avivasa-cagri-merkezi-numarasi

AvivaSA Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AvivaSA Emeklilik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde AvivaSA Emeklilik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 2007 yılında Sabancı Holding tarafından kurulmuştur. Günümüzün en gözde ve en çok tercih edilen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi AvivaSA’dır. 860 bini aşkın kullanıcısıyla bireysel emeklilik fonunda ülkenin birinci şirketidir. 2016 yılında TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri”nde “En Büyük Portföy Değerli Emeklilik Fonu Kurucusu ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Her geçen gün büyümesine devam eden şirket müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışma hizmet ve standartlarını arttırmaktadır. Sektöründe yüzde yirmiye yakın pazar payı ve 900 bine yakın katılımcısı ile oldukça önemli bir yer edinen şirket büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetine de önem vermektedir.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat Çağrı Merkezi Numarası

AvivaSA; ferdi kaza sigortası, hayat sigortası ve bireysel emeklilik alanlarında faaliyet göstermektedir. Gelecek kaygısı ve ne zaman geleceği belli olmayan talihsizliklerden müşterilerine en kolay çözümü sunmayı amaçlamaktadır. AvivaSA’nın 1600’ü aşkın çalışanı bulunmaktadır.

AvivaSA’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine 7 gün 24 saat boyunca her yerden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak yaptırmış olduğunuz hayat sigortası ve ferdi kaza sigortası hakkında bilgi ve teklif alabilir, bireysel emeklilik hakkında tüm sorularınızı sorabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 11 11

Kişilere ve kurumlara özel çözümler sunarak finans durumunuza göre çalışmalar yapan şirket haliyle oldukça talep görmektedir. Hayat sigortacılığı ürünleriyle de oldukça tanınan bir şirkettir. Bu yönleri ile bireyleri ve ailelerini yaşamın getirebileceği beklenmedik risklere karşı güvence altına alan şirket her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Arama Terimleri: avivasa emeklilik ve hayat iletişim bilgileri, avivasa emeklilik ve hayat telefon no, avivasa emeklilik ve hayat irtibat tel, avivasa emeklilik ve hayat canlı destek, avivasa emeklilik ve hayat müşteri temsilcisi, avivasa emeklilik ve hayat şikayet hattı, AvivaSA Emeklilik çağrı merkezi numarası, AvivaSA Emeklilik müşteri hizmetleri numarası

4 Yorum

  1. hüseyin binay 16 Ocak 2018
  2. Selçuk çalışır 10 Mayıs 2018
  3. Handan alparslan 7 Ağustos 2018
  4. kıyas köse 27 Ağustos 2018

Yorum Yap