Hyundai Assan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hyundai Assan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hyundai Assan Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Hyundai Assan müşteri hizmetleri direk bağlanma, Hyundai Assan müşteri temsilcisi direk bağlanma, Hyundai Assan müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hyundai Assan Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünyanın en büyük otomotiv üreticisi Hyundai, geniş otomobil yelpazesi ile en önemli otomotiv üreticilerinden birisi konumunda bulunuyor. Her sınıftaki otomobil modelleri yüksek kalite ve dinamik performans stabilizasyonu nedeni ile tüketici tarafından son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor. Türkiye’ de de yoğun olarak tercih edilen uluslararası otomotiv markalarından birisi olan Hyundai markası, Türkiye’ de ilk kez 1990 yılında hizmet vermeye başladı. Bununla birlikte 1995 yılında İzmit’te kurmuş olduğu ve 1997 yılında aktif üretime başladığı otomobil fabrikası ile Türkiye’ de üretimde gerçekleştirmeye başlamıştır.

Türkiye’ de Hyundai otomobil teknolojisinin üretim ve satışlarını gerçekleştirmekte olan Hyundai Assan markası, Türkiye’ de üretim gerçekleştiren en büyük markalardan birisi konumunda bulunuyor. Bununla birlikte Hyundai Assan müşteri hizmetleri ile tüketicilerin her konuda müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirebilmesi mümkündür.

1990 yılından bu yana Türkiye’ de faaliyet gösteren Hyundai Assan şirketinin 70% oranlık kısmı Hyundai Motor Company şirketine aitken, geriye kalan 30% kısmı ise Kibar Holding bünyesinde bulunmaktadır. Bu şekilde uluslararası otomotiv markası Hyundai’ nin, Türkiye’ deki faaliyetleri Hyundai Assan markası adı altında Kibar Holding ortaklığında sağlanmaktadır. Pek çok Hyundai otomobil modelinin üretim merkezlerinden birisi olan Türkiye’ deki Hyundai Assan fabrikası aynı zamanda da uluslararası pazardaki 40’ ı aşkın ülkeye de ihracat gerçekleştirmektedir. Bu yönüyle de günümüz Türkiye’sindeki ihracat değerlerinin önemli bir dilimini oluşturmaktadır.

Her geçen gün büyüyen üretim kapasitesi ile özellikle Avrupa kıtası genelindeki en önemli Hyundai üretim merkezlerinden birisi konumunda bulunmaktadır. Türkiye’ de dinamik bir üretim yapısına sahip olan Hyundai Assan markasının ürün ve hizmetlerine ilişkin olarak Hyundai Assan müşteri hizmetleri departmanı tarafından hizmet verilmektedir.

Hyundai Assan Şikayet

Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden birisi olan Hyundai şirketinin, Türkiye’ de Kibar Holding ortaklığında hizmet vermekte olan Hyundai Assan isimli şirketinin ürün ve hizmetlerine ilişkin olarak her türlü mağduriyet halinde son derece pratik bir şekilde Hyundai Assan çağrı merkezi aracılığı ile teknik destek alabilme imkanı bulunuyor. Özellikle de tüm tüketicilere servis desteği ve aynı zamanda da bilgi taleplerine yanıt verme konusunda dinamik bir yapıya sahip olan Hyundai Assan şikayet işlemleri noktasında da hızlı ve güvenilir bir hizmet yapısına sahiptir.

Hyundai Assan Telefon Numarası

Türkiye’ de devasa bir otomobil üretim merkezine sahip olan Hyundai Assan şirketinin ürün ve hizmetlerine ilişkin olarak müşteri hizmetleri servisi ile teknik destek sağlanmaktadır. Türkiye’ nin her yerinden Hyundai Assan müşterisi olan ya da olmayan tüm tüketiciler tarafından kolay bir şekilde Hyundai Assan müşteri hizmetlerine başvuru gerçekleştirilebilmektedir. Hyundai Assan telefon numarası güncel bilgisi üzerinden kolay bir şekilde Hyundai Assan müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirilebiliyor. Hyundai Assan Türkiye’ de direkt olarak “0850” ya da “444” sistemli bir müşteri hizmetleri bulunmamaktadır. Ancak Hyundai Assan’ ın İstanbul’ da bulunan merkezindeki müşteri ilişkileri departmanı tarafından çağrı merkezi desteği sağlanmaktadır.

Güncel Hyundai Assan telefon numarası olan 0216 571 63 01 numarası üzerinden son derece pratik ve kolay bir şekilde teknik destek hizmetlerinin alınabilmesi mümkündür. Bu telefon numarası üzerinden sesli yanıt sistemini kullanarak, yapılacak tuşlamalar sonucunda ilgili birimlere yönlendirme yapılabilmektedir. Bununla birlikte tüketiciler “info@hyundai.com.tr” e-posta adresi üzerinden de /24 yapacakları e-posta kanalı başvuruları ile çok kısa zaman dilimleri içerisinde ilgili birimlerden yanıt alabilmektedir. Bu şekilde işlemlerini son derece kısa zaman dilimleri içerisinde tamamlayabilme şansına sahip olabiliyor.

Hyundai Assan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0216 571 63 01

Arama Terimleri: hyundai assan iletişim bilgileri, hyundai assan telefon no, hyundai assan irtibat tel, hyundai assan müşteri temsilcisi, hyundai assan şikayet hattı, hyundai assan müşteri hizmetleri

Yorum Yap