AvivaSA Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
AvivaSA Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

AvivaSA Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 2007 yılında Sabancı Holding tarafından kurulmuştur. Günümüzün en gözde ve en çok tercih edilen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi AvivaSA’dır. 860 bini aşkın kullanıcısıyla bireysel emeklilik fonunda ülkenin birinci şirketidir. 2016 yılında TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri”nde “En Büyük Portföy Değerli Emeklilik Fonu Kurucusu ödülünü almaya hak kazanmıştır.

AvivaSA; ferdi kaza sigortası, hayat sigortası ve bireysel emeklilik alanlarında faaliyet göstermektedir. Gelecek kaygısı ve ne zaman geleceği belli olmayan talihsizliklerden müşterilerine en kolay çözümü sunmayı amaçlamaktadır. AvivaSA’nın 1600’ü aşkın çalışanı bulunmaktadır.

AvivaSA’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine 7 gün 24 saat boyunca her yerden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak yaptırmış olduğunuz hayat sigortası ve ferdi kaza sigortası hakkında bilgi ve teklif alabilir, bireysel emeklilik hakkında tüm sorularınızı sorabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 11 11

Arama Terimleri: avivasa emeklilik ve hayat iletişim bilgileri, avivasa emeklilik ve hayat telefon no, avivasa emeklilik ve hayat irtibat tel, avivasa emeklilik ve hayat canlı destek, avivasa emeklilik ve hayat müşteri temsilcisi, avivasa emeklilik ve hayat şikayet hattı

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla