Piazza AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Piazza AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Piazza AVM çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Piazza AVM müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Rönesans Holding’in Samsun şehrine kazandırmış olduğu Karadeniz’in en büyük alışveriş merkezi olarak bulunan Piazza AVM günümüzde de popülerliğini korumaya devam etmektedir. Kuruluşundan itibaren Samsun halkının kucak açmaya devam eden alışveriş merkezinde ulusal ve uluslararası 160 marka yer almaktadır.

Başlıklar

Piazza AVM Çağrı Merkezi Numarası

Orta Karadeniz’in en önemli şehri olarak bulunan Samsun’un sahil yolu üzerinde, Canik ilçesi eski otogar mevkiinde yer alan ve mimarisi ile kendinden söz ettiren Piazza AVM’nin halka açıldığı günden bu yana en hareketli alışveriş merkezidir.

Temeli 16 ay önce atılan alışveriş merkezi yatırımcıların ve perakendecilerin inancı sayesinde kısa sürede inşaatı tamamlanmış ve kapılarını halka açmıştır. Samsun Piazza alışveriş merkezi en gözde ulusal ve uluslararası restoran zincirleri sayesinde ziyaretçilerini her zaman memnun etmektedir. Samsun piazza alışveriş merkezi eğlence merkezleri ile beraber en başarılı 160 markanın yer aldığı bir sosyal tesistir. Sadece alışveriş konusunda değil, bölgenin ticari ve sosyal hayatlarına en iyi şekilde yön verecek şekilde tasarlanan alışveriş merkezi sektörün lider markaları bir araya gelmektedir.

Samsun dışında çevre şehirlerden gelmeye devam eden misafirlerini de en iyi şekilde ağırlamak adına hazırlanmış olan Samsun Piazza alışveriş merkezi içerisinde buz pisti ve bowling salonu yer almaktadır. Karadeniz üzerinde yeni bir heyecan getirmeyi başaran ve açılışı büyük ses yaratan Piazza alışveriş merkezi gelecekte şehrin en önemli marka değerleri arasındaki yerini almıştır.

Piazza AVM Müşteri Hizmetleri Numarası

Alışveriş konseptinin zaman ilerledikçe değişmeye başladığı günümüzde bu konusunda farklı bir bakış açısı getirmeyi başaran Rönesans’ın kente kazandırmış olduğu Piazza alışveriş merkezinin 140 metrekare inşaat bölgesi ve 63 bin 500 metrekare kiralanabilir alanı yer almaktadır.  Göz alıcı mimarisi sayesinde kuruluşundan bu yana bölgeye farklı bir konum kazandırmayı başarmıştır.

Piazza AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 207 5767

Piazza AVM WhatsApp Şikayet Hattı
0530 105 5767

Arama Terimleri: piazza avm çağrı merkezi, piazza avm iletişim, piazza avm müşteri hizmetleri, piazza avm müşteri hizmetleri numarası, piazza avm telefon numarası, piazza avm irtibat tel, piazza avm şikayet, piazza avm şikayet var, piazza avm mail adresi, Piazza AVM çağrı merkezi numarası

Yorum Yap