Biletix Müşteri Hizmetleri Numarası

Biletix Müşteri Hizmetleri Numarası

Biletix müşteri hizmetleri numarası 0850 755 5555 üzerinden iletişime geçerek Biletix şikayet süreciniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Biletix müşteri hizmetlerine direk bağlanma ile işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilir ve Biletix çağrı merkezine erişim sağlayabilirsiniz.

Biletix Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin ve Amerika’nın satım alımıyla beraber en büyük bilet alım ve satım platformlarından birisi olan Biletix dev organizasyonlar başta olmak üzere sinema, tiyatro, konser ve benzeri alanlarda hizmet vermektedir. Birçok yapım ve organizasyon şirketiyle anlaşmalar yapan firmada bilet fiyatları normalde daha avantajlı oluyor. Birçok ünlü isme organizatörlük de yapan firma hakkında bilgi almak isteyenler genelde internet üzerinden araştırma yapmaktadır. Bu yazıda firma hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Dünyanın en büyük bilet alım satım platformları arasında yer alan bu firma 2000 yılının Mayıs ayında Koç Holding ve TAG Enterprises iş birliğinde İran asıllı Kanada vatandaşı Ali Abhary ile Dave Dorner tarafından kuruldu. İlk biletlerini 2000 yılında İstanbul Müzik Festivali için satan firma 2006 yılında Amerika kökenli firma Ticketmaster firmasına satıldı.

Haftanın her günü müşteri hizmetleri ile hizmet veren başarılı firma gün içinde 10.00 ile 17.00 aralığında hizmet vermektedir. Çağrı merkez numarası +90 (850) 755 5555 olup aynı zamanda sitede yer alan formu doldurduktan sonra çağrı merkezi de müşteri ile iletişime geçmektedir.

Biletix çağrı merkezi numarası 0850 755 5555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biletix Telefon Numarası

Ülkemizde ve ülkemiz dışında bazı ülkelerde düzenlenmekte olan organizasyonlarda bilet satma görevi üstlenen firma her geçen gün milyonlarca müşteri kapasitesine ulaşmaktadır. Bundan dolayı sitede bilet alma gibi durumlarda bazı sorunlar yaşanabilmektedir. Müşterilerine kesintisiz hizmet sunan ve böylece onların daha güvenilir şekilde bilet almalarına yardımcı olan firma kaliteli bilet alım ve satım hizmeti ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Firma müşterilerinin yaşamış olduğu çeşitli sorunları firma telefon numarası olan +90 (850) 755 5555 üzerinden çözüm sağlamakta bununla beraber üstün hizmet kalitesi ile de dikkat çekmektedir. Yaşanan sorunları müşteri hizmet çalışanları ile hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Biletix telefon numarası 0850 755 5555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biletix Müşteri Hizmetleri Numarası

Bilet alma ve satma platformu olan bu firma Türkiye’de ve dünyada birçok organizasyonun yürümesinde aktif rol alıyor. Bundan dolayı çokça kişi tarafından adı bilinen firmalardan birisidir. Sinema, konser, spor, eğlence, tiyatro, çocuk oyunları gibi daha birçok organizasyonda aktif olan bilet alma firması özellikle müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına çağrı merkez numarası üzerinden de hizmet vermektedir.

Dünyanın en büyük bilet alma platformu olan Ticketmaster tarafından satın alınan firma ülkemizde birçok ünlü sanatçıya ve film yıldızına hizmet vermektedir. Her alanda dikkat çeken firmalardan birisi olan bu firmada özellikle haftanın her günü müşterilerin soru ve şikayetlerini alan müşteri hizmetleri de aktif bir şekilde çalışmaktadır.

Yaşadığınız herhangi bir sorun da +90 (850) 755 5555 numarası üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmektedir. Sorun, soru ve görüşleri almak için hazırlanan bu cep telefonu gün içinde 10.00 ve 17.00 aralığında gün içinde hizmet vermektedir.

Biletix müşteri hizmetleri numarası 0850 755 5555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biletix Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın müşteri hizmetlerinin yanı sıra direkt bağlanma gibi bir seçeneği yok bunun yerine sitesinde yer alan formu doldurup şikayet belirtildikten sonra müşteriyi araması sağlanmaktadır. Üstün hizmet kalitesi ile dikkat çeken firma özellikle yaşanan bilet alma sorunlarında daha hızlı iletişime geçmektedir. Bunun dışında diğer sorunlarda biraz beklemek zorunda bırakılabiliyor.

Öncelikli sorunlar olan bilet alma sorunları arasında bilet alırken yanlış bilet alma yanlış kişi sayısı ve fazla yapılan harcamalar daha hızlı bir şekilde dikkate alınıp çözüme kavuşmaktadır. Birçok ünlü isme ve organizasyona çalışan firma bazı zamanlarda müşterilerini bekletebilmektedir. Bundan dolayı gün içinde erken saatlerde aramakta fayda bulunuyor.

Biletix müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 755 5555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biletix Şikayet 

Dünyanın en büyük bilet alma platformlarından olan firmada hem ünlü hem de büyük organizasyonlarının biletlerini bulmak mümkün. Ülkemizin birçok noktasına kesintisiz hizmet sunan firmanın aynı zamanda şikayet hattı da bulunmaktadır. +90 (850) 755 5555 üzerinden iletişime geçtikten sonra şikayet hattını seçip bu kısımda müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek şikayet taleplerini iletmek mümkündür.

Firma internet sitesinde aynı zamanda forum seçeneği de bulunmaktadır. Bu forumda şikayet talebi yazan yere şikayet girildikten sonra firma müşteri hizmetleri müşteri ile iletişime geçer. Bu şekilde şikayet ve talepler alındıktan sonra sorunlar daha hızlı çözülmektedir. Firma birden fazla çağrı merkezi çalışanıyla haftanın her günü kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Biletix şikayet 0850 755 5555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biletix Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet 

0850 755 5555

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Biletix çağrı merkezi numarasına 0850 755 5555 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Biletix Bilet Dağıtım Basım ve Ticaret. A.Ş.
Adres : Ayazağa Mah. Azerbaycan Cad. Blok:1B, No:3B İç kapı:2, 34396 Sarıyer, İstanbul, TÜRKİYE
Telefon : 0850 755 5555

Yorum Yap