Daikin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Daikin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Daikin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Daikin, 1924 yılında Japonya merkezli kurulmuş bir elektronik şirketidir. Türkiye’de 2011 yılından bu yana bilinmektedir. Daikin’in genel olarak üretip geliştirdiği ürünler şu şekildedir; Klima, Kimyasallar, Ulaşım ve Soğutma Sistemleri, Yarı iletkenler, Hidrolik, ekipman, Hibrid, Hidrolik, Elektronik, Savunma, Satış sonrası servis, Yağ soğutma üniteleri, Plastik endüstrisi için temel çekme üniteleri.

Daikin ürettiği klima sistemleri sayesinde oldukça bilinen ve gözde markalar arasında yerini almıştır. Köklü bir şirket olması, kaliteli ürünler üretmesi ve müşteri memnuniyetiyle oldukça sevilmiştir. Verdiği satış sonrası destek ile kurumsal olarak sevilen bir şirkettir. Sloganı; “Dünyanın klima uzmanı”

Daikin’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Daikin ürününüz hakkında detaylı bilgi alabilir, bölge müdürlüklerinin iletişim numaralarına ulaşabilir, teknik servis hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Daikin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 99 90

Arama Terimleri: daikin iletişim bilgileri, daikin telefon no, daikin irtibat tel, daikin canlı destek, daikin müşteri temsilcisi, daikin şikayet hattı

Cevapla