daikin-cagri-merkezi-numarasi

Daikin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Daikin çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Daikin müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Daikin şikayet hattına erişebilirsiniz. Daikin müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Daikin, 1924 yılında Japonya merkezli kurulmuş bir elektronik şirketidir. Türkiye’de 2011 yılından bu yana bilinmektedir. Daikin’in genel olarak üretip geliştirdiği ürünler şu şekildedir; Klima, Kimyasallar, Ulaşım ve Soğutma Sistemleri, Yarı iletkenler, Hidrolik, ekipman, Hibrid, Hidrolik, Elektronik, Savunma, Satış sonrası servis, Yağ soğutma üniteleri, Plastik endüstrisi için temel çekme üniteleri.

Daikin ürettiği klima sistemleri sayesinde oldukça bilinen ve gözde markalar arasında yerini almıştır. Köklü bir şirket olması, kaliteli ürünler üretmesi ve müşteri memnuniyetiyle oldukça sevilmiştir. Verdiği satış sonrası destek ile kurumsal olarak sevilen bir şirkettir. Sloganı; “Dünyanın klima uzmanı”

Daikin Çağrı Merkezi Numarası

Klima sektöründe faaliyete geçtiği günden bu yana ısıtma, soğutma, iklimlendirme ve merkezi sistemler alanında en son teknoloji ve en üstün nitelikli ürünler sunan Daikin, pek çok icat ve yenilikle dolu bir geçmişe sahip olduğu gibi, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve hayallerini tatmin edecek bir geleceği de her zaman hedeflemektedir.  Firmamız sadece doğru hava uzmanı olmakla kalmayıp, müşterilerimizin ihtiyacı olan her yer ve zamanda 444 99 90 numaralı çağrı merkezlerimiz aracılığıyla doğru iletişim uzmanı olmaya da çalışmaktadır.  Bu numarayı kullanarak her türlü servis, bakım, ürün taleplerinizle tarafımıza ulaşabilir, en doğru en uygun teknik desteğe kavuşabilirsiniz. Daikin çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Daikin Müşteri Hizmetleri Numarası

Klima, kombi, hava temizleyici ve mühendislik çözümleri başlıkları altında toplanmış olan ürün gamımızı internet sitemiz üzerinden ulaşarak inceleyebileceğiniz ve online alışveriş yapabileceğiniz gibi,   bayilerimize, satış noktalarımıza bizzat gelerek de alışveriş yapma ihtimaliniz söz konusudur. Ne  şekilde olursa olsun, yapılan alışverişlerde Daikin siz değerli müşterilerinin devamlı yanında olmuştur. 444 99 90 telefon numaramızı arayarak müşteri temsilcimizle görüşme yapabilirsiniz. Yapılan görüşmeleriniz kayıt altında tutulacaktır. 6998 sayılı kişisel verilerin korunması hakkındaki yasaya uygun olarak , kişisel bilgileriniz güvence altında olacaktır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Daikin müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Daikin Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Daikin internet sitesini kullandığınızda, eğer bir desteğe ihtiyaç duyarsanız, ürünlerimiz hakkında destek veren “online yardım” tuşuna basarsanız, whatsapp üzerinden müşteri temsilcimizle görüşme sohbeti başlatabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isterseniz 444 99 90 numaralı telefon hattımızı aradıktan sonra ‘1’ tuşlarsanız  klima , ‘2’ tuşlarsanız kombi, ‘3’ tuşlarsanız endüstriyel soğutma, ‘4’ tuşlarsanız merkezi ısıtma ve kazanlar, ‘5’ tuşlarsanız VRV sistemleri, ‘6’ tuşlarsanız ısı pompası, ‘7’ tuşlarsanız chiller, fan coil ürünleri hakkında görüşebilirsiniz. İlgili ürünün menülerindeki sesli uyarıları takip ederek müşteri temsilcimize kadar ulaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Daikin müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Daikin Şikayet Hattı

Daikin iletişim merkezi siz değerli müşterilerinin aldığı ürünlerinde yaşamış olduğu her türlü problemde yanınızda olacaktır. Yukarıdaki telefon numarasını arayabileceğiniz gibi, aynı zamanda  https://www.daikin.com.tr adresine giriş yaparak istediğiniz servis ya da mağazamıza ait iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim sekmesini kullanarak , kişisel bilgilerinizi girdikten sonra dilediğiniz mesajı bize yazabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Daikin müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Daikin şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Gülsuyu Mah. Fevzi Çakmak Cad. Burçak Sok. No:20/A 34848
Telefon: 0216 453 27 00 (Pbx)
Faks: 0216 671 06 00

Daikin’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Daikin ürününüz hakkında detaylı bilgi alabilir, bölge müdürlüklerinin iletişim numaralarına ulaşabilir, teknik servis hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Daikin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 99 90

Arama Terimleri: daikin iletişim bilgileri, daikin telefon no, daikin irtibat tel, daikin canlı destek, daikin müşteri temsilcisi, daikin şikayet hattı, daikin müşteri hizmetleri numarası, daikin çağrı merkezi numarası, daikin iletişim numarası, daikin çağrı merkezi, daikin müşteri hizmetleri direk bağlanma

7 Yorum

  1. GULER SERİNGOLGE 5 Temmuz 2017
  2. serdar dogan 27 Şubat 2018
    • Yönetici 27 Şubat 2018
      • Abdulhamid İbiş 28 Kasım 2019
  3. Ali 26 Şubat 2023
  4. Salih 6 Nisan 2023
  5. Emrah Aydın 4 Aralık 2023

Yorum Yap