Axen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Axen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Axen çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Axen müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Axen şikayet hattına erişebilirsiniz. Axen müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Axen Çağrı Merkezi Numarası

Son zamanlarda insanlar televizyon uydu alıcısı telefon tablet ya da buna benzer küçük ev aletleri için bütün ürünleri internetten ya da belirlenmiş marketlerden almaktadır. Bu firma Türkiye’nin en büyük üçüncü elektronik üreticisi olarak bilinmektedir. Yüksek teknolojiye sahip olan üretim tesisleri ile ülkedeki pek çok insanın iş istihdamı içinde oldukça etkilidir. Müşterilerin hiçbir şekilde sıkıntı yaşamamaları için uğraşırlar.

Memnuniyet onlar için en önemli şeydir ve tüketici beklentilerine göre hareket ettiklerini savunurlar. Firmadan alınan ürünlerin ya da Sipariş verilen şeylerin sıkıntılı olma durumlarında ya da herhangi bir öneri ihtiyacı duyulduğunda insanların en çok merak ettiği şeylerden bir tanesi de çağrı merkezi numarası olmaktadır. 0850 886 8080 numarası üzerinden kişiler bekleme yaşamadan hızlı bir şekilde firma çalışanları ile iletişime geçip Axen model ve markalı ürünler için şikayetlerinden ya da sıkıntılarından bahsedebilirler.

Axen çağrı merkezi numarası 0850 886 80 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Axen Telefon Numarası

İnsanlar alışveriş yaptıklarında ufak tefek bir sıkıntıyla karşılaştıklarında karşılarında onları ciddiye alacak ve onlarla konuşup sorunu çözebilecek kişilere ihtiyaç duyarlar. Bu gibi durumlarda da telefon numarası çok büyük önem taşımaktadır. Firmanın kendi telefon numarası bulunmaktadır aynı zamanda mail adresi de vardır.

Ancak firmanın sitesine girip sağ üst köşedeki kırmızı yerden yetkili servislerimize tıkladığınız zaman kendi elinizde bulunan yetkili servislerin numarasına da ulaşabilir böylelikle bizzat firmanın ana hattını aramadan küçük işletmelere daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ancak direkt olarak firmaya ulaşmak isterseniz de numara şu şekildedir 0850 886 8080. Dilerseniz bizzat numarayı arayarak dilerseniz form doldurarak dilerseniz de mail atarak sorunu çözmek için takip başlatabilirsiniz.

Axen telefon numarası 0850 886 80 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Axen Müşteri Hizmetleri Numarası

Teknolojik aletlerin satın alınmasında en önemli etken de ürünlerin olabildiğince sağlam olması ve güvenli olmasıdır. Bu firma müşterilerini iki yıl boyunca garanti sunduğundan dolayı son zamanlarda adından çokça şekilde hissettirmeyi başarmıştır.

Firmada televizyonlardan süpürgeye, kumandadan küçük ev aletlerine kadar her şey mevcuttur. Ancak kimi zaman kurulumlarla kimi zaman müşteriyle kimi zamanda firma ile ilgili sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir ve buna benzer durumlarda firmanın pek çok farklı sosyal medya üzerinden ulaşıma geçebilir ya da dilerseniz hızlı bir şekilde 0850 886 8080 numarasını arayarak sıkıntılarınızı giderebilirsiniz.

Firmayı aramaktansa direkt olarak yetkili servisleri aramak isterseniz de tek yapmanız gereken firmanın sitesine girdiğinizde sağ üst köşedeki kırmızı yetkili servis butonuna tıklamanızdır. Burada altta açılacak site üzerinden il ve ilçe seçerek teknik servislerinin nerede olduğunun ve numaralarının bilgisini kolaylıkla alabilirsiniz. Her il ve ilçe için farklı bir teknik servis hizmet etmektedir. Direkt firmayı aramak yerine bu numaraları da arayabilirsiniz. Böylelikle işleriniz çok kolay bir şekilde hallolabilecektir.

Axen müşteri hizmetleri numarası 0850 886 80 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Axen Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Herhangi bir sorun sırasında insanları beklemekten daha çok geren hiçbir şey yoktur. Müşteriler herhangi bir sorunu, sıkıntıyı ya da şikayeti istediği zaman firmayı aradığında direkt olarak bağlanmak ister. Ancak her firmanın direkt bağlanmak için uyguladığı farklı bir durum söz konusudur.

Yoğunluktan dolayı her ne kadar az da olsa beklemek zorunda kalsanız bile günün erken saatleri arayarak ulaşımımızı kolaylaştırabilir dilerseniz site üzerinden sağ altta bulunan butona tıklayarak formu doldurup firmanın size geri dönmesini bekleyebilirsiniz. Firmanın müşterilere sunduğu en büyük avantajlardan birisi de çok fazla telesekreter olduğundan dolayı telefonla aradığınızda saatlerce ya da uzun süren dakikalarca beklemek zorunda kalmayacaksınızdır.

Axen müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 886 80 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Axen Şikayet Hattı

Teknolojik aletler şeytan işidir. Bir anda kendiliğinden bozulabilir. Sistemsel bir güncelleme dolayısıyla çökebilir. En ufak dokunuşta bir yerleri kırılabilir. Firmadan kaynaklı ya da kurulumdan kaynaklı hatalar olabileceği gibi müşteri kaynaklı sorunlar da elbet ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda iki yıl boyunca garanti sunan firmanın şikayet hattı müşteriler tarafından sık sık merak edilen hat olarak karşımıza çıkmaktadır.

Siz de isterseniz teknik destek formu, arıza formu, ya da online bir şekilde servis kaydı yapabilir yardım ve desteği böylelikle alabilirsiniz. Bunun yanı sıra siparişin şikayeti için çağrı merkezi ile aynı numarayı arayarak telefonu açan telesekreterden sizi şikayet hattına yönlendirmesini isteyebilirsiniz çünkü firmanın bu gibi konular için sunduğu tek bir numara mevcuttur.

Axen şikayet hattı 0850 886 80 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Axen müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Axen şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Axen Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 886 80 80

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Axen çağrı merkezi numarasına 0850 886 80 80 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : SUNNY ELEKTRONİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Adres : Zafer Mh. 177.Sok. No:2 Esenyurt / İstanbul
Telefon : 0850 886 80 80

Arama Terimleri: Axen iletişim bilgileri, Axen telefon no, Axen irtibat tel, Axen canlı destek, Axen müşteri temsilcisi

Yorum Yap