Asat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Asat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Asat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Asat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Asat şikayet hattına erişebilirsiniz. Asat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Asat Çağrı Merkezi Numarası

1928 yılında kurulmuş olan Asat, Antalya Su ve Atıksu İdaresi’nin kısaltmasıdır. Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir. Kurumun başlıca görevleri arasında içme, kullanma veya endüstriyel su ihtiyaçlarını karşılama amaçları ile yer üstü ve yer altı kaynaklardan temin edilmesi ve ihtiyaç sahiplerine ulaşmasına kadar geçen süreçlerdeki tüm faaliyetlerin yerine getirilmesi vardır. Kurum tüm bu süreçleri yönetmek için proje yapmakta veya yaptırmaktadır. Antalya’nın tüm su ihtiyacını karşılamak ve atık suları değerlendirmek için İSKİ ile doğrudan bağlantılı bir şekilde çalışmaktadır. Kurum hakkında bilgi edinmek, sağladığı hizmetlerle ilgili sorularınızı yöneltmek veya destek talep etmek için 0242 310 12 00 numaralı çağrı merkezini arayabilir ya da info@asat.gov.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Asat çağrı merkezi numarası 185 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Asat Müşteri Hizmetleri Numarası

Su ihtiyaçlarının sağlanmasının yanı sıra kullanılmış suların veya yağış sularının toplanarak yerleşim yerlerinden uzak bir şekilde yeniden kullanılabilir bir hale getirilmesi yönündeki çalışmaları yürütmek de kurum tarafından verilen hizmetlerdendir. İleri de su kıtlığı yaşanmaması adına atık suları değerlendirmek oldukça önemlidir ve bu suların toplanması ve boşaltma yerine ulaşması sürecindeki faaliyetler kurum tarafından en iyi koşullarda yürütülmektedir. Kuruma 0242 310 12 00 numaralı çağrı merkezi hattından veya info@asat.gov.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Asat müşteri hizmetleri numarası 185 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Asat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kurum tarafından sağlanan tüm su ve atıksu hizmetleri hakkında bilgi almak için 0242 310 12 00 numaralı çağrı merkezini arayarak direkt müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve görüşmek istediğiniz konu ile ilgili iletişim sağlayabilirsiniz.

Asat müşteri hizmetlerine direk bağlanma 185 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Asat Şikayet Hattı

Kurum tarafından verilen her türlü su veya atıksu hizmetleri ile ilgili herhangi bir şikayetinizin olması durumunda şikayetlerinizi veya görüşlerinizi kurumun müşteri temsilcilerine iletmelisiniz. Müşteri temsilcileri sizlerden gelen şikayetleri kuruma ileterek şikayetleriniz için en iyi çözümün bulunmasını sağlayacaktır. Ardından şikayetiniz ile ilgili çözümler müşteri temsilcileri aracılığı ile sizlere olabildiğince kısa sürede bildirilecektir. Kuruma iletmek istediğiniz herhangi bir şikayet ya da görüşleriniz varsa 0242 310 12 00 numaralı telefon veya info@asat.gov.tr e-posta adresi üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Asat şikayet hattı 185 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Asat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Asat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Asat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

185

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Asat çağrı merkezi numarasına 185 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Fabrikalar Mah. Dumlupınar Bulvarı No:5 Antalya

Çağrı Merkezi Telefon Numarası : 0 242 310 12 00

Faks İrtibat Hattı : 0 242 310 12 01

Whatsapp İhbar Hattı : 0530 676 67 67

Arama Terimleri: Asat iletişim bilgileri, Asat telefon no, Asat irtibat tel, Asat canlı destek, Asat müşteri temsilcisi, Asat şikayet hattı, Asat müşteri hizmetleri numarası, Asat çağrı merkezi numarası, Asat iletişim numarası, Asat çağrı merkezi, Asat müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Hulya Akkaya 5 Nisan 2023

Yorum Yap