Nef İnşaat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nef İnşaat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nef İnşaat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Nef İnşaat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Nef İnşaat şikayet hattına erişebilirsiniz. Nef İnşaat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Nef İnşaat Çağrı Merkezi Numarası

Nef İnşaat, 2010 yılından beri pek çok önemli projeye imza atmış bir gayrimenkul markasıdır. Özellikle kişiler için yeni yaşam alanları oluşturmak adına pek çok projeyi gerçekleştirmektedir. Türkiye’de İstanbul gibi pek çok büyük şehirde yaşam alanlarından, alışveriş merkezlerine birçok yapı oluşumuna yol açmaktadır. Gerek saha çalışanı gerekse mimari ve mühendislik bakımından alanında uzman kişiler ile pek çok projeyi gerçekleştirmektedirler. Bu firma projelerini gerçekleştirmeden önce, belli başlı araştırmalar yaparak kişilerin ihtiyaçlarını belirlemektedir. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda uygun arazi ve bu araziye uygun bir proje ile yapıları oluşturmaktadır.

Nef İnşaat çağrı merkezi numarası 444 96 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nef İnşaat Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu marka, gerek uzman çalışanlar gerek kaliteli yapı ve hizmet ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. İnşaat sektöründe adından sıklıkla söz ettiren firma, müşteri ilişkileri bakımından da güçlü isimlerden birisidir. Buna bağlı olarak da gerek proje hakkında bilgi alma gerekse satın alınacak ya da satılacak bir gayrimenkul için pek çok kişi firma ile iletişime geçmek istemektedir. Bu firmanın çağrı merkezi, haftanın 7 günü 10.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Böylece kişiler bu saatler aralığında 444 9 633 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçerek istedikleri tüm bilgiler firma yetkilileri tarafından verilebilmektedir.

Nef İnşaat müşteri hizmetleri numarası 444 96 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nef İnşaat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Pek çok kişi, farklı konularda bilgi almak ya da şikayetlerini iletmek için firma ile iletişime geçmek istemektedir. Buna bağlı olarak da herhangi bir yetkili ile doğrudan iletişime geçmek istemektedir. Fakat bu şirketin direkt olarak bağlanma için herhangi bir iletişim numarası bulunmamaktadır. Kişiler iletişime bu ünlü firmanın internet sitesi üzerinde yer alan müşteri hizmetleri numarasından geçmektedirler.

Nef İnşaat müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 96 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nef İnşaat Şikayet Hattı

Kişiler hemen hemen her şey gibi inşaat firmasına da şikayetlerini kolay ve hızlı bir şekilde iletebilmektedirler. Fakat bu firmanın herhangi bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Buna bağlı olarak diğer tüm bilgilere müşteri hizmetlerinden kolay bir şekide erişebildikleri gibi şikayetlerini de müşteri hizmetleri numarasından iletişiem geçtikleri bir yetkiliye hızlı ve kolay bir şekilde iletebilmektedirler.

Nef İnşaat şikayet hattı 444 96 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Nef İnşaat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Nef İnşaat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Nef İnşaat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 96 33

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Nef İnşaat çağrı merkezi numarasına 444 96 33 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Nef İnşaat
Adres : Esentepe Mh. Ali Kaya Sk. No:3, Apa Nef Plaza Levent, 34394 Şişli/İstanbul
E-Posta : info@nef.com.tr
Telefon : 444 96 33

Arama Terimleri: Nef İnşaat iletişim bilgileri, Nef İnşaat telefon no, Nef İnşaat irtibat tel, Nef İnşaat canlı destek, Nef İnşaat müşteri temsilcisi, Nef İnşaat şikayet hattı, Nef İnşaat müşteri hizmetleri numarası, Nef İnşaat çağrı merkezi numarası, Nef İnşaat iletişim numarası, Nef İnşaat çağrı merkezi, Nef İnşaat müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap