiciler açısından yüksek bir memnuniyet yüzdesinin de yapılan şikayetlere istinaden oluşturulabilmesi mümkün olmaktadır. Tüketiciler farklı şikayet başvuru kanallarını kullanarak, yaşadıkları sorunların çözümünü sağlayabilme şansına sahip olabiliyor. Kurumsal hizmet anlayışının en temel kriterlerinden birisini de şikayet geri bildirimleri oluşturmaktadır.

BİM Şikayet Hattı

Tüketiciler, BİM mağazalarında karşı karşıya kaldıkları ürün ya da hizmet sorunlarına ilişkin yetkili personellerden şikayet ve mağduriyetinin giderilmesi beklentisi içerisinde olabiliyor. İşte bu noktada hemen BİM şikayet hattı ile mağaza ya da mağaza personelini yetkili birimlere şikayet etmek isteyebiliyor. Direkt olarak şikayet hattı olarak faaliyet gösteren bir BİM telefon numarası bulunmuyor olsa da BİM müşteri hizmetleri servisi aracılığı ile tüm işlemlerde olduğu gibi istek, öneri ve şikayet bildirimi işlemlerinde de pratik şekilde çözüm oluşturulabiliyor. Bu şekilde yetkili birimlere şikayete söz konusu olan durum hakkında detaylı olarak aktarım gerçekleştirilebiliyor.

Bu sayede BİM müşteri hizmetleri servisinde görevli olan deneyimli ve uzman müşteri temsilcileri tarafından gerekli olan incelemeler gerçekleştirilerek, tüketicilere geri dönüş sağlanır. Bu şekilde tüketicilerin mağduriyetlerinin en kısa zaman dilimleri içerisinde giderilebilmesi mümkün oluyor.

BİM Şikayet Telefonu

Türkiye genelinde binlerce mağazasıyla günlük satış ve işlem hacmi son derece yüksek seviyededir. Bu durumda pek çok sorunun daha yüksek oranda görülmesine neden olabiliyor. Bu tip sorunlarda kurumsal hizmet anlayışına ilişkin olarak şikayet hattı destek çözümleri sağlanmaktadır. Bu kapsamda da BİM şikayet telefonu numarası üzerinden tüm ürün veya hizmet sorunları için profesyonel destek alabilmek mümkün oluyor. BİM müşteri hizmetleri telefon numarası olarak da belirtilen “0850” sistemli numara üzerinden şikayet bildirimlerini de yapabilmek mümkündür.

Direkt olarak BİM müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirilebilecek 0850 254 44 44 telefon numarası üzerinden şikayet bildirimleri gerçekleştirilebiliyor. Yaşanan soruna ilişkin araştırma ve incelemeler en hızlı şekilde tamamlanarak, tüketiciye tekrar geri dönüş sağlanmaktadır. Bu şekilde çok daha kısa zaman dilimleri içerisinde mağduriyetin giderilmesi ile yeniden maksimum seviyede müşteri memnuniyetinin oluşturulabilmesi sağlanmış olur. Bunun dışında “iletişim@bim.com.tr” mail adresi ile “0216 311 79 78” faks numarası da yine şikayet bildirimlerinde kullanılabiliyor.

Arama Terimleri: bim şikayet, bim şikayet var, bim şikayet hattı, bim şikayet telefonu, bim şikayetim var

4 Yorum

  1. H. Deniz Sagun 20 Ocak 2021
  2. H. Deniz Sagun 20 Ocak 2021
  3. Hülya Küçüksağlam 4 Temmuz 2022
  4. Hakan Can 27 Ekim 2023

Yorum Yap